Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

Single Player oynamak için sürekli internete bağlı olmamız gerekecek.

Şu bi dursun, tartışma farklı mecralara gidiyor ama bence önemli olan nokta bu. Çünkü ubisoft bu fikri ortaya ilk attığında adamları gerçek kötüler ilan edip gtümüzle gülmüştük. Şimdi en sevdiğimiz yapımcılardan biri olan blizzard ciddi ciddi bu fikri uygulayacağım diyor.

Diablo 3'ü single player oynamak için sürekli internete bağlı olmak gerekecek, yani internetiniz kesilse, internetsiz bi yerde diablo oynamak isteseniz oynayamayacaksınız. Eğer bu trend yayılırsa bütün oyunlar için geçerli olabilecek korkunç bi senaryo var ortada.

http://galeri.uludagsozluk.com/24/really-rottens_21729.gif
Sosyal ağlarda paylaş

Konuyla ilgili yapılan açıklama: "single player'ı internete bağlı şekilde oynarsanız daha fazla şeyden faydalanabileceksiniz" muadili bir açıklamaydı. Burada bir mukayese mevcutken demek ki bağlı olmadan oynadığımızda daha az şey olacak diye düşünüyor olmak anormal değil.

Bundan sonra yeni bir şey söyledilerse bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

tabi karakterin battlenette saklanmasının da güzelliği vara slında. basladın single oynamak istiyosun oyunu coop dğel, hikayeyi lore2u sindire sindire. oynadın bıtırdın. hadi multiya kıcaz dedi millet girdin lvl 1 karakter.. hadı daha 3 saat önce 1 gün 1 hafta öcne bitirdiğin oyunu bastan oyna. hele bide oynadığın sınıfı beğenmişsen tekrar onunla oyna. şansa bala düşürdüğün itemları biriktirdiğin goldu vs vs vs oda ayrı sinir bi durum
Sosyal ağlarda paylaş

Sorieno said:

Konuyla ilgili yapılan açıklama: "single player'ı internete bağlı şekilde oynarsanız daha fazla şeyden faydalanabileceksiniz" muadili bir açıklamaydı. Burada bir mukayese mevcutken demek ki bağlı olmadan oynadığımızda daha az şey olacak diye düşünüyor olmak anormal değil.

Bundan sonra yeni bir şey söyledilerse bilmiyorum.

Son açıklama, daha doğrusu tek açıklama bu sanırım

said:
It’s the trend that we’ve been moving towards,” Alex says. “Obviously StarCraft 2 did it, WoW authenticates also. It’s kind of the way things are, these days. The world of gaming is not the same as it was when Diablo 2 came out.”

I check with him to be absolutely sure: there’s no way to play without being online? “There’s no offline play, you have to be connected to the internet.”

http://www.pcgamer.com/2011/08/01/diablo-3-cannot-be-played-offline/

Şu yüzden bu oyuna para vermeyeceğim. Net. Skyrimi gider alırım, hatta Mass Effect 3'ü gider alırım ama Diablo 3'ü almam. Oyunu satın almak, blizzin bu politikasını onaylamak gibi geliyor bana.
Sosyal ağlarda paylaş

Omurgayla ilgili bi olay. Yoksa penny arcade de hepimiz alıcaz diyor

PA

http://i.imgur.com/QrF57.jpg

Bu da yine başarısız bi eylem steamde

http://gamebane.com/wp-content/uploads/2009/11/boycotters-playing-modern-warfare-2.jpg

Ama MW2 oyuncuları gibi omurgasız değiliz biz. Almayacağım. Ahanda buraya yazıyorum. Eğer bu çirkinliğe ortak olmak istemiyorsanız sizler de almayın. Çünkü eğer diablo3 ü orjinal olarak alırsanız, single player oyunları oynamak için internete bağlı kalma zorunluluğuna destek veriyorsunuz demektir. Devasa dağıtımcı firmaların faşizanlığına hayır demek sizin elinizde.

Hatta dur slogan yapalım. Ben axedice, ve ben single player oyunda internet bağlantısı zorunluluğu ortadan kalkmadıkça diablo3 ü satın almayacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

O zaman dreagloth, sen singleplayer oyunların internet olmadan oynanamamasına destek veriyorsun. Bu ilerde endüstri standardı olabilir bence sorun yok diyorsun. Aynı zamanda para ile oyunda avantaj elde etmeye de herhangi bir itirazın yok. Bir oyuncu olarak hayal kırıklığına uğradım.

ikincisinin mevzuyla bir ilgisi yok. günlerdir carpıtıyosunuz sunu ama d2 dede parayla avantaj sağlanıyo. blizzarda bu konuyla ilgili bişey yapmıyo. o zaman d2yi neden protesto etmedik. veya team fortress'ı? onada atladın axedice beleş olduğu gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Herkes niye alsın ki? Ben daha D2'yi bitirmedim. Üçüncü bölümün ortalarında sıkılmıştım. Sonra korsan oynamayı bırakınca da pahalı geldi oyun, almadım.

Torchlight takılıyorum şu an ama hack n slash çok açmıyor beni. 10 saatte biten Torchlight'i 3 ayda bitirirsem iyi. Hardcore karakterler biraz zevkli oluyor sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...