Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

diablo 1 in atmosfeirnin ole olmasi oynadigimzi donemki yasimizlada alakali biraz

o zamanlar bu kadar alismamistik siddete gore a filan
o tiris tiris karanlikta ilerleme, o atmosfer
her an koseden cikicak bir guruhun yemesi filan, gercekten etkiliyici idi

diablo 2 den o havayi alamadim bende, o kadar hop oturup hop kaldirmadi diablo gibi

bole cok iyi hatirliyorum, arkasi bos bir sandalyem vardi, sirtima minder alirdim kulaklikla oynardim, o minder dustu oynarken yere bole yerimden sicrayip bilgisayar masamin klavye konulan yerini kirmistim

o kadar geriyordu, simdi bole en korkunc en tiksinc oyundan bile etkilenmiyorum pek, alistik direk
Sosyal ağlarda paylaş

Diablo vs fallout konusu olmuş atlayasım geldi. fallout 1 oynamadım malesef ama fallout 2 için konuşayım bence ortam olarak daha başarılı. Hala fallout 2 oynuyorsam bunun nedenidir. Tekrar diablo 1-2 oyna deseler oynamam büyük ihtimal. Biraz da kişisel tercih post apokaliptik ortam beni daha çok çekmesinden kaynaklanabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

PrudenT said:

evet yaşla baya alakalı.
yani mesela ben diablo2yi oynadığımda ilkokul 3e falan gidiyodum sanırım, burial groundsa gidene kadar kendimden geçmiştim, özellikle beast mıydı neydi şu yeti tipli yaratıklar yüzünden. baya tırsmıştım lan.

kaç yaşındasın abi şu an?

diablo 2 99da çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam eğer?
Sosyal ağlarda paylaş

D2 lanet gibi kabus gibiydi. Yaz tatilinde oynamışdım evde yalnızım bizimkilerde yok. Açdım barbarian ile, paso bash attacka vermişdim skilleri. Elimdede şu two handed maullardan vardı. Sıkıntı bsaıyordu oyunu oynarken, gece rüyama giriyordu paso (gerçi bütün gün oynadığımdan olsa gerek), diabloyu keseceğim diye 50 kere kesildim. Güzeldi netekim,aynı yaz icewind dale de çıkmışdı, sonra onu aldım zaten ortamlar şahane orada ayrı büyülendim. Ardından Baldurs gate 1'e başladım gerçi daha önce almışdım ama yetersiz ingilizce ve dnd ve frp altyapım olmadığından beceremiyordum. Ama ice wind dale guide okuyup mantığı kavrayınca güzel stat dağılımı adam gibi party kurma vs onuda aynı yaz bitirdim.

Uzun lafın kısası o tadı bir daha yakalayamdım hiç bir oyundan. bir daha yakalayamam. Baldurs gate gibisi bir daha asla olmayacak kısaca onu biliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Hahah Tyrael tam üç kağıtçı şerefsiz. Dünyayı kurtaracaksın şerefsizin evladı hala senden bir şeyler tırtıklamaya çalışıyor. Amcam hiç demiyor bu eleman dünyayı kurtaracak bari şehirin önündeki dallamalarda yardım edeyim, gerisini bu halletsin. Varsa yoksa köşede ahkam kessin, haraç alsın. Cain bile daha vefalı çıktı dötü kurtarınca beleş identify yapıyordu..
Sosyal ağlarda paylaş

diablo 1'i ev arkadaşımla defalarca bitirdikten sonra diablo 2 çıkınca koştur koştur almıştık. Paladin açtık, beraber oynuyoruz vardiyalı olarak. ben yattığımda o oynuyo, o uyuyunca ben oynuyorum vs. Kaza bela diablo'ya geldik, vuruyoruz vuruyoruz ama üstte başta item yok, item rush mush yapmamışız. sadece oyunun sonunu görmeye odaklanınca keseriz nolcek diye giriştik diabloya. Kesemedik tabii, potlar da bitince diablo 1'den alışık olduğumuz gibi portal açıp kaçmaya çalıştık.

Diablo da bone wall'u çaktı portala. mal gibi kaldık orda, panikledik , kaçamadık da. Loladinimizi kesmişti bi güzel orda :D

tl:dr diablo 1den alışıp diablo2'de diablonun yanında portal açıp kaçmaya çalışan paladinin dramı.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben onu yapmıştım ya ilk keserken. Diğer bosslara göre baya zor gelmişti diablo, paso portal açıp köye kaçıyodum falan. Köyde healer vardı bi tane beleşe full heal atan. Sen köyle karıyla kızla muhabbet edip meleğe can bastırırken koskoca diablonun kendini heallamaması çok saçma gerçekten.
Sosyal ağlarda paylaş

boss fightınb tadını kacırıyo diye adamlar ancients'a koymamıstıya portal.

hardcore hell ancients of of of 8 kisi güvercin gibi kacarsın adamlardan, biri döner ondan kacarsın öbürü üstüne atları ondan kacarsın baskası throwing axele önünü keser... kabus kabus
Sosyal ağlarda paylaş

mclovin said:

PrudenT said:

evet yaşla baya alakalı.
yani mesela ben diablo2yi oynadığımda ilkokul 3e falan gidiyodum sanırım, burial groundsa gidene kadar kendimden geçmiştim, özellikle beast mıydı neydi şu yeti tipli yaratıklar yüzünden. baya tırsmıştım lan.

kaç yaşındasın abi şu an?

diablo 2 99da çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam eğer?

19, 91liyim işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

boss fightınb tadını kacırıyo diye adamlar ancients'a koymamıstıya portal.

hardcore hell ancients of of of 8 kisi güvercin gibi kacarsın adamlardan, biri döner ondan kacarsın öbürü üstüne atları ondan kacarsın baskası throwing axele önünü keser... kabus kabus

offff hall of ancientsa portal açmayı akıl edene kadar 5-10 kilometre koşmuştuk. waypointi de açmamışız, double fail olmuştu.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

Yani böyle act act ele almak yanlış bence. Sorun genel tırs atmosferin D2'de olmaması. Cathedral seferinde tanıdığı herkesi Butcher'a kaptırmış sarhoş veya arazide nerden geldiği belirsiz magicalları pazarlayan tek bacaklı çocuk, lanetli deli kral falan yok. Müzik, abiyans da öyle. Grafik desen WoW'a hazırlık.

İlk olduğu için mütiş haz alınmış olunabilir d1 den.Bana kalırsa öyle.
Vallahi grafik konusunda, ben çok başarılı buluyorum D2 yi. İşin teknik detayından anlamam, ama izometrik 3d, detay bolluğu, mekana uygun süper renkler falan çok etkiliyordu beni.
Müzik desen, o bambaşka; müzik zaten herşey.
3 senedir eve oynuyorum, grafikler falan süper, ama atmosfer yok oyunda. Neden? elle tutulur 1-2 müziği var ondan.
Blizz müzik konusunda çok iyi zaten,
inanmayan bi zahment wowu açıp brill'deki tavern e girsin =)

adamlar guzel oyun yapıyorlar şimdi =)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...