Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blizzard.com yeni splash screen

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

Rob Pardo said:
So you want me to announce the game before our announcement? No offense, but I think there's like 300 people here, and I'll be ripped apart by 8000 people there [at the Invitational] if I pre-announce it — but it's going to be really exciting. I think everybody here will be really excited about the announcement.
Sosyal ağlarda paylaş

DiadanLocke said:
Bu WWI'nin reklami falan cikicak galiba gercekten.

Öyle olcak gibi gözüküyor.
Resim dizisinden Diablo yazısı teorisi çöktü.

I gelcek beklerken W geldi.
DWO gibi bişi oldu.

Şimdi olay şuna döndü:
Diablo 2: D harf resmi ve Diablo 2 rünü
Wotlk: W harf resmi ve rün
Starcraft: Protoss amblemi (logo veya rün değil)
?: O harf resmi.

O harf resmi nedir bilmiyorum, Warcraft 3'e uymuyor. Bir olay W harfi W3'ü, O harfi WoW: Wotlk'yi sembolize ediyor olabilir.

Büyük ihtimalle yarın S harf resmi açılcak ve resim tamamlancak,
Buz da yarın kırılcak, içinden WWI invitation çıkacak.
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:
Sam said:
scorch, 1.10 yamasıyla oynamış insanım zaten

farklı bişey sölesen şaşardım ztn ;p nerde bi aksiyon orda sam eksik kalma :D

"oynamadım, bilmeden atıp tutuyorum" dememi tercih ederdin belki de? :P

said:
...her okuduğum post a gidip bunu biliom bunu yapıorum bunu beenmedim o olmamış bu olmamış şeklinde mesaj yazmaktan iyidir en azından fikir alış verişi yapılıyor insanlar arasında kusura bakma senin foruma bakış açın bana çok ama çok ters şu güne kadar yazdığın postların ancak 10% unda gerçekten akılcı eleştiri yaptığını hatırlıyorum gerisi fıs sırf "yaptım oldu" mesajları... ama burası madem bi forum ortamı kuralları çerçevesinde her türlü konuda konuşabiliyoruz.. öyleyse bırakta biz de kendi konumuza bakalım sürekli gelip "ı ıh olmamış" demen biraz abzürd kalıyor. kapiş?

yukarıda hype denmiş, benim güldüğüm de (mesajımda "bu kadar mesaja lol" demişim, iyi olmuş, kötü olmuş vb yorumları yok) blizz'in bu hype machine olayının absürd derecedeki etkisi. hala bu gülme eylemini tartışma haklarınıza saygısızlık olarak addediyorsanız ısrarla, ona da ayrıca gülüyorum: lol

neyse aman siz disküzyonunuza devam edin, eksik kalmasın hayp meşiin. wakatta? (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

hype ne ki?
bide,
sam görüşünü bildir miş, dolu ya da boş anlamlı ya da anlamsız, topikle pek alakalı deil sonuçta
ignore et gitsin.

Ben o mor yaratığı yıllar once ruyamda gordum
level da falan olabilir bir ırkın resmiydi, bole mızraklı denizaslanı adamlar.
Yani çizim direk, warcraftla alakası vardı çooook büyük ihtimal.
Ama d3 de olabilir, tarz o tarz çünkü
Sosyal ağlarda paylaş

Basında ve kitlelerde heyecan yaratarak ürün pazarlama. 1 hafta sonra ne vereceğimize inanmayacaksınız diye kupon reklamı yapmak hypetır mesela. Gelmiş geçmiş en iyi rpg oyunu, aklınızı başınızdan alıcak! (Oblivian) demek de hype. Oyun endüstrisinde çoğu firma reklam verme gücünü kullanır yani parasını konuşturur, bunların köpeği olan oyun siteleri de hype machine de görev alır. Ama söz konusu blizz olunca gerek kalmıyor bunlara.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:
DiadanLocke said:
Bu WWI'nin reklami falan cikicak galiba gercekten.

Öyle olcak gibi gözüküyor.
Resim dizisinden Diablo yazısı teorisi çöktü.

I gelcek beklerken W geldi.
DWO gibi bişi oldu.

Şimdi olay şuna döndü:
Diablo 2: D harf resmi ve Diablo 2 rünü
Wotlk: W harf resmi ve rün
Starcraft: Protoss amblemi (logo veya rün değil)
?: O harf resmi.

O harf resmi nedir bilmiyorum, Warcraft 3'e uymuyor. Bir olay W harfi W3'ü, O harfi WoW: Wotlk'yi sembolize ediyor olabilir.

Büyük ihtimalle yarın S harf resmi açılcak ve resim tamamlancak,
Buz da yarın kırılcak, içinden WWI invitation çıkacak.

DWO, yerlerini değiştirelim; WOD = World of Diablo? =p
Sosyal ağlarda paylaş

sabırsızlık böyle bişey olsa gerek
düşünüyorumda diablo3 çıkmış online falan, böle oynarken buglar falan olmuş yada telekafamgirsinin internetin canına okumuş hali , gelip küfürler savuran insanlar göreceğim. eccük sakin olmak lazım diğemi :)
.
.
.
.
.
.
offf bende heycanlanıyorum yaa şimdi duyursalar en aşşa 1 sene bekleriz diabloyu...
Sosyal ağlarda paylaş

allahım nolur diablo 3 için olsun!

allahım nolur diablo 3 içinse bilgisayarım diablo 3ü kaldırabilsin!

allahım nolur bilgisayarım diablo 3ü kaldırabildiği halde aylık ücret yüzünden yada oyun fiyatının 150-200 milyon gibi bişey olması yüzünden oyunu alamamazlık edemiyim!

Amin!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...