Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blizzard.com yeni splash screen

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:
http://www.blizzard.com/us/jobopp/

Job Update 06/17/08
New Position - Concept Artist - Next-Gen MMO

Job Update 06/16/08
New Position – Senior Software Engineer, Tools - Next-Gen MMO

Job Update 05/14/08
New Position - Server Programmer - Next-Gen MMO
New Position – Senior Graphics Programmer - Next-Gen MMO
New Position - Audio Programmer - Next-Gen MMO
New Position - Senior Software Engineer, Tools - Next-Gen MMO

diablo manyağı diilimdir, ama şunlar beni heyecanlandırıyor açıkçası universe/galaxy of starcraft gibin bişey için. yarın bu açıklanacak demiyorum da, ilerisi için umut veren şeyler :)
next-gen mmo wow da olabilir ama iste.
ama tabi dedigin de mumkun.

ama abov tabi
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:
Ekmek said:
Blizzard next gen mmo yapamaz heyecanlanmayın.

he yapamaz. koca blizzard sen dedin diye yapamıcak next gen mmo. ok.

2. gen mmolar varken abuk subuk instancelarla 1.5 gen diye bir kavram çıkardığı için yapamaz.
Ben dedim diye değil, yapamayacakları için diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonutopia said:
sc2 yı 2 yıl sonra dıablo 3 u de 5 yıl sonra falan beklıyorum acıkcası..blizzard aheste ceker kurekleri..

sc2 2009 ilk baharında gelecek büyük ihtimalle. ama adamların olayı belli "oyunlarımız için belli bir gün vermiyoruz, hazır olunca çıkarıyoruz" çok mantıklı...

warhammer, age of conan vs gibi oyunlar kaçar kere hayal kırıklığına uğrattılar bekleyenleri. tabi mmorpg olduğu için extreme örnekler sayılabilir ama, bence doğrusunu yapıyo blizzard
Sosyal ağlarda paylaş

Ekmek said:
sabonis said:
Ekmek said:
Blizzard next gen mmo yapamaz heyecanlanmayın.

he yapamaz. koca blizzard sen dedin diye yapamıcak next gen mmo. ok.

2. gen mmolar varken abuk subuk instancelarla 1.5 gen diye bir kavram çıkardığı için yapamaz.
Ben dedim diye değil, yapamayacakları için diyorum.

son 10 yılın en başarılı oyun firması, yapamaz evet ok. tamam. hı hı. yes. ok. no problem
Sosyal ağlarda paylaş

Hype nedir? Hype budur. Takdir ettim blizz amcamları. Benzer bi hype ı The Secret World adındaki Cthulhu mmosu da yaratmaya çalıştı ama blizzin adı piyasayı oynatmaya yetiyor.

Universe of Starcraft kod adlı bi proje var bence de, ama onu açıklamak için daha çok erken. Wowun gerçekten miadı dolduğunda piyasaya çıkar diye tahmin ediyorum. Gavurların tabiriyle ground breaking bi oyun olmaz ama işte şimdi nasıl wow oynuyorsak öyle UoS oynarız.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:
Hype nedir? Hype budur. Takdir ettim blizz amcamları. Benzer bi hype ı The Secret World adındaki Cthulhu mmosu da yaratmaya çalıştı ama blizzin adı piyasayı oynatmaya yetiyor.

Universe of Starcraft kod adlı bi proje var bence de, ama onu açıklamak için daha çok erken. Wowun gerçekten miadı dolduğunda piyasaya çıkar diye tahmin ediyorum. Gavurların tabiriyle ground breaking bi oyun olmaz ama işte şimdi nasıl wow oynuyorsak öyle UoS oynarız.

diyosun da
ben wow oynamayalı yıllar oluyor ama düşünmeden atlarım mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...