Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call of Duty: World at War

moriQ

Öne çıkan mesajlar

tekrar oynadim 1-2 mission, harbiden sargemi$ keifer löl. demek ki sabahin 5inde oyun bitirmek caiz degil.

ama komple oyunu seslendirmi$ler gary oldman ve keifer sutherland ile. butun bolumlerde sadece bu ikisinin sesleri var boyuna, insan kari$tiriyor o nedenle =P

hatta embedli gömbedli video da koyalim.

Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:
Jack Bauer'in sesiyle Gary Oldman'ın rus aksanını karıştırmak Amerikan halkına yapılan bir hakarettir.

yok kari$tirdigim o degil.amerikan campaignde "Fire", "take cover" gibi anksiyete sözcüklerinin alayi keifer tarafindan seslendirilmi$. Bi de mission pre-cinematicler de ayni $ekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

keifer sutherland in seslendirmesine ben çok sinir oldum ya. 24 ten dolayı üzerimde yarattığı bir etki belki ama devamlı jack baurer karakteri ortama dalıp japonlara işkence yapacak diye bekliyorum. Daha karizmatik daha tok sesli bir karakter olsaymış keşke.

bu arada japonlar harbi kamikazeci. çok iyi yapmışlar. imposible da üstünüze 3-5 tanesi atlayınca tırsıyor insan.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi banzai charge olayini super yansitmislar misal, savas temali oyun dedigin ayrica kesintisiz gore olmali, mature oyun olmali, hele MOH:AA ilk ciktigi donem blood pufflari gectim, 1 gram kan yok, toz bulutu cikiyordu direk darbelerden, sacma sapandi, fellik fellik merciless mod aramistim.

Helesukur yeteri kadar gore koydular seneler sonra bir ww2 oyununa.
Sosyal ağlarda paylaş

lan lan lan oyunu bitirdikten sonra hayatımda yaptığım en büyük aptallığı yaptım ve profile ları temizliyim dedim. silebildiklerimi sildikten sonra dank etti ve save lerin hepsi uçmuştu ;(

geri yüklemeyle 1 gün önceki save ler geri geldi. ühühü ağlamak istiyorum.

30dk önceye geri döndürmenin bir yolu var mı yoksa iş işten geçti mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...