Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patipet Evlat Edinme Servisi

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/248542_10150201677330270_593515269_6850594_8165657_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/247328_10150201679925270_593515269_6850618_2320232_n.jpg

bu kızı iki gün önce bulduk, yaklaşık 1.5 haftadır soyak göstepe sitesinde dolanıyormuş. adet döneminde olduğu için civardaki erkek köpekler rahatsız etmesin diye eve aldık, hemen kist aşısını yaptırtıp traş ettirdik. daha yaşını yeni almış, veteriner hekim yaşının 13-19 ay arası olduğunu söyledi ama daha çok 13 e yakın olabileceğini söyledi.

bir gözü sibirya kurdu gibi mavi diğeri ise terrier kahverengi muhtemelen baba sibirya anne terrier, bilemedik. çok havlamıyor ama çiftleşme döneminde olduğundan kapıya gidip inliyor dışarı çıkmak istiyor. sosyal bir köpek, her köpekle anlaşmaya bakıyor evdeki tazımızla oyunlar yapıyorlar.

adet dönemi geçince kısırlaştırılabilir

kimse almazsa bir hafta sonra ben evlatlık ediniyorum, zaten bir kızımı kaybettim evde bir terrierlik yerimiz var :P

isim konusunda ise şidmilik evde kendisine "gibsy" ve "şıllık" diye hitap ediyoruz

özel mesajdan ulaşınız anacım
Sosyal ağlarda paylaş

benim de geçici/kalıcı olarak vermek istedigim bi kedi var
tamamen gri russian blue gibin bir kedi masmavi gözleri var
özgürlük parkında yaşıyo şu anda
bebek daha tüyleri kabarık kabarık uzun uzun da dökülücek yakında kısa olucak. çok tatlı bişey. belki ben alıcam eve ama önümüzdeki 2 ay içinde imkansız. o zamana kadar alabilicek/bakabilicek yada tamamen sahiplenicek birileri olursa çok iyi olur. temsili resim koyıyım ajanlarımdan resmini çekmesini isterim onu da koyarım
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
Hayvan oğlu hayvanlar ya şunları gördükçe insan öldüresim geliyor gerçekten. İnanılmaz da güzel bir hayvan yani adam akıllı besleyip bakarsan acaip bişeye dönüşür. Ev arkadaşımla bütün gün evde değiliz, yalnız bırakmayı sevmiyorum hayvanları ama şu gariban her türlü olduğu durumdan daha iyi olur ya. Durumu tartıcam, kıyamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Arkadaş doğduklarından beri bir sürü kediye bakıyor, bir tanesini bugün bir araba ezmiş yeni gömmüş. Bebcikler yuva arıyorlar, 3 kız 1 erkek.

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150329138296628.389500.719836627&l=a02f5b4294&type=1

Lütfen birileri evlat edinsin şunları, çok yazık hayvanlara acaip üzülüyorum. Alerjim olmasa alıcam hepsini yeminlen.
Sosyal ağlarda paylaş

Maskesi digerine gore daha simetrik olan erkek sanirim. Bayagi guzel bir surati ve bakisi var kedinin.

Yavsak (hatun demek oluyor kedi ahalisinde) kedi sevmeyen, dost gibi takilalim diyen birileri alabilir bence onu.

Yalniz kediyi dovmemeniz, kediyle dusman olmamaniz ve buyume doneminde iyi ilgilenmeniz gerekiyor. Diger turlu evin her yerini isaretleyen, inadina parcalayan bir kedi olacaktir.

Hatun kedilerde boyle bir sikinti olmuyor genelde.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
selamlar,

kendisi 3 numara terrier olan bu 1,5 - 2 yaşındaki oğlanı geçtiğimiz pazar tuzla barınağından kurtardık, yıkayıp tıraş ettirdik. sağlık durumu iyi, ishali vardı geçti. barınaktan çıkarırken kuduz aşısını da oldu önümüzdeki günlerde parazit iğnesini olacak. kısırlaştırılmış sorunsuz bir çocuk, camdan dışarısını izlemeyi tola oynamayı ve koşyturmayı seviyor sık sık arka patileri üstünde kalkıp ön patleriyle alkış hareketi de yapıyor (eheh)

sorun şu ki bizim evde zaten bir köpek var bu oğlanı gerçekten ihtiyacı olduğu için kurtardık ama verecek bir ev bulamazsak barınağa geri dönecek bi el atın, henüz genç ve eğitimlü bu çocuğa bir ev bulalım, sadece etrafınıza ileterek bile büyük bir yardımda bulunmuş olacaksınız

şimdiden teşekkürler

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150361554350270.366795.593515269&type=3
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
İstanbul / İstinye'de sokakta bulduğumuz, veterinerin Husky kırması dediği bir cins 3- 3.5 aylık olup yaşına ve türüne göre çok aktif aynı zamanda akıllı oturmasını ve tuvalet ihtiyacını gazeteye yapmasını öğrenmiştir. Evimizde köpek beslemek yasak olmasından dolayı bakamıyoruz hiç bir ücret talep edilmemekte olup köpeği gerçekten sahiplenmek isteyenler iletişime geçsin. Sahiplenmek isterseniz istanbul içinde istediğiniz yere getirebiliriz. Teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
arkadaşlar bir köpeğim olsun istiyorum eğer yavru golden retriever, alman kurdu yada sibirya kurdu varsa sahip çıkabilirim. evim dublex, bütün ihtiyaçlarını karşılayabilirim. daha önce 2 yıl dalmaçyalı besledim, köpek bakımı hakkında bilgi sahibiyim. mersin de yaşıyorum ancak başka şehirden olursa konuşup anlaşırız sorun değil. özel mesajla yada mail adresimden ulaşabilirsiniz. şimdiden TEŞEKKÜRLER.
[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

icemaster forum forum dolaşıp cins yavru toplayıp satıyor olabilir misin bilader?

ben öyle şerefsizlik yapmam. ama senin kafan bu işlere iyi basıyor sen yapıyorsun herhalde.. teslim etmek isteyen arkadaşlar beni görüp tanıyabilir emin olmadan vermez tamam mı ? böyle aptal aptal konusupta canımı sıkmayın. ben daha yeni üye oldum bu aralar köpek almaya yeni karar verdim. barınağa gitmeyeceğimi nerden biliyorsunki? daha hızlı sonuca varmak için heryere başvurmadığımı nereden biliyorsunki ? böyle gevşek gevşek konuşmayın, ucuz laflarınızı kendinize saklayın!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...