Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patipet Evlat Edinme Servisi

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

6 aylık.

şöyle 4 aylık dünya tatlısı zor durumda olan bir kedi var.
veterinerde kalıyor. Yolda ezilmeken kurtulmak icin arabadan kacmaya çalışmış ama baska bir arabanin altına girip motoruna gidince feci sekilde yaralanmış. Arabanıin sürcüsü onu kliniğe bırakıp gitmis. Uzun bir tedaviden sonra yaralarıi kapanmaya baslamış artık iyilesiyor ama iyileşince sokaklara geri dönmek zorunda kalacak.

Sosyal ağlarda paylaş

hepsinin telefonu aynı değil, sah,plendirenler farklı.

6 aylık olan Pofuduk, muhteşem oyuncu, adı gibi pofuduk harika bir oğlan. Yaklaşık 6-7 aylık, aklı fikri de oyunda, sevilmekte. Beyazlı ve kısılaştırılmış tekirciğimizin tuvalet terbiyesi ile aşıları da tamam.

İletişim: 0 212 662 73 76
Yer: İstanbul / Yeşilköy
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

cekerim bi kac seksi pozunu daha.

olayda soyle

kuzenimle gezerken gorduk bunu 5.5 6 aylik olmus petshopta sigmiyor kafesine artik, acidik. yalniz yasiyorum kopek almak niyetinde degildim butun gun yalniz kalcak diye, kuzenin israrlari ve kopegin o haline aciyarak aldim. 1 aydir benimle fakat ilgilenemiyorum gibi geliyor butun gun yokum.

o yuzden ilgi gostercek birilerine vermek istiyorum ama bir yandanda alistim serefsize kararsiz kaliyorum.

1 ayda kilo verdi sekle girdi hareketlendi, geldiginde hantalin tekiydi yerinden kipirdatamiyordum anca kendine geldi
Sosyal ağlarda paylaş

ha yazıomuş bi üstte

iyi etmişsin petshoplarda büyüyen hayvanlara cok uzuluyorum

ingiliz bulldoglar pahalı bide

ayrıca maddi konudan bakabiliosan bırakma derim ben :)

o hayvan 6 ay neler çekmiştir petshopda.şimdi kahramanısın onun hiç başkasını karıştırma :)

ben eğer bir daha köpek alıcak olsaydım o ingiliz bulldog olurdu
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Golden oğlan sokakta köpekler tarafından tartaklanırken bulundu. Dünyalar güzeli bu yakışıklı, 2 yaşında ve şu anda klinikte. Sokaktaki canlarımız kuyruğunu kötü şekilde yaralamışlar. Vücudunda bir kaç gün önceden kalma yaralar da var. Belli ki, bir süredir sokaklarda. 10 gün kuyruğundaki yaranın tedavisi için klinikte kalacak. Yara iyileşmezse kuyruğunun kesilme ihtimali var. Sadece İstanbul içine ve kısırlaştırma şartı ile yuvalandırılacaktır.
İletişim: 0535 702 87 41
Yer: İstanbul
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

sokakta 3 adet terkedilmis yavru buldum.
sanırım 3 ya da 4 haftalıklar,veterinere götürdüm saglıklılarmıs.
ası icin ise 2.ayı doldurmaları gerekiyomus.
istanbuldayım,kedicikleri evlat edinmek isteyen olur mu acaba? benim hali hazırda 5 adet kedim var,eger bunlarıda beslersem babam beni evden atar.
kediciklerin 2 si tekir digeri de sarmal cinsi.
ilgilenenler pm ve post atarak belirtirlerse sevinirim.

digerlerinin de capsini koyucam fakat uyuyolar smdi.
msjlarınızı bekliyorum..

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...