Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Conqueror

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Çok klişe olcak ama...

Kendinize uygun gördüğünüz sınıfı seçin arkadaşlar,daha ne nerfler bufflar gelicek hiç belli olmaz..

İlk hafta TOS overpowered diye açıp da 1 ay sonra nerf yemek de var dengeler devamlı değişecek ve hiçbir zaman da tam anlamıyla denge olmayacak bunu hepimiz biliyoruz sanırım...

Ben çingene gibi görünmemek,savaş alanında bir dev olup kükremek için Conq açtım ve hiçbi OP sınıf tarafından kesilmek de beni bundan soğutamaz...evet...
Sosyal ağlarda paylaş

Fly said:
destiny q. devamı ?

strom u öldürükten sonra var mı daha ?

kağıt üzerinde olmasa da level 20 olunca phoenix medallion sayesinde.. old tarantiaya ilk ayak bastığınızda bi hatun var prophetmiş bu hemen limanda zaten görürsünüz.. 20 de gidiyosunuz buna sonra 30 olunca gel diyo madalyonu tamamlayıp geliyosunuz level 30da

Oyunda Tortage adasından sizi Old tarantia bölgesine çıkaran questin devamını level 30 da mutlaka yapın(Phoenix Medallion ile ilgili olan), çünkü geçmişinizi hatırlayıp attributelarınızın artmasını sağlayacak ve çok güzel bir mavi ring vericek, işinizin kolaylaşmasını sağlayacaktır(3 seçenek gelecek önünüze classınıza bağlı olarak).30 dan sonra bir dahaki göreviniz level 50 de olacaktır ama 50 de ne veriyor quest bilmiyorum görecez Kısacası atlamayın derim.
Sosyal ağlarda paylaş

Conqueor açtığıma şu an pişmanım. Kesinlikle çok zayıf bir sınıf. Damage verme özelliği yok, stance lerden sadece def stance kullanışlı şuan.
her pvp 'den sonra combatlogu incelediğimde resmen ağlayasım geliyor, benden 5 level düşük bir barbarian bana, benim 2-3 katım damage vuruyor. Pve de de level 80 'den önce pek bir işe yaramayacakmış gibi göründü bana, ancak endgame raidlerde iş görecek bir karakter gibi duruyor. Açıkcası arms warrior gibi düşünmüştüm karakteri açmadan önce ama pek öyle gelmedi bana.
Sosyal ağlarda paylaş

Daha önce denildiği gibi sırf güçlü diye Tempest of Set açmak da mantıksız bence.Sonuça nerflenir , sonra conq güçlenir vs vs
yani şu an güçsüz diye bırakmayın
Conq tank/dps kıvamında bence tank yönü daha ağır basıyo tamam 3 mobu halledemeyebilir ama ayakta en son kalan conqueror olur.

Yok abi vurmuyor falan diyorsanız soldier da işiniz ne gidin rogue falan açın.

Biraz da stille bağlı bence conqueror aurolarıyla falan harika bir support ama ben dps oynamak istiyorum diyorsanız tabiiki bırakın
Sosyal ağlarda paylaş

level 38 im ,ben 3 mobu çok rahat alıyorum kendi levelimda.. hatta yanında 2 minion falanda gidiyor,bence sizde bir sorun var arkadaşlar, ben gayet memnunum ve devam edicem ama dediğim gibi itemlarimin çoğu mavi ve bu önemli.. ayrıca general kismindan health regen ve resistance kisimlarinda verince survival olayi çok daha artacaktır.

edit: imla hatasi
Sosyal ağlarda paylaş

3 mob bile alamıyor ? Valla şu ana kadar her kafa kafaya moblara girişimde çevreme toplayıp kestim hepsini ki Sweep dışında adam akıllı Aoe'de yok bildiğim. Level 22'yim şu an ve toplasanız daha 10 kere ya ölmüşümdür ya ölmemişimdir. Ki mavi itemım da 2 tane sanırsam.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an lvl 45 oldum ve son derece memnunum açıkçası. PvE konusunda ileride bu sınıfın nasıl bi yeri olur tam bilemedim ama grup buff sayısı epey bi fazla olduğu için(özellikle improved furious insp. çok ii) raidlerde yer bulma konusunda problem yaşayacağını zannetmiyorum.

PvP konusuna gelince. Priest sınıfları hariç daha herhangi bir problem yaşamadım. Ama bunun içi kesinlikle Brute talentlarına gitmenizi tavsiye ederim ki Carnage da crowd control 0. Brute size fazladan knockback, snare ve stun veriyor. 30 lvl civarında heavy armor giymeye de başlayınca rogue sınıflarına karşı çok ciddi bir avantaj ortaya çıkıyo.

Official forumlarda ağlayan insanların çoğunun oyunun combat mekaniklerine alışamadığını düşünüyorum. Eğer 3 mobu öldüremiyorlarsa cidden ortada yanlış yapılan bir combat var bence. İnanıyorum ki mesela o forumlarda yazan insanlar swing açılarını ayarlamayıp tek tek kesmeye çalışıyodur mobları ki o zaman evet ölme şansın çok yüksek.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen Fry'a katılıyorum çok doğru yazmış. Sözüm meclisten dışarı , daha WoW mantığıyla zıplaya zıplaya mob kesmeye çalışan insanlar var. Combat sistemi gerçekçi ve nerde ne yapılacağı çok önemli. Biraz alışınca , talentları da düzgün ayarlayınca çok çok güzel bir class olduğunu düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...