Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Transferler 2008-2009

fizban

Öne çıkan mesajlar

BiTcH_oFBaT said:
zaten gelirse öyle gelir gibi duruyor. ama gelmesin yani. neden gelsin ki?

neden gelmesin ki. 2.ligde sürüneceğine şlde vitrine çıkacak. oynarsa da dünyanın en iyi kulüplerine gidecek. adam zaten milanda, brezilyada oynamış tanınıyor, kendini tekrar hatırlatması lazım.

bana 2.5-3m arası bi fiyata gelecek gibi geliyo. hadi hayırlısı.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla gsli değilim ama, gelsin yani.

Sebebine gelince, Biz Galatasarayla zaten 2 maç yapıcaz, Galatasaray'ın ne kadar iyi olduğu bizi pek etkilemez, 2 maçın birini zaten alırız diye tahmin ediyorum, bu yüzden bi problem yok.

Aksine isterim,

Gs ne kadar yükseklere tırmanır, uefa olsun, şl olsun, Türkiye'nin kazancı o kadar çok olur. Bu nedenle Galatasaray'a faydası dokunacaksa, buyursun gelsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Emre ligde harikalar yarattı, ama 5-1lik leverkusen maçında çok kötüydü, avrupa için fazla tecrübesiz. Bu yüzden yerinde bir karar aslında. Avrupa'da Meira oynar ligde dönüşümlü oynarlar. Zaten takımda yedek tek defans göbeği Emre Aşık kalıyodu. Destek şarttı. Yedek kulübesi yerine ilk 11'e takviye yapıldı.

Haydi bir de kaleci lazım mutlak olarak...

Üstüne de bir forvet gelirse tadından yenmez.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi Meira konusundan öle bi konusulmuş ki zannedersin adam geldi o adama gerek yoktu bizde Servet falan var denmiş ama sakin adam daha gelmedi.

Bi Fanatiğe baktım bu saat itibari ile Meira zora girdi yazmış ama Sabah Meira 3+1 sözleşme imzaladı yazmış nasıl iş onu da anlamış değilim.

edit:saat 01:16
Sosyal ağlarda paylaş

Evliya Çelebi misali Avrupa seyahatine çıkan Üstünel, yolculuğunu şöyle anlattı: "Kafamızda olan, takımın eksik olduğu yerlere oyuncu transfer etmek için, tam 7 ülke gezdim. İstediğimiz oyuncularla temas halinden oldum. Kimi çok uçuk rakamlar söyledi, kimi ise başka takımlara gideceğini belirtti."

Kampta imza töreni

Üstünel, Stuttgart’ın Portekizlisi Meira’yı nasıl ikna ettiğini de şöyle anlattı: "Meira’nın önce ailesini ikna etmek istedik. Daha sonra İstanbul’a gelirse nerede oturacağını, çocuklarını nerede okutacağına dair problemlerle karşılaştım. Kendisini zor ikna ettim. Sonunda anlaşmayı sağladık." Üstünel kaleci konusunda ise "İtalyan takımları bile kaleci avına çıkmışlar. Biz artık Aykut, Orkun ve Fırat’a güveneceğiz" dedi. Öte yandan Meira bugünG.Saray’ın Duisburg’daki kampına katılacak ve düzenlenecek törende resmi imzayı atacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...