Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Transferler 2008-2009

fizban

Öne çıkan mesajlar

iyide kaleci oynadıkca geliştirir kendisini. aykutu yıllardır mondinin arkasında tuttun, bari şimdi şans verde çocuk geliştirsin kendisini, özgüven kazansın, tecrübe edinsin. ayrıca iyi bir kaleci imajıda çiziyor, en azından defansın ona güvendiğini düşünüyorum. ama sen gider liverpoolun 3.kalecisi ile, yada piyasası olmayan yabancı kalecilere el atarsan, aykut gibi bir genci elinin tersi ile itmiş olursun.
Sosyal ağlarda paylaş

şu aykut şöyle 1 maç ön plana çıkabilse, şansı biraz yaver gitse milli takıma kadar yolu var ama şans yok adam da. bence iyi olmuş saçma sapan paralar verileceğine yabancı bir kaleciye aykuta güvenilmeli bu sene. başarılı olucağına inanıyorum ben eğer öndeki 2 liyle iletişi iyi olursa.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni sezon hazırlıklarını Almanya'da sürdüren Galatasaray'ın Yönetim Kurulu Üyesi Haldun Üstünel, Stuttgartlı futbolcu Meira'nın transferinin bittiği şeklinde herhangi bir açıklamasının olmadığını söyledi.

Üstünel basın mensuplarına verilen yemek öncesi sohbette, ''Bu transfer haberi önce Alman basınından geldi. Benim de bu transferin bittiği yönündeki açıklamam verildi. Fakat ben böyle bir açıklama yapmadım. Bu soruyu basın mesubu arkadaşlara sormak lazım. Bu konuda daha fazla yorumda bulunmak istemiyorum'' dedi. maraton
Sosyal ağlarda paylaş

Darqainu said:
Evliya Çelebi misali Avrupa seyahatine çıkan Üstünel, yolculuğunu şöyle anlattı: "Kafamızda olan, takımın eksik olduğu yerlere oyuncu transfer etmek için, tam 7 ülke gezdim. İstediğimiz oyuncularla temas halinden oldum. Kimi çok uçuk rakamlar söyledi, kimi ise başka takımlara gideceğini belirtti."

Kampta imza töreni

Üstünel, Stuttgart’ın Portekizlisi Meira’yı nasıl ikna ettiğini de şöyle anlattı: "Meira’nın önce ailesini ikna etmek istedik. Daha sonra İstanbul’a gelirse nerede oturacağını, çocuklarını nerede okutacağına dair problemlerle karşılaştım. Kendisini zor ikna ettim. Sonunda anlaşmayı sağladık." Üstünel kaleci konusunda ise "İtalyan takımları bile kaleci avına çıkmışlar. Biz artık Aykut, Orkun ve Fırat’a güveneceğiz" dedi. Öte yandan Meira bugünG.Saray’ın Duisburg’daki kampına katılacak ve düzenlenecek törende resmi imzayı atacak.

(td)
Sosyal ağlarda paylaş

Meira'nın transferinin hayırlı olmasını dileyen yönetici Haldun Üstünel ise, ''Ekip çalışması ile bu transferi gerçekleştirdik. Kendisi ülkesinde ve Almanya’da çok sevilen bir oyuncu. Çok önemli bir ismi camiamıza kazandırdık. Meira dışında bazı isimlerle de ilgileniyoruz. Transferleri mümkün olduğunca gizli yapmayı amaçlıyoruz. Bu konuda basından anlayış bekliyoruz'' diye konuştu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...