Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Transferler 2008-2009

fizban

Öne çıkan mesajlar

khala said:
bizim mali islerden sorumlu kisi sensin galiba?
niye batıyoki bu kadar transferlerimiz size?
bu ne kıskançlık

Haklısın GS'nin mali işlerden sorumlu birine ihtiyacı var. Ama ne yazıkki bu ben değilim çünkü GS benim istediğim parayı verecek güçte değil daha. Ama hadi bedavadan size bir tavsiyede bulunayım. Bu devirde 11m £ borç alırsan. Allah korusun bi ekonomik krizde geri ödeyemezsin o parayı. O yüzden sakın bankadan almaya kalkmasınlar o kadar parayı. Satsınlar iki dönüm toprak ödesinler.
Burdan varacağım sonuç şu: İnşallah kopla haberdir. Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

Mendoza said:
Haklısın GS'nin mali işlerden sorumlu birine ihtiyacı var. Ama ne yazıkki bu ben değilim çünkü GS benim istediğim parayı verecek güçte değil daha. Ama hadi bedavadan size bir tavsiyede bulunayım. Bu devirde 11m £ borç alırsan. Allah korusun bi ekonomik krizde geri ödeyemezsin o parayı. O yüzden sakın bankadan almaya kalkmasınlar o kadar parayı. Satsınlar iki dönüm toprak ödesinler.
Burdan varacağım sonuç şu: İnşallah kopla haberdir. Amin.

tamam adnan başkana iletelim tavsiyeni. şaka gibisin cidden. yönetimdeki bir çok adamın kendilerine ait milyon dolarlık şirketleri var bir çok kişinin birarada görmediği paraların yüzlerce misli doları yönetiyor senin bu dediğini akıl edemiyolar ya ne diyim.

bundan önceki yönetimlere göre çok iyi işler yapıyor adnan polat ve yönetimi. bu transfer içinde muhtemelen bir sponsor bulurlar.
Sosyal ağlarda paylaş

eto'o için barcelona ve valencia kulüpleri görüşmeye başladıklarını bildirmişler. eto'o yıllık 10 milyon euro gibi bir rakam talep ediyormuş yalnız. çok saçma geldi bana. eto kim ki senede 10 milyon alacak? david villa var o takımda ona o kadar vermediklerine eminim ki david villa 25 eto eder.

senelerdir hiç sevmem şu yeteneksizi bi de paragöz çıktı iyi mi.
Sosyal ağlarda paylaş

black ne demek istediğini anlayamadım ben. cem uzan ödemiş oluyor herşeyini senin anlattığın şekilde.

"cem uzan da ödedi, kalan kısmını ve bonservisi cem uzan ödedi ama cem uzan bir kısmını da ödedi. bir de cem uzan ödedi. jardelin yıllık alacağının yarısını cem uzan diğer yarısını cem uzan ödedi..."
Sosyal ağlarda paylaş

ehehe cümleyi kuramamışım.

Jardel 26milyon$ a mı ne gelmişti Telsim bonservis bedelinin tamımını ödeyeceğini söylemişti.Cem uzan çoğu kısmını ödedi ama gs yıllık ücret ve bonservisin geri kalanını karşılayamadı.
3sene önce gazetede manşet vardı hala Jardelin borçlarını ödüyor diye.

Gs da uefa kupasından sonra yaşanan mali krizin en büyük etkeni buydu yamulmuyorsam.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...