Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Transferler 2008-2009

fizban

Öne çıkan mesajlar

emre ali sami yen'e çıksın bakalım nası titreyecek bacakları.. bosna maçından önce bi demeci vardı "ali sami yen e gittiğimde hala içimde bir şeyler kıpırdanıyor, kendimden geçiyorum, böyle bir stat dünyanın hiçbir yerinde yok" şeklinde. buyursun gelsin göreceği şeylerden sorumlu değiliz.
Sosyal ağlarda paylaş

unK said:
emre ali sami yen'e çıksın bakalım nası titreyecek bacakları.. bosna maçından önce bi demeci vardı "ali sami yen e gittiğimde hala içimde bir şeyler kıpırdanıyor, kendimden geçiyorum, böyle bir stat dünyanın hiçbir yerinde yok" şeklinde. buyursun gelsin göreceği şeylerden sorumlu değiliz.

şimdiden hazır o mac :D 1 dolar pankartı yaptırılıcak ortada emrenin resmi olan :) ve altında al sana ekmek parası ( emre ekmek parası icin fenere gidiyorum demişti)

herkes sahaya 1 dolar atıcak :) kesin bişi yok ama UA forumlarından cok konuşuldu
Sosyal ağlarda paylaş

supremeallah said:
galatasarayin kaleci olarak morgan de sanctis i aldigina dair iddalaar dolaşiyor. ayrica başka bi iddaa olarak meksikali bi kaleciyle anlaştigi onunda ochoa oldugu dedikodusu warmiş.

Aceto'dan mı okudun? Bülent abi pek yalan yazmaz gibi geliyor klübe baya yakın biri , Meksikalı gelirse çok güzel hareketler bunlar olu.

De Sanctis biraz sorunlu bir eleman gibi.Meksikalı iyi tercih olur.
Sosyal ağlarda paylaş

khala said:
valla burda sana kalkıp da bu adamları ne kadar takip ettiğimi anlatacak değilim ne kadar gereksiz bir adam olduğunu bütün futbol bölümü biliyor, yakında yolcu olursun zaten süresiz ;)

takip etmedeğin adamlar cunku bunlar :D takip ediyorsan yazık sana valla.

gereksiz bir insanım ben ve sen benimle 15 dkk dır sidik yarıştırmaya çalışıyorsun ama sürekli lafı yiyip sinirleniyorsun :D
Sosyal ağlarda paylaş

Apex said:
khala said:
Morgan De Sanctis ve Oliveira'yı da alırsak lig subatta biter.

iyi bari yiğit şampiyonlar ligi finaline hazırlanırsınız sevindim. :P

öyle abi napalım hedef yüksek ;)
yeni bir avrupa şampiyonluğu gelmeden ister ceyrek final ister yarı final olsun başarıdan saymayız biz Galatasaraylıyız ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...