Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Transferler 2008-2009

fizban

Öne çıkan mesajlar

Azmodai said:
maca gelmiyor ki adam. allah korusun yani, baki en azindan sahaya cikiyor.

üstüne bir de mücadele ediyor. ben seviyorum baki'yi.

baki mercimek said:
“Geride kalan iki yılda Beşiktaş formasını giydiğim maçların çoğunda galip geldik. Beni eleştirenler önce istatistiklerime baksınlar. Artık benim için Beşiktaş defteri kapandı. Yurtiçinden ve yurtdışından birçok teklif var. Kimse Beşiktaş’tan gitmek istemez ama profesyonellikte böyle durumlarla karşılaşırsınız. Umarım benden daha iyi oyuncular bulup, kadroya katarlar”

knoxville said:
fahri + mehmet sedef + baki = ekrem dağ takasına inanmak istemiyorum. en sonunda dedim koray gidince fahriyi takıma çağıracaklar diye. helal olsun bu yönetime. ertuğrul'a da helal olsun. sol bek/kanat oyuncusu fışkırıyo memleketten sedefi yolluyolar.

ertuğrul karışamıyor transferlere pek, yönetim ve sinan engin yapıyor. o yüzden ertuğrulu takımda tutuyorlar. sesini çıkarmaz bizim çocuğumuz o diye. artık beddualarımı daha hardcorelaştırıcam yönetim için

fenerbahçe burak yılmaz'ı almak üzereymiş.
burada
Sosyal ağlarda paylaş

Adnan Polat’ın 24 Mart’ta Gökhan Ünal’la gizli bir anlaşma imzaladığını iddia eden Recep Mamur, zehir zemberek açıklamalar yaptı.

Bu kavga bitmez!Kayserispor Yönetimi’nin Galatasaray’a karşı takındığı olumsuz tavır bitmek bilmiyor. Bu kez de Sarı-Kırmızılı kulübün başkanı Recep Mamur, zehir zemberek açıklamalar yaptı. Adnan Polat’ın 24 Mart’ta Gökhan Ünal’la gizli bir anlaşma imzaladığını iddia eden Mamur, “Biz Polat’ın neler yaptığını iyi biliyoruz. Kendisini önce Futbol Federasyonu’na sonra da FIFA’ya şikayet edeceğiz. Kendisine yakışmayan işler yapan Polat, Gökhan Ünal konusunda çok pişman olacak” dedi.

‘Ölsek de vermeyiz’
Konuşmasına devam ettikçe ifadeleri daha da ilginçleşen Mamur, sözlerini şöyle tamamladı: “İster Gökhan Ünal futbolu bıraksın, ister bir sezon oynamadan beklesin ya da kendisini boşa çıkartmaya çalışsın. Bunu zaman gösterecek. Biz sabırlıyız. Galatasaray, Gökhan Ünal’ın adını unutsun. Zira ne pahasına olursa olsun, ölsek de Gökhan’ı kendilerine vermeyeceğiz. Mehmet Topuz ve Gökhan Ünal konusunda, Galatasaray hariç tüm kulüplere kapımız açık.”

Oktay ENSARİ/DHA
Sosyal ağlarda paylaş

Alsınlar gökhan'ı başlarına çalsınlar ya. Napıcaz biz gökhanı . Serkan var (sakat diye pek oynuyamadı bu sene) nonda var umit var bide yabancı bir forvet lazım bize...

Kayserinin götü kalkık zaten bizimkilerde daha beter kaldırıyor. Görün o Topuzuda ucuza eşşek gibi satıcaklar en geç devre arasında. İnşallah gitmezde bedavaya kaçar oda istediği takıma.
Öyle bir fiyatlar çekiyor ki kayseri görende dünya starı satıyor sanırsın. Kayserili işte........
Sosyal ağlarda paylaş

harbi ya ne gökhanmış. alalım biz necoyu geri tamamdır. B)-

zaten mehmet topuz da gökhan da takımda durmak istemiyor, bu adamlar da ısrarla satmıcaz diyorlar. yarardan çok zararı dokunur kayseriye. mehmet topuz bu sene 3 büyüklerde oynasa, milli takımla kampta olurdu şimdi. kendisi de farkında ve haklı olarak ayrılmak istiyor..
Sosyal ağlarda paylaş

özer balon.. aydın gelsin yeter..

ayrıca galatasaray kartalsporun forveti yaser yıldız ile 4 yıllık sözleşme imzalamış. sağ açık, sol açık oynayabiliyormuş. çok hızlı, hava toplarına hakim, ortaları falan da iyiymiş baya. tuncay tarzı bişi diyorlar. hadi bakalım hayırlısı, galatasaray ın aldığı gençler genelde iyi çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Xo said:
harbi ya ne gökhanmış. alalım biz necoyu geri tamamdır. B)-

zaten mehmet topuz da gökhan da takımda durmak istemiyor, bu adamlar da ısrarla satmıcaz diyorlar. yarardan çok zararı dokunur kayseriye. mehmet topuz bu sene 3 büyüklerde oynasa, milli takımla kampta olurdu şimdi. kendisi de farkında ve haklı olarak ayrılmak istiyor..

ben mehmet topuzun 3 büyüklerde olsaydı alınacağına okadar emin değilim kk iyi adam ama fatih terim bence kendi kafasında doğru olanı yaptı bakarsanız milli takım uluslararası maç tecrübesi olan oyunculardan kurulu genelde nekadar iyi olursanız olun butür turnuvalar tecrübeli adamın işi

mesela alpay euro 96 da adamı düşürseydi belki herşey daha değişik olacaktı
Sosyal ağlarda paylaş

maraton said:
Kayserispor yönetimi, Süper Lig'de transferi en çok konuşulan futbolculardan Mehmet Topuz'un sözleşmesinin uzatıldığını açıkladı.

Takım kaptanı Mehmet Topuz, kulüp tesislerinde yöneticiler Şaban Miraboğlu ve Şahin Akarsu ve kulüp genel menajeri Süleyman Hurma ile birlikte düzenlediği basın toplantısında, Kayserispor'da kalmanın mutluluğunu yaşadığını ifade etti.

Takımı ile birlikte büyük başarılara imza attığını ve takımına nankörlük yapmadığını belirten Topuz, ''Ben Kayserispor'da Mehmet Topuz oldum. Buradan milli takıma seçildim. Arkadaşlarımla birlikte başarılara imza attım. Takımıma nankörlük etmedim, bundan sonra da etmeyeceğim. Kayseri'yi ve Kayserispor'u çok seviyorum. Burada olmaktan mutluyum'' diye konuştu.

Genel menajer Süleyman Hurma da Mehmet Topuz'un 31 Mayıs 2009'a kadar olan sözleşmesini 2010 yılına kadar bir yıl daha uzattıklarını açıkladı.

Kaptanlarını bırakmak istemediklerini, Topuz'un da kendilerini anlayışla karşıladığını ifade eden Hurma, şunları söyledi:

''Kaptanımıza Real Madrid bile istese kendisinden ayrılmak istemediğimizi söyledik. Ligde transferi en çok konuşulan futbolculardan biri olan Topuz'un sözleşmesini bir yıl daha uzattık. Daha iyi bir takım olup Avrupa'da ülkemizi daha iyi temsil etmek, ligde daha başarılı sonuçlar almak istiyoruz. Kayserispor büyük bir takım, bizden oyuncu almak zor.''

-GÖKHAN ÜNAL'IN DURUMU-

Transferi en çok konuşulan futbolculardan biri olan Gökhan Ünal'ın durumunda bir değişiklik olmadığını da belirten Hurma, Ünal için şu ana kadar kendilerine bir teklif gelmediğini bildirdi.

Gökhan Ünal'ı Galatasaray'a satmama konusundaki kararlılıklarının sürdüğünü vurgulayan Hurma, şöyle konuştu:

''Gökhan, Kayserispor'da gol kralı olmuş, takıma çok büyük katkılar sağlamış bir futbolcumuzdur. Ancak, kafasının biraz karıştığını düşünüyoruz. Gitmek istediği takım olursa teklifleri değerlendireceğiz. Şu ana kadar bize gelmiş resmi bir teklif yok. İlk tercihimiz oyuncumuzun Kayserispor'da kalmasından yana. Galatasaray'ın futbolcumuzun kafasını karıştırdığı kanaatindeyiz. Bu nedenle oyuncumuzu Galatasaray'a vermeme konusundaki kararlılığımız sürüyor. Kadromuzu korumak istiyoruz. Sürekli sirkülasyondan yana değiliz, istikrardan yanayız.''

Transfer çalışmalarının sürdüğünü, çok iyi 1 veya 2 futbolcu daha almayı planladıklarını kaydeden Hurma, Kayserispor'un Türk futbolunda değişen bir değer olduğunu, para için oyuncu satmayacaklarını, kadrolarını koruyup daha da güçlendireceklerini anlattı.
Sosyal ağlarda paylaş

fatih terim'in mehmet topuz'u almama sebebi (rıdvan dilmen'e göre) şöyleymiş: topuz hazırlık maçına çıkmamış, sakatlık sebebiyle. maçtan 3 gün sonra kayserisporla maça çıkmış. e kusura bakmasın da böyle yapmışsa alınmamayı hakediyo. hazırlık maçlarını küçümsemek bizim toplumca bi sorunumuz zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...