Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Transferler 2008-2009

fizban

Öne çıkan mesajlar

PrudenT said:
arda'yı bütün avrupa kulüpleri istiyorsa neden gs'de hâlâ onu anlamadım ben? alamıyorlar mı gs sert mi yapıyor vermiyor mu sshdjkfhs lol.

bakın kötü oyuncu demiyorum gayet iyi bir oyuncu fbye gelse fb adına sevinirim ama abartmayın şimdilik bu kadar.

satmıyor da ondan.
Sosyal ağlarda paylaş

ardaya illaki vardır avrupadan talip ama öle çok büyük takımların istediğini sanmam gs de ucuza bırakmaz zaten öle bir adamını ama madem böle bi örnek verildi geçen sene ligimizin fenerbahçemizin kralı alexin kontrat cebinde gezdi kimseler almadı mesela bunuda hatırlatmak lazım
Sosyal ağlarda paylaş

arda da alex'ten çok farklı değil futbol karakteri olarak. fizik gücü, mücadele olarak vs alex ten çok üstün bir yanı yok. arda sıkı savunma karşısında bunalıp bırakıyor futbolu. euro 2008 de iyi bir performans sergileyeceğine inanmıyorum ben.

ha umarım sergiler her maçta hat-trick yapar kupayı alırız hehe
Sosyal ağlarda paylaş

Beşiktaş'tan Ekrem Dağ atağı
Yerli transferinde Gençlerbirliği'nden Tuna'yı renklerine bağlayan Beşiktaş, kadrosuna katmak istediği Ekrem Dağ için de Gaziantepspor'a Mehmet Sedef, Baki Mercimek ve Fahri Tatan'ı önerdi.

Gaziantepspor'da başarılı bir sezon geçiren ve Euro 2008'de mücadele edecek Avusturya Milli Takımı'nın kadrosunda yer alan Ekrem Dağ'ı renklerine bağlamak isteyen siyah-beyazlılar, bu oyuncuya karşılık kırmızı-siyahlı ekibe Mehmet Sedef, Baki Mercimek ve Fahri Tatan'ı teklif etti.

Konuyla ilgili açıklama yapan Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl, Beşiktaş'ın Ekrem Dağ için yaptığı teklifi antrenör Nurullah Sağlam ile değerlendirdikten sonra karar vereceklerini söyledi.

KIZIL: 4 YABANCI ALACAĞIZ

Dış transfer çalışmalarına yoğun olarak Bulgaristan ve Brezilya'da devam ettiklerinin altını çizen Kızıl, "Bulgaristan ile birlikte çeşitli Avrupa ülkeleri ve Brezilya'da çok ciddi çalışmalar yürütüyoruz. Temas halinde olduğumuz oyuncular var. 4 yabancı oyuncu transferi gerçekleştireceğiz. Artık, video kaset veya CD ile izleyip oyuncu alma devrini kapattık. Çıplak gözle izleyip, transfere öyle karar vereceğiz. Sokağa atılacak tek kuruş paramız yoktur" diye konuştu.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:
arda da alex'ten çok farklı değil futbol karakteri olarak. fizik gücü, mücadele olarak vs alex ten çok üstün bir yanı yok. arda sıkı savunma karşısında bunalıp bırakıyor futbolu. euro 2008 de iyi bir performans sergileyeceğine inanmıyorum ben.

ha umarım sergiler her maçta hat-trick yapar kupayı alırız hehe

Arda fizik gücü olarak Alex'ten daha iyi değil, hatta daha fazla eksiği var, ama mücadele ve koşu açısından (her ne kadar pek hızlı olmasa da) Alex'e göre de çok üstünlüğü var. Farklı karakterde oyuncular.
Sosyal ağlarda paylaş

bugun Fotospor okudum
kendimi premier de zannettim.

Üst manşette Kanoute sağ da Wagner love altta sheva yandan dudu
fenerde bunlar varken

beşiktaşta klasniçler gelmiş Deco da anlaşılmış forma nyumarası bekliyor Sivok ve Zapotoncy ise beşiktaş ile ilgili röpörtaj yapmışlar.

Gs da yine saviola yine saviola bence gazetelerin saviola ya tiraj dan pay vermesi gerekir.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...