Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EURO 2008

Luinir

Öne çıkan mesajlar

dreagloth said:
Luinir said:
peh yatıyorum ben, bu maç sabaha kadar 0-0.

Futboldan anlayan adamın hali bir başka oluyo :P

Bu arada Emre, Tuncay, Arda, Nihat, Tümer vsvs derken biz baya iyimişiz..

hehe ben izlemeyecem devamını diye maça bok atma amaçlı yaptıydım. (:P)

hakanın attığı golün linki var mı bakalım yeni kalktım.
Sosyal ağlarda paylaş

Mevlüte güvenip oynatabilicek mi bilmiyorum onun yerine umit karan düşünülebilirdi ki umit sezonun son bölümün gs'de çok faydalı oynadı.Fatih tekke zenith'te iyi bir sezon geçirdi sanıyordum o neden düşünülmemiş acaba.semih kadroya alınmasına karşı çıkanlar olabilir ama yenik durumdayken yada gole ihtiyacımız olduğunda ilk baçvurabilcemiz adamlardan biri semih külübede bekler iş düşersede yapar.kalede volkan olsun şampiyonlar ligi maçlarında baya başarıylı,experienceda kazandı.sabri çok büyük hatalar yapmasa baya faydalı oynıyabiliyor,hata yapıncada sıçıp batırıyor adeta ama fatih hoca iyi gazlar onu,20 kilometere koşar maç başına eğer oynarsa.
Sosyal ağlarda paylaş

Bulletin de söylediği gibi herifler direk karşı takımın oyununu bozmaya oynuyorlar. Paso faul yapıyorlar, öküz gibi giriyorlar karşı takımın futbolcularına. FMde bile uruguayla oynadığınız her maçınızda bir adamınız sakatlanır :p Uruguayın mı teknik kapasitesi yüksek?
Sosyal ağlarda paylaş

Fatih Terim'in son dönemde (bence) iyi iş yaptığını söyleyemem ama bu maçtan memnunum ben.

Evet rakip sert, biçici falan. Ama bu biraz bizimkilerin aklını başına getirir.

Sahaya en ufak taktik almadan çıkıp saçma sapan körleme oynayan bir takımımız var aylardır. Tek yaptıkları top şişirmek ve Emre gibi Arda gibi tekniği yüksek az sayıdaki adamımıza pas çıkartıp onlardan oyunu açmasını beklemek.

Böyle sert rakibe karşı bu mümkün olmayacak, mücadele edip mutlaka takım oyunu ve düzgün takım atağı yapmamız taktik kullanmamız gerekecek.

Yenilsek de burnu sürter de aklı başına gelir takımın.

Arada fire vereceğimizi çok sanmıyorum. Sakatlıktan darbeden korkan zaten futbolcu olmasın. Turnuvada da lokum gibi oynamayacak herkes hazırlıklı olmamız lazım.

Ha bu maçın tarihi aslında geç. Daha erken bir tarihte ciddi sakatlık olmadan sakatlık çıkarsa da iyileşme süresi bırakacak bir dönemde yapılmalıydı bence. Ama yine de çok şikayetçi değilim durumdan.
Sosyal ağlarda paylaş

ya sırf fatih terim'i kötülemek için elinizden ne geliyosa yapıyosunuz valla. uruguay olmasın almanya olsun ona da bok atarsınız. ne yapsınlar lan mac işte mac. oynayıp hazırlanmaya calısıyor adamlar. her istedigin oluyo mu zannediyosun. kim uygunsa o donemde onunla anlasmıslar cıkıp oynayacaklar iste. rezil olmamızı isteyen, fark yememizi isteyen insanlara da gıcıgım bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
basın toplantısı var fatih terim'in su an.
uruguay'ı secmelerinin nedeni bireysel olarak teknik kapasitesi yuksek olan oyunculardan kurulu olması dedi. portekiz'e benzer yapıda oyuncuları oldugu için tercih sebebiymiş.

evet bana göre mantıklı iş yapıyor fatih terim zaten. aynı zamanda inanılmaz gereksiz şekilde eleştirildiğini düşünüyorum fatih terim'in. slovakya maçı çek cumhuriyeti maçı provasıydı, uruguay maçı portekiz provası ve finlandiya maçı isviçre maçı provası olarak seçilmiş. takımların yapılarının benzer olduğu araştırılıp onlara göre bir program yapılmış. hazırlık maçları baya iyi seçilmiş bana göre.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
rezil olmamızı isteyen, fark yememizi isteyen insanlara da gıcıgım bu arada.

Bir de "portekiz ebemize atlıycak, sıfır çekip gelicez vs vs" bik bik konusanlara vurasım geliyo benim de :D Bu kadar kendine güvensiz olunmaz. Takımına güvenmesen bile, belki bişey yaparız vs umutlu konusur insan, yuh. Tükr milletine özgü bişey sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...