Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EURO 2008

Luinir

Öne çıkan mesajlar

Tamam Terim'e katıldığımı doğru bir tercih olduğunu söylemiştim bu maçın.

Yanlız Terim'in pek çok konuda "acımasızca eleştirildiğine" katılmıyorum ben.

Milli takımın son aylardaki maçlarını izlerseniz görürsünüz. Taktiksiz, organize olamadan, rastgele oynuyor, ancak bireysel başarılarla kazanabiliyor.

Kadro seçimlerinde işin içine duygular karıştırılıyor Ümit Karan gibi adamlar ligdeki süper performanslarına rağmen seçilmiyor falan.

Terim'in son dönemde fazla burnunun havalandığını düşünüyorum ben.

Maçlar teknik direktörsüz antrenmansız gibi geçiyor yahu tamamen bireysel çaba.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor: Bu turnuva Terim için çok önemli. Burda başarılı olursa daha önceki başarılarını tesadüf olmadığını ve gerçekten iyi teknik direktör olduğunu kantılayabilicek. Bir nevi gurur meselesi onun için. O yüzden aklını başına topladığına ve başarılı olacağına nanıyorum ben. Hakan Şükür'ü almayarak duygusallığı bi kenrar bıraktığını gösterdi en azından.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ben de kötümser konuşmak istemiyorum ama aylardır harbiden çok dandik oynuyor milli takım. At topu emreye, nihata, ardaya veya tuncaya ; 25-30 metreden çeksinler kaleye, girerse girer.. taktik bu resmen.

Onun dışında futbolcularda da aylardır o tutku, o istek, o arzu yok ya. Elin adamı 10000 metre koşuyor hazırlık maçında bile, bizimkiler resmi maçta 6000-7000. Milli forma bu ya. O kadar da reklam filmi çekiliyor, 32342 tane firma destekliyor milli takımı, nafile.

Hal böyle olunca insanlar da 0 çekeriz diyor tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Hamit tam olarak hazır olduğunu açıkladı,fakat biraz şaibeli bir açıklama gibi duruyor çünkü kendisi geçen gün gelecek sezonumu riske atamam gibi talihsiz bir açıklamayla sakatlığını riske atmayacağını göstermişti ve tepki toplamıştı medyada,bunun üzerine gelmiş olabilir bu açıklama.Ama aksini düşünelim ve Hamit'in oynayacağını varsayalım çünkü o lazım bize.

Bu arada Avrupa şampiyonalında Letonya gibi ya da daha önceki yıllardan Slovenya gibi plase katılmış uç örnekler dışında kesin favoriler (sonunculuk) anlamında pek olmaz.

Portekiz'den sonra şu futbol düzenine en uygun takım biz duruyoruz,1. çıkarsak süpriz 3. olursak hüsran olur öyle diim.

İsviçre'nin oyuncuları üst liglerde oynuyor ama ev sahibi gazını pek hissedecek bir ülke değiller,sanmıyorum çok fazla itici güç olsun onlara bu.

Çek'lerin ise Serie A patentli;Gygera,Jankulovski,Rosenhal gibi isimleri var defans 4lüsünde ve bunların hepsi İtalya'nın baş takımlarında çok çok fiziki bir mücadelenin döndüğü liglerden geliyor.

Ama Rosicky'siz,Nedved'siz ve yaşlı Galasek'li bir orta sahanın karşımızda durma ihtimali zayıf.Anca Koller'e top şişircekler beklerle o da Baros'a top indircek gol olcak vs vs.

Ben katılmıyorum postlara yukarıdaki,grubun en güçlü 2. takımı kesinlikle biziz.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende 1. çıkarız diyorum, Çekler zaten hikaye, İsviçre desen Çekler den bile kötüler, bir Portekiz kalıyor geri, e onlarda Ronaldo ya bağlı, onuda bizim gaz oyuncular durdurur diye ümit ediyorum.

Yukarıda bir arkadaş bahsetmiş, bizim taktik topu Emre ye, Tuncay a, Arda ya, Nihat a ver, onlar şut çeksin falan diye, ve bunu olumsuz bir örnek olarak göstermiş ki bence tam tersi. İşler çıkmaza girdiğinde kaç takımın topu verebileceği 4 oyucusu var?
Sosyal ağlarda paylaş

Coupet
abidal
sagnol
gallas
thuram
makalele
vieira
ribery
malouda
anelka
henry
bu kadar güzel bi takım olamaz ya..
tabiki Türkiye kazansın bunu söylemeye gerek yok ama
2.tercihim kesinlikle Fransa pek te favori diiler sanırım ama bana acaip sempatik gelen çok hoş dizilişi olan bi takımları var entel teknik direktörlerinide çok seviyorum
çok öne çıkan bi favori duymadım bide turnuva öncesinde her zmanki gibi İtalya, Almanya biraz daha baskın o kadar
Hollanda İspanya feci gg olurlar bu senede
Hırvatistan Rusya olabilitesi süprizler
Portekiz Çek cum İsviçre bizim grupta cidden çok denk bence bizim gruptan bi yarıfinalist kesin çıkar gibi görüyorum
turnuva öncesi böle baya keyifli geçiçek gibi az kaldı baya hadi hayırlısı :)
Sosyal ağlarda paylaş

gökhan gönül'ün kadro dışında kalması baya kötü olmuş bence. orada hamit kullanılacak gibi gözüküyor şimdi, alternatifi sabri. kazım'ı sağ kanatta oynatacağına artık inanamaya başladım ben fatih terim'in. yerine göre g.gönül önünde hamit gibi oldukça her yönden güçlü bir sağ kanat kullanabilirdik, onu kaybetmiş olduk. şu durumda bana göre m.topuz kadroda olabilirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

fransa ve almanya benim favorilerim, insallah da fransa alır. italya'dan da cacık olmaz. dünya kupasında yalandan penaltıyla tur atladıklarını, bu sampiyonanın eleme grubundan da olmayan bi faul ile cıktıklarını gördük. acaip bi antipatim var italya'ya karsı. fransa'ya olan sempatimden de kaynaklanabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

iyi güzel hoş ama italya'dan cacık olmaz demekte olmaz ki, italya her türlü araya filan kaynar yine bence. neticede her kupada 3-4 favori arasında rahatlıkla sayabileceğimiz bi takım.

ha italya alacağına fransa alsın isterim bende, çok daha fazla beğendiğim bir takım. ama italya ne yapar eder yine önemli bi yer alır bence turnuvada.
Sosyal ağlarda paylaş

ya evet kötü takım değiller tabi de işte sevmiyorum adamları. totti'nin got kalkıklıgını, materazzi'nin cirkefligini... ama buna ragmen maldini denen adamı da cok severim mesela :)
ben hep mutevazi olanlardan yana olduyorum boyle konularda. sımarık davrananları, kendisini sanki dunyayı yaratmıs gibi gorenleri hiç sevmem :P
Sosyal ağlarda paylaş

maldini ve gattuso yüzünden ayrı bi sempatim vaktinde olmasına rağmen totti'nin gay tavırları ve materazzi'nin bahsettiğin kendisini sürekli inter'de zannedip ilah gibi görüp o artistlik hareketleri italya sevgimi azalttı. ha bide zidane materazzi'ye kafa attıysa zidane nerdeyse onun yanında olurum onunda etkisi var :)

ama işte italya'dan en kötü yarı final bekliyorum ben yine bu sene.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...