Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

I Can Football

Krusty

Öne çıkan mesajlar

forvete gıremeyen dırek cıkar oyundan o yuzden zevkı kacar.

ben stat sıstemı olsun. oyun basında defansıf bır alandaysan statların orda max ceksın. kendı bolgenden cıktıgın anda pastan suta tum statların kendı bolgen dısında kaldıgın sureye baglı olarak basta yavas, sure uzadıkca hızlanarak ınsın. sorun cozulur. ayrıca her oyuncu sahada basladıgı pozısyona gore stat alsın. defansıf adamla forvet ın tackle aynı burda.

gercek hayatta defansıf oyuncular da arada gol atıyorlar, ama butun zamanlarını karsı kalede gecırmıyorlar. boylece cokta gercekcılıkten uzaklasılmamıs olunur. kondısyon olayı da mutlaka gelmelı. top nererde 22 kısı orada. dakıka bası ofsayt oluyor o yuzden.
Sosyal ağlarda paylaş

huun said:
Holy said:
Oliver Kahn'da burda. Mevki farketmez kaleci mevkisi açılana kadar her yerde oynarım.

son maç senle ilerdeydik, bak allah aşkına söyle nasıl kral topçuyum ama?

2 penaltıyı gole çevirdim tek maçta o maçı aldık, sonra ara paslarım olsun, ortalarım olsun he?
Kanatları süper kullanıyosun ama takdir ediyorum o maçı da hatırlıyorum takımımız da fena değildi =) Bir takım kursak aslında artık süper olucak sağ kanada direk maykıl kent :)
Asteroth said:
Holy said:
Oliver Kahn'da burda. Mevki farketmez kaleci mevkisi açılana kadar her yerde oynarım.

Oliver Kahn sen miydin yahu?

Güzel takım oyunu yapıyorsun sen, beğeniyorum ben oyununu.
Teşekkürler =)
Ben de seninle oynadığım maçları hatırlıyorum tecrübeli nadir adamlardansın pas atarken seni arıyodum ben oyunda :)
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:
ilk maçımda 2 gol attım heh. lamer eser gol atamadın mı pes prosu =) güzel oyunmuş sevdim ben fakat oyuncular her zamanki gibi tabii.
oyun beni 5 numara yaptı değiştiremiyorum, hep 5 mi olacağım şimdi?

yok lan bende attım. dsadsa

artık hayatın boyunca 5 numara kalıcaksın. üstünden çıkaramıcan o formayı lfkasa

bu arada kalecide olunmaya başlamış. maçlar artık 20-20 bitebilicek hdsad
Sosyal ağlarda paylaş

Dandik ama dandik olduğu kadar eğlenceli bir oyunmuş. Betada olduğunu unutmamak lazım.

3 maç oynadım. İlkinde orta saha verdi, bol asist az gol ile kapadım. Sonraki iki maçımda çakılı defansta marifetlerimi sergiledim hatta defanstan yaptığım(!) birkaç assistim var, lol.

İsim Leeroy Jenkins, görürseniz bir selam çakın birlikte oynarız.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...