Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final Kuraları

Xobalt

Öne çıkan mesajlar

eldar said:
Yeri değil belki ama aklıma takıldı meraktan soruyorum, Fenerbahçe şampiyonlar liginde en son deplasman galibiyetini kime karşı, ne zaman almıştı?
Ama ön eleme turlarından bahsetmiyorum, Şampiyonlar liginden yani gruplardan itibaren.

Mühim olan deplasmanda değil kendi evinde iyi bir netice elde etmek ve Fenerbahçe evindeki tüm maçlarını kazandı , deplasmanda tek farklı mağlubiyet beraberlik almak bile başarı bu takımların yanında..
Sosyal ağlarda paylaş

Aramis said:
Galatasarayin zamanindaki basarisi cok kisa surdu. Gerek tecrubesizlikten gerek yonetim basarisizligindan. Eger o senelerde galatasaray biraz daha tecrube kazanmis olsaydi eminim suan cok rahat sampiyonlar liginde favori takimlardan olurdu.

gs oyuncuları oç olduğundan oldu o admlar avrupada oynuycaz diye bedavaya gittiler sözleşmeleri bitince şıçıpsıvayıp geri geldiler yada futbolu bıraktılar

fenerde olmaz ama zaten kadro yabancı
Sosyal ağlarda paylaş

Kendi evinde işi bitirip,deplasmanda skora oynayan yada deplasmandan avantajlı dönüp evinde coşan çok fazla kupa kaldırmış takım var.Fb'nin deplasman karnesi çok iyi olmasada,evinde gerçekten tam bir Avrupalı.

Schalke gelecek gibi bir inanış var herkesde,inşallah diyelim.Bu durumda Schalke veya Fb Avrupa'nın devleri arasında son 4e kalanlardan olacak.Bu da güzel bir süpriz olur Avrupa futbolu adına...Ama bana Arsenal veya Barça çıkacak gibi geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben öle düşünmüyorum Fenerbahçe-Schalke eşleşmesinde fvori gayet Fenebahçe'dir bunu nedeni ise Sevilla maçında gösterilen müadele hırs özveri ve kapasitesi oln bi Fenerbahçe olduğunu göstermesidir.

Roma eşleşmeinde ise şanslar ise %50dir Fenerbahçe için durum çok kötü değil aksine ümit doludur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...