Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2.4 PTR Patch Notes

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Spell steal 400 civarına inmiş, değişiklikler PTR da aktif ama girmek için sabır lazım.

Bu yeni patchde en fazla ses getirenler sanırım
warlokların life tap'leri (abartı başlık açılmış), ne biçim nerf bu vs vs..

Ve yeni spirit değişiklikleri,
hala tam olarak nasıl yansıyacağını anlamadım ama int ile spirit beraber regen üzerinde etkisi olacakmış. Sanırım bu en çok magelere yarıyor (muhtemelen çünkü mage class forumlarında yuh artık başlıklarından geçilmiyor =p )
Sosyal ağlarda paylaş

Ptrde bi quest varmış, her bgden birer tane madalyon veriyormuşsun ekstra honor ve para veriyormuş ve gün boyunca istediğin kadar tekrarlanabiliyormuş, ya da böyle bişey işte. Bununla ilgili bilgisi olan var mı, eğer tam bu şekildeyse her madalyadan 100er tane bankada var bende, zengin olurum :P
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim serverda 1 horde a 5 alliance düşüyor, adamlar toplanıp en az 2 katı sayınıza ulaşmadıkça saldırmıyorlar bile =p oyüzden world pvp questleri biraz hayal =D Dengeli serverlarda çok daha fazla şansınız var.

Spellsteal 400 mana imiş testte, yazdım yukarıdada hehe, Life tap artık %26 health e %26 mana mı ne veriyormuş sabit, bütün locklar daha test etmeden çıldırmış. Forumlardaki başlıkların yarısı life tap changes, zaten çeyreyi de yaşa blizzard nerfledin lockları sonunda felan şeklinde =p
Sosyal ağlarda paylaş

Xhunarion said:
Adamların gerçek manada *sınırsız* manası vardı. Hak yani. Mage gibi mana'nın sözlük manası formunda olan bir class fireblast atarken giden manaya içi acırken dağdaki keçiye, gökteki kuşa dot atmayı görev bilmiş bir classa az bile. Oh olsun, hehe.

Anam adam ne kadar içten yazmış /clap
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:
Oh bee

Bu nerf biraz destruction lockların hızını keser. Utanmazlar roguelar la kafa kafaya gidiyordu raidlerde

zor o iş. warlocktan anlamam, kıl olurum. ama bildiğim bişey varsa o da destruction lock raid/grp setupını iyi organize edersen 2.5k dps yapabiliyor. daha bu rakamı yakalayan rogue göremedim malesef.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...