Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2.4 PTR Patch Notes

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Druid

Nurturing instincts now increases healing done to you by 10%/20% while in Cat Form and isn't affected by your Attack Power anymore.

Mage

Arctic reach now increases Ice Lance along with Frostbolt and Blizzard.

Priest

Mana burns tooltip has been changed to change "Drains" into "Destroys". (Destroy 1021 to 1079 mana from a target. For each mana drained in this way, the target takes 0.5 Shadow damage.)

Power Infusion now reduce the mana cost of all spells by -20%. (Infuses the target with power, increasing spell casting speed by 20% and reducing the mana cost of all spells by -20%. Lasts 15 seconds.)

Shaman

The Ghost Wolf SpeedGhost Wolf Speed Rank 1

Increases the speed of your Ghost Wolf ability by 15%.

bonus on a few level 60 PvP items no longer affects players above level 60.
kaynak mmo-champion
Sosyal ağlarda paylaş

ses said:

Evet Lock bir dps classı ama aynı zamanda raid'de kullanılan bir çok özeliğiyle de bir debuffer.Rogue dps'ine yaklaşabilir ama geçmesi bence mantıksız çünkü rogue'un raid'deki tek görevi dps.Bütün ability'leri bunun üzerine kurulu.Eşit gear'da lock'a geçilen bir rogue'a L2p çekmek gerekir kanımca.Wispyde ona gönderme yapmış sanırım.

Burda neyin mantikli oldugunu mu tartisiyoruz? Yoksa su an ki durumu mu?

Esit gearli bi lock'a gecilen rogue'a L2P dersen, adam sana
STFU der :) Rogue'un lock karsisinda dayanmasi su an icin mumkun degil single target yada multi target dps'te. Cift azzinoth'lu rogue'u gormek lazim ancak ben onunda gecebilecegini sanmiyorum acikcasi ama yalan yok deneyemedim hic bu gune kadar zira bize Azzinoth'lar dusmemeye yeminli 8 aydir.

Ancak tabi cesitli nerfler geliyor locklara. Life tap nerflendi ptr'da, ancak fire bufflandi ilginc bir sekilde, isb nerflenecek gibi duyumlar aldik henuz onunla ilgili bir aciklama yok ama yakin zamanda cikar onunda kokusu.
Sosyal ağlarda paylaş

Darkthrone said:
Absolut said:
Lİfe Tapi su seferde spirite mi bağladılar ne yaptılar gene. Tam gerizekalıca işler yapmaya başladı Blizz. Bi nerflemedikleri underwater Breath kaldı onu da sadece su altında ise yapılır yapsınlar tam olsun warlock :)

Zamanında aldığınız buff lara sayın lütfen. NERF LOCK!!

En son warlock buffı dediğin olayda hala yerkabuğunun soğumasını bekliyorduk.
Sosyal ağlarda paylaş

Yaaa Absolut allahını seversen geyik yapma. Bir üstündeki mesajda düzenli illidian farmlıyan bir warlock, warlockların nasıl ezici ve yakalanamaz bir dps olduğundan bahsediyor, hala "her tarafımız nerf oldu" edebiyatı yapıyorsun.

Ciddi söylüyorum siz nerf görmemişsiniz ve dahası o kadar alışmışsınız ki herşeyinizin imba olmasına, sadece 1 tane konuda bişeyler kaybedeceğiniz düşüncesi bile sizi çiladen çıkarıyor. Bakın kaybettiğiniz demiyorum "kaybedeceğiniz düşüncesi" diyorum çünkü kaybolan bişey yok. Küçüçük bir değişiklik var, o kadar küçük bir değişiklik ki 10 dakikalık bir combatta fazladan 10 tane life tab yapmanıza sebep olacak yani fazladan 10 saniye dps yapamayacaksınız. Bu kadar , tüm forumları inleten officalda warlockların "helal olsun bliz bizide nerfledin sonunda" edebiyatı yaptıran şey bu. Dakikada 1 saniye az dps yapmak.

Allah tüm warlocklara birazcık insaf hissi versin. Yada hep beraber warlock kasalımda bu kavga bitsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Pardon ama kaybede kaybede bişi kalmıyor onun için yırtınıyor warlocklar. Yani az az az kaç patchtir maymun ettiler. Son 10 patchtir belki warlock için hep üzücü haber oldu hep de aman warlocklar zaten OP iyi oldu bu nerf. Beni neden nerfliyorlarki sizi bufflasınlar ona lafım yok. Yani mageleri buffladılar, hunterları buffladılar, rogueları buffladılar bufflıyorlar yeni mutilate ile ama neden beni nerfliyorlar dokunmasınlar onu diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

lockların zamanında çok kotu oldugunu hatırlatırım

blizz gaaayet iyi bir yonde,
eskiden
warrior priest mage rogue dışında class yoktu bu oyunda.
dps tank heal dı olay.
şimdi dier classların onunu actılar, e eski imtiyaz gitti ya
rogue açan illa dps de 1. olacak ya
batıyor tabi.

Diğer 4 classında hakkı istediği talent ağacıyla pve yapmak.
Sosyal ağlarda paylaş

Çünkü milleti bufflıyorlar bufflıyor genede yanınıza yaklaşamıyor kimsede o sebeple birazda sizi nerfliyorlar. Düşün işte sen o son 10 patch gelmeden öncede warlock normal diyordun hala warlockun nerflenecek bir tarafı yok diyorsun.

Ama 10 patchdir tek buff almayan (senin tabirin bu ben böyle düşünmüyorum) sürekli nerf yiyen warlockların, 10 patchtir sürekli bufflanan diğer dps classlar karşısındaki durumu hala EZİCİ ÜSTÜNLÜk ise warlockların şapkalarını önüne koyup bir durum değerlendirmesi yapma vakti gelmiştir sanıyorum.

10 patch önce kendilerine nerf diyenlere, biraz olsun hak vermek gerekmiyormu?
Sosyal ağlarda paylaş

Hala ezici üstünlük?
Seninki sadece lock görünce tırsmak yani emin ol şu an her türlü warlock üzerine koşan rogue hunter warrior gördümü mümkünse ben bulaşmıyım o bulaşmasın diyor içinden. Hangi classın 3 tane anti classı var? Rogue ise anlarım anti classımız ama warrior hunter da anti classımız oldu, magein anti classıyız diyorduk mageleri de buffladılar zar zor kesebiliyorsan seviniyorsun ki daha 2.4le yenilikleri geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...