Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragonlance kitapları

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

said:
Aket-Atum, 24 January 2004 14:20 tarihinde demiş ki:
margaret weis ve tray hickamn dışındakielr bu işi pek iyi beceremiyo (dl de tabi)
bide don perrin var ama o da margaret ın kocası zaten sanırım

çok haklısın. ama bi de Richard A. Knaak war.
don perrin margaret'ın kocası ewet.
said:
saygin, 25 January 2004 02:26 tarihinde demiş ki:
abi caramon kalp krizi falan geçirmiyo
tika bekle askim geliyorum dio ve kendini Inn of the Last Home un merdivenlerinden asagi atiyor

hayır kalp krizi geçirirken söylüo onu we merdivenlerden düşüyo.
said:
-Huma-, 29 January 2004 11:56 tarihinde demiş ki:
yaz alevi ejderhalarindan sonra hangi kitap i okumaliyim sizce destanlari,efsaneleri ve raistlin tarihcelerini bitirdim yaz alevini de bitirdim bundan sonra hangi kitap var ??

War of Souls 3 lemesini oku derim direk. ama onun öncesinde başka ara kitaplar da war türkçeye çewrilmiş olan yukarda bahsettikleri. ara dönemi anlatıyor. ama chronicles tadı bişi istiosan direk war of souls. mümkünse ingilizce we hardcover.. :)[signature][hline]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Baturaabi 8 Eylül 2003 Saat 22.21 de demiş ki :
Ya resmen Kamp kuruyollaw ya..

Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben de...
Sosyal ağlarda paylaş

• 18 yıl sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Genel Yönetici

Birinci ve ikinci üçleme işte. Onları epey güzel hatırlıyorum. Gerçi ilk okuduğum fantastik kurgu romanlarındandı ve daha ortaokuldaydım sanırım, ondan da olabilir. Tekrar bir okumak istiyorum aslında.

Bu arada aradan geçen 20 yıldan fazla süreye rağmen hala Sturm'un sonunu hatırlayınca bir hüzünleniyorum, ağırlaşıyorum. Çok etkilemişti beni vaktinde.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...