Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arena Başlığı

-Wissy

Öne çıkan mesajlar

Valla wall of texti okumadım. "Lol okumadım bile" demek için demiyorum. İşin garip kısmı konu druidler falan değil, kendi başına çekiyor oraya konuyu, kimse ortaya atlayıp druidlere birşey demedi. RMP kolay diyor inatla, ve kolay değil. Otuz tane örnek verdim, açıkladım. Aynı şeyleri bir daha yazmaya gerek yok.

Zaten sonra devreleri de yandı, hakaret/yaş geyiği falan yaptı, kendi lamerliği. Öğrenmesi kolay ustalaşması zor olmayan hangi class var, söyle bari.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi meits yeni aks'ım için vepın skil kasarken okudumda biraz RPM'nin ne zorluğu var allah aşkına? bodoz cookie cutter setup işte Nemesis setup'un R/W/D ve WL/H/D ikiside aşırı populer değil gerçi Wissy standartları yüksek tutmuş 2200 ben 2100~ derdim yinede yürü ya kulum setup'u yok ultimate skillz lazim pal dimeyin işte..
Sosyal ağlarda paylaş

mutilate rogue ve disc priest arkadaşımla 2v2 yapıyoruz. çok eğlenceli bi setup, yavaş yavaş gear topluyoruz.

diğer takım bana saldırdığında çok sorun yaşayabiliyoruz, warrior ve rogue takımlarına karşı.

warrior&shaman

rogue&mage

rogue&rogue (bunlar prieste gidiyo genelde)

en çok zorlandığımız setuplar.

bu setupla tecrübeli arkadaşlardan tavsiyeler varsa memnun olurum.
Sosyal ağlarda paylaş

Druid'ler cyclone nerfinden sonra eğer cc ye kasıyorlarsa ya nuke'leniyorlar ya da mana burn manyağı oluyorlar. Ama ondan sonra druidi yalnız bırakmıycaksın su içmiycek.

3on3 de RMP de WarriorRogueDruid'de oyaması çok kolay ama ustalaşması da zor setuplar. RMP de belli bir noktadan sonra setup ı taşıyan rogue RWD'de druid.

RWD>RMP zaten.

Soruya gelince

Kenu said:
mutilate rogue ve disc priest arkadaşımla 2v2 yapıyoruz. çok eğlenceli bi setup, yavaş yavaş gear topluyoruz.

diğer takım bana saldırdığında çok sorun yaşayabiliyoruz, warrior ve rogue takımlarına karşı.

warrior&shaman

rogue&mage

rogue&rogue (bunlar prieste gidiyo genelde)

en çok zorlandığımız setuplar.

bu setupla tecrübeli arkadaşlardan tavsiyeler varsa memnun olurum.

Warrior Shaman için Shaman ı nukeleyin. Warrior zaten rage kousunda bayağı zorluk çekecektir. Ben shaman'a cheapshot'dan sonra slice and dice açıyorum 20-30% a kadar kicklemek için hiç uğraşmıyorum direk damage yüklensin rogue. Windfury totem ı indirmeniz şart. 50% lere doğru priest fearlesin oradan 2-3 saniye kazanıyorsunuz. Shaman üzerine aşırı derecede ofansif oynamaya bakıyor maç.

Rogue Mage: Undead rogue değilse çok kolay. Rogue direk Mage' e açsın, perception a dikkat. Priest rogue u fear lemli trinkettan sonra da blind. Undead rogue olunca işler karışıyor biraz burada pillar humping iyi çünkü priest polymorph yiyince kötü bir durumda trinket kullanmak durumunda kalıyor o zaman da blind yiyor. Sizin rogue çok ofansif oyamalı işte cd ları patlatsın mage in üzerinde

Rogue Rogue. Bu biraz sıkıntı işte çünkü mütilate rogue varsa saniyeler içinde yatıcaktır priest. Mutilate olan rogue u öldürmeye çalışın diğerini blind fear falan la cc leyerek.

Bu arada tavsiyem rogueunuzun shadowstep olması çünkü stealth eksikliği kendini çok hissettirior arenada.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Uzamasi buraya kadar gelmesi Xhun'un demagoji pesinde kosup benim seviyemi onun duzeyine indirmek istemeyisimdendir. Indirince `win fail` muhabbeti oluyor iste.

Dün okumadığım yerleri okuyorum da, adam gerçekten lulz materyali. Senin şu seviyen ne, anlamadım ki ben? Avaraj RMP'in diye tutturdun gidiyorsun ama geçen sezon gladyatördüm, bu sezon da olucam. Sezon uzarsa venge'ye bile oynayabilirim, sen ne yapıyorsun merak ettim şimdi. Ne yani sen prosun, ben nub muyum? Komik.

13 yaşında ki ergenler gibi sidik yarışına döndürme çabaları bunlar. Daha hakaret etmeden argüman süremiyorsun ortaya, gangren velin gibi mesajlarını topluyor, bi git hava al bence, sakin sakin mesaj atabilecek kafa yapısına ulaşınca gel burada konuşuruz, forum burası.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RWD>RMP zaten.

Abi priest'in survival kabiliyetine bakar, rogue'un ve mage'in nasıl peel yaptığına bakar vs vs. Karşı rogue Cdlerini tüketene kadar priest ayakta kalırsa RMP uzun vadede kesinlikle alır.

Ben bir arkadaşıma priest accountu aldırdım bir hafta önce, bu sürede çok hızlı ögrendi, RWDleri de alıyoruz, ama warglaive roguelar geldiği zaman çok çabuk iniyor, peel falan kurtarmıyor.

Bu arada şu "Ustalaşması zor." olayı her setupa gider. Her setupı oynaması kolay değildir ama her setupta ustalaşması kastırır. Bazı setuplara özgü birşey değil bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren senin bu mesajlarini toplamiyorsa o onun moderatorluk eksikligindendir zaten. Veli cart curt... E hadi diyorum daha bir sey yazmiyim. Ama hazmedemedin gitti su Vindication'da Vengeful olsan da bunun seni ortalama bir PVPcinin otesine tasimayacagini.
Ki RMP ile 2104 ratingde oynarken cikip da Gladiatorum, Vengefulum yapmak da komik. 2200 altindaki ratingler SK-Gaming'de `high rating` bile sayilmiyor. Bu yuzden farkli dillerde konusuyoruz zaten. Bosuna zaman kaybediyoruz. Ikimizin arenalari, farkli arenalar. Sorry.
Sosyal ağlarda paylaş

Bana niye sataşıyorsunuz ki onu anlamadım?

Daha önce zaten bu konu hakkında ceza aldınız, şimdi burası tartışma başlığı diye alttan alıyorum biraz, adama kalkıp hakaret ediyorsun.

Xhun'un mesajlarında direk hakaret göremedim, gören varsa söylesin onu da editleyelim.

Afedersiniz ama şu tartışma olayını bokunu çıkarmadan yapamıyor musunuz?

Kimse kimsenin fikrini kabul etmek zorunda değil. Madem pr0sunuz - gladiator'sünüz, gidin Arena Tournament Realm'e, kapışın takımlarınızla, zaten biriniz RWD biriniz RMP, görelim en pehlivan kimmiş. Burda "video izledim, WCM premium üyesiyim" demekle olmuyor o işler.
Sosyal ağlarda paylaş

Diyalog tarzımız zaten şu şekilde;

-RMP kolay değil, şu şu şu.
-Lol sizin bg kolay lol nubs, siz pvpden ne anlarsınız?

Bu. Henüz bir kere karşı tez koyma çabasına girdin, o da tek taraflı saçma ötesi bir theorycraft. Bir kere mage druid'in cyclone'larından kaçsın falan dedin, komedi. Mage'in işi var gücü var, sadece CS atabilir, uzak kalma lüksü yok combattan. Adam gibi tartışırsan "Böyle, şöyle" deriz, lamer muhabbeti yapmanın alemi yok patide.

Modlara laf atıp, ban yiyip, şehit muamelesi mi görmeye çalışıyorsun, anlamadım. Büyü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...