Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arena Başlığı

-Wissy

Öne çıkan mesajlar

Şu iki post odaya çerçeveletip asma ayarında saçmalık.

Chain CC'leri istediğin zaman yapmak ne demek, onları yapmaya oyunla beraber başlıyorsun, aç iki video izle, rezillik of. Priest şu an oyunun oynaması en zor classı, bir grupta en çok rol üstleneni, bütün class'ı dispel spamleyeme denk tuttun, afferim. Saçmala hala.
Sosyal ağlarda paylaş

Oncelikle fikirlerimizi savunmayi ogrenmeliyiz.
Xhun sen sacmaliyorsun. Druid en iyi oyunculuk isteyen class. Priest dedigin Mage dedigin ne allah askina? 30 saniyeden dusuk CD'leri olan dogru duzgun dimnish derdi olmayan CC'leri istedigin zaman yaparsin. Chain CC spam bile yaparsin. Zaten o yuzden RMP dolu ladder. O yuzden 3 tusa basmayi bilen eline aliyor Magei Priesti Rogueu sonra hadi arena.
3 Retardin ranking yaptigi setupa iyi diyorsan sacmaliyorsundur. Oha sen bilmiyorsun hic bu isi ayrica. Full sacmalik yazdiklarin. Sacmasin sacma sa...
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır ben şu an RMP oynuyorum, ve söylediklerinin saçmalıktan ibaret olduğunu da biliyorum. Eğer CCye başlamazsan 2x healer hariç her setuptan nuke'u yer yatarsın diyorum. Bu yüzden senin "İstediğin zaman chain CC" teorin gerçekle alakasız. O chain CC DR'lara bakılarak sürekli yapılıyor. RMP'nin "Seç main targetı, main CC'yi, hurraaa!" gibi bir anlayışı yok druid setupları gibi. Sürekli target switch, CC switch yapmak zorundasın eğer yukarılara oynayacaksan. Ki bu dediğim + positioning bu oyunun en kafa gerektiren, uyanıklık isteyen kısmı, aynı zamanda bu setup'ın olayı. RMP rakipsiz, ama rakipsizliğini kolay olduğu için değil en esnek, iyi oynandığı zaman herşeyi alabilmesinden alan birşey.

Tek druid CC'si ne demek, warrior'ın ve rogue'un yüklendiği target iptal direk. Gidip en zoru druid demişsin, WoW alemi olarak güldük. Patide istediğin kadar "QQ nubs" diye at koşturabilirsin, biz oyunda görüyoruz hangi class ne yapıyor.

Ps: Premium accountunla video müzüklerini mi dinledin?
Sosyal ağlarda paylaş

O zaman 2200 ustundeki takimlarinin %22'sinin RMP olmasinin nedeni bunlarin cok iyi oynuyor olusu.
Oysa ki aslinda druid falan imba ama iste anca o kadar oynayabiliyor kotu oyuncular hep druid oynayanlar.
Ahahaha
Komik misin sen?
Chain CC dedigin sheep spam, stunlock[+gouge], scream... Goren de boyle cok zor bir sey sanacak. O kadar Chain CC'yi Warrior/Rogue/Druid bile yapiyor. Hamstring+Charge/Intercept, Stunlock, Cyclone/Root... Bunu yapamayacak adamlarin zaten o ratinglerde isi yok.
RMP neden easy mode? Cunku biri diyelim sicti CC'de. Hop digeri telafi edebiliyor. Olmadi biraz damage yeniyor ekstradan ama sonra toparlaniyor. CC'lerinin kullanimi o kadar kolay ki... Warrior ve Rogue tek hedefe saldirirken Druid'in cyclone spamlemesidir diyen adam Warrior/Rogue/Druid'e burda gelmis cc dersi vermeye calisiyorsa zaten bir sorun var demektir. Priest dedigin class positioninge ihtiyac duymadan, dogru duzgun kitingle ugrasmadan dpsleri `tanklayabilen` bir classtir. Bunu yaparken bir yandan takimini da heallar. En zor class bilmemne.. Gececeksin bunlari.
Tutturmussunuz bir druid kolay hede hodo diye. Ortalama bir rogue bir priest ve bir mage birlesip 2200+ yapabilir. Ortalama bir warrior bir rogue bir druid 2k zor gorur[gercek battlegrouplardan bahsediyorum. vindicationda arenada rp yapiliyorsa ben bilemem.].
Sosyal ağlarda paylaş

RMP'de Warrior/Rogue'dan focus yiyen bir anlayis saka gibi zaten. Warrior dedigin de Rogue dedigin de `sheep` yiyen classlar. Dispelleyecek adam da yokken sen uzak tutamiyorsan bunlari Priestinden aglarsin burda Warrior/Rogue/Druid anti setup RMP'ye diye. Sheep ile nova slow kitingi 2 farkli hedefe kusursuz kullanmayi beceremeyen bir mage icin gecerli soylediklerin. Ama biz burda ortalama ya da ortalama alti oyuncular icin arena tartismasi yapmiyoruz. Zaten o tartismanin icinde RMP'yi tartismak komik. 3 v 3'un yarisi RMP. Cok zor oynandigindan tercih edilmedigi ortada.
Sosyal ağlarda paylaş

Zorlamiyor bir sey. Rogue oynayanlar soylesin beni bu zorluyor diye? Warriorlar?
Wow'da iyi oynamak hata yapmamaktir. Yoksa oynamasi kolay bir oyun. Mage ne yapiyorsa, Druid de onu yapiyor, Priest de onu yapiyor.
Ekstrem seyler yapan oyuncular var mi? Var iste Sonny druidle dps yapiyor bir yandan. O yuzden `en iyi` deniliyor adama da. Ya da Rank 1 Rogue'dan daha iyi deniyor Neilyo'ya, neden? Adam spell evadingin kokune iniyor, off-specle bir seyler yapiyor.
Lakin is dereceye oynamaya geldiginde zaten belli bir seviyenin ustundeki oyuncular yapmasi gereken her seyi yapabiliyor sorunsuz. `zorlanmiyorlar` da. Hatasiz ve uyum icinde oynamak da Druid icin bence cogu classa gore daha zor.
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır zaten senden olgun, adam akıllı post beklediğim için hata bende.

Sheep spam? Böyle birşey yok. Hiçbir gerizekalı mage'i boş bırakıp CC spamletmez. Senin takımın ne yapıyor bilemem. RMP'nin taktiği her setupta değişir, senin o yerleştirdiğin sonsuz CC bu yüzden saçma. Başka hiçbir setupta dispeller yok mu yani, herkes düz CC mi yiyor RMP'den? Bırak.

Priest Rogue+Warrior'ı tanklayamaz, oynamayı öğrensinler alamıyorlarsa. Druid'in uygulaması daha zor olan hangi CC'si, bir kere yakalanmıyorsunuz, nukelanamıyorsunuz. Free CC yapıyorsunuz diğer classlar snareler üstlerindeyken heal atıcam, Cc yapıcam diye inlerken. Çıkıp burada druid'i pro classı yaptın, ne diyim ki sana ben.
Sosyal ağlarda paylaş

-Wissy said:
RMP'de Warrior/Rogue'dan focus yiyen bir anlayis saka gibi zaten. Warrior dedigin de Rogue dedigin de `sheep` yiyen classlar. Dispelleyecek adam da yokken sen uzak tutamiyorsan bunlari Priestinden aglarsin burda Warrior/Rogue/Druid anti setup RMP'ye diye. Sheep ile nova slow kitingi 2 farkli hedefe kusursuz kullanmayi beceremeyen bir mage icin gecerli soylediklerin. Ama biz burda ortalama ya da ortalama alti oyuncular icin arena tartismasi yapmiyoruz. Zaten o tartismanin icinde RMP'yi tartismak komik. 3 v 3'un yarisi RMP. Cok zor oynandigindan tercih edilmedigi ortada.

Nerdrage'in sırasında böyle birşey de demişsin mesela. Direk saçmalık. Benim senin yaptığın gibi "fact" olarak yazmadığım şeyleri bükerek sunmanda başka birşey yok burada malesef.

Ben rogue/warrior/druid RMP'nin antisi demedim, ben en çok bunda zorlanıyorum oynarken dedim. Asıl antilerde ise bu kadar zorlanmıyoruz. Önce "çok kolay oynaması, herkes çıkıyor" deyip, sonra "biz burada ortalama ve altı için kounşmuyoruz" dediğin zaman ben pes diyorum zaten.

RMP killer setup, beğen yada beğenme, dünyada birsürü yetenekli oyuncu var. sadece gladiator olanlar süper oyuncular değil, bir sürü rmp var, bir sürü iyi oyuncu var. Bu sadece RMP için geçen bir durum da değil yani. Bilgine.
Sosyal ağlarda paylaş

Druid nukelemeyi bilmiyorsan sen Rogue/Mage/Priest'le ve oyunun fast nuke'e karsi en zayif setupinin[Warrior Rogue Druid Lock Hunter Druid'den focus dpse Warriorunu kaybederek mac veriyor.[Ki bahsettigim Cyclone 2500 rating takimlar.]] Druid'ini focuslayamiyorsan onu gectim hot dispeli olan bir setupla blind cs gibi seyleri kullanarak Warrioru nukeleyemiyorsan burda daha cok aglarsin Rogue Warrior Druid anti setup diye.
Priest gayet de Warrior tankliyor. Priestle Warrioru yalniz biraksan kesiyor bile Priest Warrioru... Rogue ve Warriorun beraber Priestlerine vurmasina izin veren RMP'leri tartismiyoruz zaten burda. Onu da gectim Mage'in sheep atmasini engelleyen class Druid'dir bu setuplar karsilastiginda cyclone spamler Magee ama yetmez o. Zaman kazandirir bla bla..
Yanlis taktikler uzerinden burda konusmanin anlami yok. Mage focus yiyorsa RMP'de RDW takimindan bir de ustune RDW kazaniyorsa zaten low skill/quality mactir. Yorum yapmaya gerek yok. Kim daha cok critlerse o kazanir. LOL
Sosyal ağlarda paylaş

Xhunarion said:
RMP herşeyi yenebilir.
her ne kadar en büyük rakibi genelde druid/lock/rogue olarak bilinsede bence kesinlikle druid/warrior/rogue.

Nerdrage, sacmalik, senden olgunluk beklemem, hede, hodo...
Bunlar da kalitesizlik bu arada. Ingilizce hakaret edince de daha sirin olmuyor. Burda retard idiot diye ben de cok rahat sovebilirim. Bilgine.
Sosyal ağlarda paylaş

Fast nuke ve target switch'ten daha karmaşık ne yaptığını söylermisin rogue/warr/druid'in? Kendin söyledin, counterspell, poly, poly yemiş adama vanish+sap atarak elde edilen nuke şartları, druid ortada cıbıl cıbıl dolaşıyorsa olan şeyler. Mage'in açık alanda, kidneyshot içinde yakalaması lazım böyle birşey olması için.

En iyi rmp maçlarında bazen adam 6 dakika boyunca petini çıkarmıyor bile, 6 dakaika boyunca nuke spot arayarak geçiriliyor. Bu kolay değil. kimse RMP ezik, güçsüz demedi zaten. Şu an en esnek, en mokoko setup zaten. Ama senin dediğin gibi *kolay* hiç değil.

Sen bariz RMP oynamamışsın ama ben dru/warr/rogue oynadım, vs de oynadım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...