Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arena Başlığı

-Wissy

Öne çıkan mesajlar

deadwoll said:
rogue/warrior/ele. shammy/resto druid/holy pala nasıl bir setup olur 5v5'te? Oynayan eden var mı?

aynı setup'ı enhance shaman ile oynuyorum ben, shamanımız restoydu esasen, fakat bu sezon bi kaç brutal ile enhance a döndü. iyi de yaptı, 3 dps çok daha zevkli 2 ye göre.

düşününce ofansif ve defansif dispell, BoF, BoP, decurse/depoison, 2 farklı healing debuff, stun, totemler, heroism... güzel şeyler var. ancak, CC bakımdan yetersiz olabiliyo kimi zaman, sadece druidin cooldowndan bağımsız CC seçeneği olduğu için.
Sosyal ağlarda paylaş

dead bende tam bunu yazicaktim. Geriden gelmek bu oyunda ezilmek demek. Honor kasmak die bi sans yok. Girip invis olup bekliceksin. Combata girdigin an yatiriyolar. Arkandan s4 warr rogue kovalarken birak cyclon atmayi instant heal bile atamiyosun. Ayrica Venture co da oynuyorum Rampage de Horde un kazaniyo olmasi lazim ama ne bicim sans varsa bende AV disinda kazandigimizi hatirlamiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:
Daha çok ress. ve hp istiyorum :( Hala 147 ress. 6.8khp var. 3 stack lifebloom yapana kadar 30k dmg yiyorum adaletin bu mu dünya
:'/

6.8 hp var 30 k yiyor ölmüyor o kadar hızlı healleyebiliyor kendini mmmm ne pri actıgım güne lanet olsun
salak kafa hadi ne acıyorsun dru ac, onu acmıcaksın pri acıcaksın o zamanda dwarf ac salak kafam
Sosyal ağlarda paylaş

3 parca epic var üstümde 200 resilence sahibim. Back, staff ve trinket i saklamistim quest rewardlardan. Onlardan da resil geldi ama bu bisey degistirmiyo. Bütün roguelar gelip benim sirtima biniyo. Pala zaten 2 crit koyuyo yatis.Neye ugradigimi bile farkedemiyorum lol. Hayir bukadar da ezilinmez ki. Bare bi sansim olsa.

7,4k hp
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...