Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arena Başlığı

-Wissy

Öne çıkan mesajlar

-Wissy said:
http://eu.wowarmory.com/team-info.xml?r=Magtheridon&ts=2&t=paticikdotcom&select=paticikdotcom

Simdilik tabii =]
Vent yok, gear benim baya problemli. Video cikar bu sezon 2.2K ustunde geari toparladiktan sonra.[Bir de mikrofon almak sart ^^]

arkadasım memnun diilsen geardan haber et yani ala ala :(
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler dün eski pve mage imle (7k hp) Arenaya girim de pvp yapanlari biraz üzim dedim. Üzdüm de ama dikkatimi ceken bi konu var. Pve ve PvP arasinda bi ucurum var artik. s3, s4 rogue warriorlar ice block acamadan yatiriyolar. Snler icinde. Eskiden pvp yada pve birini sec dediklerinde aah salla pro olmaya kasmiyosan ikisini de ayni anda yapabilirsin derdim. Ama suan görüyorum ki artik mümkün degil. Tabi 2 kisi pvp yaparken zönk die pompyro arcane missile blast falan dalip adam kesmek pvp degildir, Ama teketek de pvp ve pve arasindaki bu ucurum bana biraz üzücü geldi. Öyle yani paylasim dedim =)
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen.Geçen deep arcane/frost mageimle (slow+shatter) combat bir roguela beraber arenaya girelim dedik.Rogueda bir tek kılıçlar arena itemleriydi.Bende de normal mavi itemler vardı(700 civarı spell damage) Resmen pvpden soğudum arenada,rogue zaten gizlendiği için karşıdaki herkes bana odaklanıyor,rogue ortaya çıksa bile bana odaklanmaya devam ediyorlar.Çoğu maçı neredeyse büyü atamadan kaybettiğimi biliyorum.Ice barrier+water elemental yoksa mageler direk gg. Bir arena itemleri kasmış rogue-hunter-warrior üçlüsünden biri beni 2-3 snde kesebiliyor,nasıl iş anlamadım.Mage genelde melee classlara güçlü derdim ama çok değişmiş
Sosyal ağlarda paylaş

Su an zaten bi ton adamın honor farmla ( kimisi AV leech kimisi normal kasıyor) S2 leri cektigini, gecen sezon her hafta 10 maç oynayıp puan toplayan adamlarda bile shoulder disinda 4 parca S3 oldugunu dusunursek mavi itemlerle falan arena cidden bayar melee ,caster vs farketmeden.
Ha bir de malesef barriersiz elementalsiz falan cok zor dedigin gibi arena hatta imkansız , direk icinden gecer roguelar.
Sosyal ağlarda paylaş

SKANDAL

Wishy yazmadan ben yaziyim da en azından rezalet ufak çaplı kalsın. O şimdi ballandıra ballandıra anlatıcak.

Geçen gün durotarda duel yaparken adamın biri sordu: WTF dude are not you hemo specced diye. Ne diyor bu gerizekalı dedim.
İki gün önce mirror match geldi karşıki rogue da da glaiveler vardı, adam 30% fazla dmg yaptı benden, wish soruyor Oğlum sen öküz müsün niye böyle dmg farkı oldu diye. Boynumu büktüm bilmiyorum AĞBİ dedim.

Full energy barla da neden ardarda sadece 2 hemo vurabildiğini merak ettim. Patchten sonra oyuna geri döndüğüm için de sürekli hayıflanıyodum ulan amma nerflemişler hemo yu diye.

Meğer 2 hafta önce respecledikten sonra unutmuşum sinister strikela hemoyu yer değiştirmeyi. SHS spec le sinister strike spamliyormuşum yani. Gerçi ne kadar spamlemeden sayarsanız, 45 energy : (

1925 e çıktık yani glaive kullanıp season 2 silah kadar vurarak. Komik oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...