Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arena Başlığı

-Wissy

Öne çıkan mesajlar

Greeny said:
priest hunter nolur sizce?

warrior/rogue + druid takımlarına karsı cinnet gecirirsiniz, o olur. al rogue dps istiyosan, arkadasin da priest yada druid oynasin. 2v2de hunter + healer oynamayi planliyorsan, oyle hizli oyunlar bekleme. drain setup, bazı oyunlar cok uzun surebiliyor, bayiyor bi yerden sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:
Ben mage paladin diyorum ya. Çok çılgın nuke var.

Warr / Pala & Pala / Mage

Yukarıdaki gibi bi arena dek gelmişti. Tam tamına 32 dakika sürdü. (Mage'i ben oynuyordum) Warrior Nuke'den kıllanırsa anında çekiordu shield'ı =) 1982736 kere water içmek için debelenemekte cabası. Bence ilk fırsatta alamıyorsan karşı takımın adamını çok fena üzerler mage pala gruplarını.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn WotLK'tan bahsediyor, paladinin inanılmaz bir nükü var artık, mage zaten malumunuz, bu ikisine karşı kesinlikle öyle shield'li falan bir taktik sökmez level 80'de. Çok piz ezerler.

Zaten retrodinin manası bitmiyor artık, üstelik shadıw priest gibi sürekli mage'de mana sağlıyacak, elementaldende gelecek 3-5 birşeyler. Stun dalgaları zaten durmak bilmez mage-palada. Bence baya güzel bir ikili olurlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:
xunn said:
Hayır manası bitse sorun olmaz bu kadar. Bitmiyor.

4 sene ~3-5k mana ile süründük. 800 manaya 2k heal attık. Açın önümümüzü artık lan, açın olm bak!

sırf mana derdinden doalyı warrior rerolledim.. hatta main yaptım warrioru paladin öle yatıyo shattarda

hatta holy yaptım paladini öle bg bayarsa girip raid hc falan yaparım diye..
Sosyal ağlarda paylaş

Kesine kesin nerflenicek, çünkü imbalığı druidin ki gibi örtü altında falan değil adamlar vurup öldürüyor.

Bende Deep Freeze'in şu nerflü haliyle kalacağına inanmıyorum mesela. Çünkü frost'la pve yapılamaz oluyor demek, ve blizzard'ın mage'lere her specle pve yapılacağı şeklinde bir sözü var.

lvl 70'te 2400 critlemek fazlaydı, ama zaten sadece frozenken vurulabilen bir skilli gidip damage'sız yaparsan çıldırır, son tier büyümüz tırto gerisi kral.

Warriorlardan pvp açısından çok memnunum ben. Hep ihtiyaçları olduğunu düşündüğüm snare immunity falan geldi, skillsiz warrior işi mace stun kalktı, bunlar güzel şeyler. Battlestance'i kullanmak zorunda bıraktılar ki Berserker stance'de whirlwind spamleyerek pvp yapmasın warriorlar, stancedance yapsınlar. Hatta bunu vurgulamak için tactical mastery arms'a geldi vs vs. Güzel oluyor güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

BlizzCon Arena tournament 3vs3
http://www.blizzard.com/blizzcon/video/archive.xml?rhtml=y
şu an 4 record var. 3 takım geriye kaldı;

Nihilum Plasma(Druid,Warrior,Warlock)
Fnatic Orz(Druid,Warrior,Warlock)
selective queuers(Druid,Rogue(Warrior),Warlock)

Bu da x6tance(PWL) ve Nihilum(DWL)'un kalifiye olduğu Avrupa finalleri;
http://eu.blizzard.com/rf08/finals.xml

Amerika Finalleri; 7 record var.
http://www.esportstv.com/newsite/?p=events&id=1519
Sosyal ağlarda paylaş

Roqq said:
Ağlıcam ya :( her geçen gün nerf yiyecez gibime geliyor ( Retri Palayım ). Lan zaten Tbc'te itin g.tüne soktu Blizz bizi. Yine öyle olmasın.

daha cok yersiniz o dmgleri yaptıkca 2 vurusta adamı kesilir be utanmasa tek vurusta alıcan betada premade char kopyalamıs pala ark hic oynamayı bilmez pala ile rogue u stundan cıkarmadan kestim dedi
Sosyal ağlarda paylaş

hozceri said:
Roqq said:
Ağlıcam ya :( her geçen gün nerf yiyecez gibime geliyor ( Retri Palayım ). Lan zaten Tbc'te itin g.tüne soktu Blizz bizi. Yine öyle olmasın.

daha cok yersiniz o dmgleri yaptıkca 2 vurusta adamı kesilir be utanmasa tek vurusta alıcan betada premade char kopyalamıs pala ark hic oynamayı bilmez pala ile rogue u stundan cıkarmadan kestim dedi

Adam gibi nerflese Blizz sorun yok. Yine free kill haline gelicez, arena yapamıcaz, PvE hak getire zaten. Anca BG yaparız biz onda da ne kadar iyi olduğumuz tartışılır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...