Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arena Başlığı

-Wissy

Öne çıkan mesajlar

Subletly den 1 puan alıp OC ye veren var çünki pilar abuse vs yaparken boş durmayıp feral staff ı takıp vurucaksın pete felan illaki ki gelsin mis gibi mana Elune's Touch dan (15-20 PPM = 3-4k extra mana dandirik kara staff'ını bile taksan)
Özellikle su içmek için aman da salak peti rootlayaım ah aman yemedi dur kaçayım da su içeyim modundan kurtariyor.

Ps: sadece ben ve -Wissy gibi pr0 druidler akıl eder tabiki böyle şeyleri (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

benim de sorum var.

3vs3 için baştan kasıyoruz. diğer iki arkadaş karar verdi ve warrior, druid seçtiler. ben kararsızım; rogue mu seçiyim yoksa lock mu? bc öncesi rogue ile high end pve yapmıştım ve rank 11'e kadar kasmıştım. mage de kastım bc sonrası 70'e ama caster pvp çok zevkli gelmemişti. sizce hem alacağım zevk hem de takım için hangisi daha iyi olur?
Sosyal ağlarda paylaş

Druid/Warrior/Warlock
Son MLG Orlando'nun sampiyonu olan setup.
Druid/Warrior/Priest
Ladder katili, outlast liek np.
Druid/Warrior/Rogue
Warrior ve Druid'in baya iyi oynamasi lazim.
Druid/Warrior/Mage
Bu da Druid Warrior Rogue'lari parcalayarak iyi rank yapiyor, RMD'nin yandan yemisi gibi gozukse de daha iyi sonuc veriyor ladderda.

//wish
Sosyal ağlarda paylaş

Paladin arkadaş helm alsın diye hunterle boostlıyım dedim rezil rüsvan olduk 37 oyun en az bi 30 tanesinde rogue+random geldi resmen nefret ettimya rogue dru rogue pri en çok bunlar resmen oyundan soğudum pala 40 yılda bi bof atabiliyor anca o kadar hiç birşey edilmiyor druid desen pilar ve bearm form kastığından hasar almiyor viperliyemiyorsun rogueye dps yapmak mümkün değil cripling 70% yavaşlatıyor evasion var shadow step var stunalr var o var bu var resmen kustum böyle..
hayir itemsiz ezikde yok hepsie hallice
>.<
Sosyal ağlarda paylaş

bende yeni dizdim s2 ve vindi guardianları dedim dene bi arena atayım bi warrior arkadaş ısrar etti kabul ettim girdik... karşımıza balance 2 druid çıktı 20 dakika sürdü. Doğru zamanda cylone charge stun ve warrior un çökmesi kazandırdı bize 3 innervate kullandım sanirim
Sosyal ağlarda paylaş

druid-warrior oynuyorm, iyi lock-druid e karşı taktik ne olmalı?

başlangıcı pet veya warlock'ta cyclone ile yapıyorum, warrior hangisine saldırmıyosa. sonra druid entangle ile çıkıyo ortaya warrior a hotları koyup lock u LoS yapıyorum bi süre, warriorum chain cc yapılacak farkındayım, ama los yapmazsam warlock beni chain fear yapcak.

druid i casterda yakalayıp bi kaç castini interrupt ediyoruz, bu sefer beni fearla, warrioru da death coille uzaklaştırıyo lock. tabi dotlar üstümüzde aggresif oynayıp da chain fear/cyclonelar arasında warriorumu healleyemediğim oluyo bazen.

pete hızlı switchler deniyoruz, yeteri kadar hızlı kesemiyo warriorum. pet healleniyo ya da daha o ölmeden warlock yenisini summonluyo, ben warlocka interrupt için gidince ise diğer druid boşta, peti heallemekte ya da warrioru cc de tutmakta zorlanmıyo.

CC yüzünden damage out putumuz çok az olduğundan mana savaşını da kaybediyoruz çoğu zaman.

neyi yanlış ya da eksik yapıyoruz, tecrübeli arkadaşlardan tavsiyeler bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Aşırı crowd control yüklenip druidi tamamiyle oyundan düşürmeye çalışın?

Cat formda 5 combo birikdir ve mutlaka o druide pvp trinketini kullandır sonra 15snylik diminish i bekle söyle warrioruna yüklensin hedefinize ve başla CC ye
CC Sny
--------------
Cyclone 6
Cyclone 3
Cyclone 1.5
Maim 6
Bash 5
FC* 4 (Cast ederken yakalarsan)
Cyclone 6
Cyclone 3
Cyclone 1.5
Bash 5
FC* 4 (Cast ederken yakalarsan)
Warriorda tactical mastery varsa (ki olmasi lazim 2vs2 için)
Menzildeysen intervene druide intimidation shout sonra warlock a geri intercep macrosu ile fantazide yapabilirsiniz.

* : Feral Charge
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...