Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 2.3.2

Wispy

Öne çıkan mesajlar

Heh Ice Veins daha gelmeden nerf yemiş. %25 increased frostbite chance yerine %10. Öyle mage rules falan bir buff değil, frostbolt çak çak yerinden titremeyen targetlar için frostbite chance'i "azıcık ucundan" arttrılmış.

Roguelar çoooooook fena nerf yemişler. Artık sahalarda daha sık farklı specte roguelar görücez.

Mana gem olayı zaten çoooook önce halledilmeliydi. 1 cone of cold, 1 blink'e anca yetecek kadar manayı dürüp ne eylesin mage?

Firemage'ler pve'de aggro resetlemek için falan kullanır block'u, pvp'de yine bir numara olmaz.

Dediğim gibi eğer %25 kalsaydı frostbite chance increase, bir halta benzerdi buff ama, ı-ıh. Olmamış.
Sosyal ağlarda paylaş

Xhunarion said:
Heh Ice Veins daha gelmeden nerf yemiş. %25 increased frostbite chance yerine %10. Öyle mage rules falan bir buff değil, frostbolt çak çak yerinden titremeyen targetlar için frostbite chance'i "azıcık ucundan" arttrılmış.

Roguelar çoooooook fena nerf yemişler. Artık sahalarda daha sık farklı specte roguelar görücez.

Mana gem olayı zaten çoooook önce halledilmeliydi. 1 cone of cold, 1 blink'e anca yetecek kadar manayı dürüp ne eylesin mage?

Firemage'ler pve'de aggro resetlemek için falan kullanır block'u, pvp'de yine bir numara olmaz.

Dediğim gibi eğer %25 kalsaydı frostbite chance increase, bir halta benzerdi buff ama, ı-ıh. Olmamış.

aggro resetlemek?

warriorların ölmesine de aggro dump diyorlar :D
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

Evet sırf mageler kendini işye yarar hissetsin diye konmuş 2 boss. Eskiden spell stealmi vardı her boss kesiliyordu. Resmen adamlar boss tasarlarken "dur şurayada şu özelliği koyayımki içeri magesiz, warlocksuz vs'siz girmesinler" den ibaret.

Daha naapicaklardi? biraz daha mantikli dusun bence ne yani illidian i imp shield blocksuz kesme sansin coook dusuk prot warriorsiz girmesinden mi ibaret olay?

ne biliyim Patchwerk zamaninda 6-7 Fire magele girerlerdi ignite rolling nerflenmeden once thadius da 30k ignite rollardi heyvanlar Loatheb zaten fire magesiz cok zordu biz 7 fire magele kesmistik ignite nerfden sonra cikan dps i anlatamam 7 tane donen cilgin ignite vs bunlar simdi de degismedi ben bi healer olarak mage i warlock a tercih ederim her turlu, kopek gibi de dps yapio ben cok gordum mageleri total raid dps olarak Top 3 yaptiklarini adamin kalitesine latency vs gibi kriterlere bakio olay

Bak wws ye warlock in dmg inin %50si SoC dan gelio varmi bole bisey amenna warlock dps i korkunc kotuydu tbc den once birakinda adamlar biraz keyifine varsinlar =)
Sosyal ağlarda paylaş

ya roguelara nerf mü gelmis cok anlamadım bence sadece mace roguelara nerf gelmis.ambush dmgı artmıs ve shadowstep %70 movement speed verio falan ne biliim sanki rogueun gercek pvp specini tekrardan canlandırmak istemisler amcalarım iide yapmıslar bence dagger rogue oynamak isteyip sırf ar prep gitmek zorunda kalan roguelar eski benliklerine kavusurlar umarım:)sizi bilmem ama bana rogue deyince aklıma gelen ilk silah daggerdır malum rogue arkadan sever:)
magelere gelince bence yerinde bi buff ama genede bi warlocku alma sanslarının cok dusuk oldugunu dusunuorm bence warlock dusunulupte yapılmıs bir buff deil.arkadasın teki warlocka tek tus spam raid dps demiste ben magelerinde farklı oldugunu dusunmuorm ve bence bu gelen buff pve icin.ne guzel farklı bi class oynamama ragmen sevinirim cunku raider adam kendi dpsini degil raid dpsini dusunur raid dpsi bufflanırsa benim hosuma gider ve evet mage pure dps class olarak biraz az dps yapıodu sanki:)
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında lockların SoC'u kaldırılmalı ya da çalışma sistemi değiştirilmeli. AoE yapmak için mage'in bin tane spell'i var ama lock'un bir SoC'u magein o bin tanesinden daha etkin. Bir de üstüne üstlük mageden daha iyi dps yapması eşit ölçüde support yapması (belki daha da fazla) PvE'de daha mobil olması gibi etkenlerden dolayımagein önüne geçiyor saçma oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

GenjuroXXX said:
kopek gibi de dps yapio ben cok gordum mageleri total raid dps olarak Top 3 yaptiklarini adamin kalitesine latency vs gibi kriterlere bakio olay

Üzgünüm ama öyle ben gördümle olmuyor o işler. Bende prot warriorun dpsde birinci olduğu günleri gördüm (ktm falan yokken ilk zamanlarda onixiyayı keserken dpsde kimse tank warrioru geçmezdi.) Beni senin gördüklerin ilgilendirmiyor.

AoE yapılmayan herhangi bir bossta 1500 sınırını geçen fire mage yok piyada. Ama 1800-1900 düzenli dps yapan warlock kaynıyor ortalık.

Yani "bizim guildde mageler dpsde ilk 23ü paylaşıyorlar aralarında" diye bir mantık yok. O sizin guildin durumu, genel ise bambaşka. Magelerin dpsi diğer dps classlarla karşılaştırıldığında yerlerde sürünüyor.

Fury diye bir manyak rogue, çıkıp arcide 3k dps yaptı diye adamlar gidip azzinothu nerfliyor. 3k lan ÜÇ K , oha yani 2 magein dpsini tek başına vermiş adam.

Sonra git magein blizzarddaki sayfasına bak "primary range magical damage dealer" haaaaaaaasssssssssssssskandal yani
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:
Gene konu warlock nerfine geldi ya helal olsun. Uğraşmayın ulen warlock ile zaten kuş gibi kaldık. Son 5 patchtir tek bufflanmayan classız.

warrior?

son 1500 patchdir nerflenen class?

oyun mekaniklerini değiştirdi adamlar warrior nerflemek için...
Sosyal ağlarda paylaş

Abi nedir bu ya, vallaha bu kadar olmaz yeni patch topici bile warlock whine topici olmuş, ayıp ya (:P). Sonra kilit incoming di mi :P

Şu regedit ayarıyla yapılan latency düşürme olayı yeni patchle otomatik gelcek falan deniliodu, öyle bişey var mı bilio musunuz?
Sosyal ağlarda paylaş

Stblack said:
ya az once bisi dusundum komigime gitti dusuncem, paylasayım dedim.simdi mace roguelar nerflendigine gore biz warlocklar roguelara karsı bufflanmıs sayılmıoruz di mi ilerde bu sekilde elestirilerle gelinmez umarım:)

Mace roguelara nerf gelmedi. Bak orada yazmış öküz gibi, prep artık adrenaline rush cd'sini sıfırlamıyor. Nerf yiyen mace değil, ar/prep spec'i rogueların. Sınırsız hemo spam vardı yav.
Sosyal ağlarda paylaş

Announcement Announcement:

During Patch (2.3.2) Day, our fellow members will get a 1-day-chance to whine all day long without any restrictions.

However, any kind of flaming, harrassment or other bothering acts will be punished severely.

We wish you a happy patch day.
May Elune save your WTF folders.
Sosyal ağlarda paylaş

macele shadowstep oynarlar muhtemelen ne bilim full combat arena sanki biraz yalanmıs gibi gelio ben olsam elimde imkan varsa bunu daha onceden dusunup dagger icin hazırlık yapardım valla shadowstep hemo da ilginc seyler olabilir ama ne bilim hazır ambushun dmgını da arttırmıslar gorcez nedir ne deildir.
Sosyal ağlarda paylaş

Xo said:
okumanıza hayranım ya. nerflenen mace değil çift AR olayı..

varya sadece birilerine nasıl muhalefet olurum da nası uste cıkarım falan filan die yazı yazıosun ben nerde mace nerflendi demisim...pvp mace rogue=ar/prep rogue bu mantıga gorede eger ar/prep rogue nerflenirse mace rogueda nerflenmis olur ok?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...