Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

patilerin cok oldugu bi server?

mulgear6

Öne çıkan mesajlar

Frostmasne gelen arkadaşlara bir uyarı: İlerde raid maid yaparsak ki 10man dahi zor gibi görünüyor malum iş güç yaş çocuk çoluk raidden sıkılmış ruhlar vs vs. En ufak osman kılıçımı çaldı, ayşe beni heallemedi, XXX towerı tutsana nuub gibi yorumda (şaka olanlar değil tabi)kafa atarım. Keyif almak için gelecekseniz gelin öyle hırs yapıp server birincisi olayım tipi iseniz gelmeyin. Ağır ağır, muhabbet ede ede, geldiğinde bütün gece tek iş yapmadan boş konuşmak daha doğrusu WoW emeklisi hayatı yaşamak istiyorsanız gelin. Ama karakterinizi transfer falan etmeden evvel bi char açın ortamı görün ondan sonra kararınızı verin. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:
valla frostmane'e raid veya ciddi arena/pvp hevesiyle giderseniz patlarsınız muhtemelen. davet eden pope zaten ki paso sizi altlarının questlerine çağırır, önceden uyaralım. (:P)

ciddi arena pvp icin niye patliyorlar anlamadim? miserynin en saglam pvpcilerinin cogunlugu frostmanede

ayrica ben kimseyi davet etmedim arcane haber vermis penth ve arkadaslarina onlar geldikten sonra costuk

alt kasamadigin icin camur atma. alt yap senin charininda questlerine yardim ederim
Sosyal ağlarda paylaş

Popeye said:
ciddi arena pvp icin niye patliyorlar anlamadim? miserynin en saglam pvpcilerinin cogunlugu frostmanede

adamlar elin gavuruyla mı arena yapmaya geliyor, siz varsınız beraber oynarlar diye geliyorlar sonuçta. neyse artık kalabalık var diye gelip kalabalık olurlarsa birbirleriyle oynarlar. 8-)

yapmak başka, yapmayı sevmek başka zaten biliyorsun beni heh. çok da iyi yapmışım, haberlerinizi alıyorum. kalabalık günlerimizde DM grubu çıkaramamışken ne olacaktı zaten.. (:P)

bastır arcane, tabii önce 70'e kadar dayanman lazım rogue'a alışmış insan olarak. :D

abso kolay gelsin size, warhammer beta çıksın zaten bizimkilere zorla buldurucam başka healer. ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...