Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

patilerin cok oldugu bi server?

mulgear6

Öne çıkan mesajlar

vallahi benim de canım çekti ya. warrior açıp gelebilir miyim aranıza? ayrıca ilk ve son iki sayfayı okudum, anladığıma göre bazıları yeni açıyor karakter bazılarının zaten karakterleri var, umarım yanlış anlamamışımdır ;)

horde mu ally mi? artı kime mesaj atmamız gerekiyor oyundan tanışmak için vs.
Sosyal ağlarda paylaş

expansion gelince guild olarak ne olacağımız belli olmaz sonuçta wow yalan rüzgarı gibi oyun ama şunu söyleyebilirim ki yardımlaşma ve eğlence ortamı içinde olacağız ve ortak muhabbet platformu guild olmasa bile kanal olarak ebedi kalacaktır ki guild zaten yeni birşey, biz hep kanalda takılıyorduk

Tekrarlayayım:

Frostmane pvp sunucusunda Horde tarafındayız. Guild adımızı yazmıyorum, yukarıdaki mesajda yazıyor eheh, çok terbiyesiz oyuncularımız.

Class olarak bizim neredeyse mottomuz olan bi cümle vardır, ne açayım diyenlere cevaben yazarız: "en sevdiğin neyse onu aç" çünkü başka türlü çekilmez bu oyun.

Balance ne alemde derseniz ben en son baktığımda druid, priest en az olan classlardı. rogue, mage ve shaman ise en çok olanlar. Sırf bugün 3 kişi geldi sanırım, açmadan önce whisper atarsanız guild listesinden söylebiliriz ama yani bence en sevdiğiniz neyse onu açın eheheu.

İletişim için /w Swarley
Öbür arkadaşlar Niyazi, Dazdingo, Ripsoul vs. zaten guildden kime sorsanız yardımcı olur.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
ben warrior ı buraya getireyim bari, tank lazım mı :)
level 50 su an ama kasarım herelde kısa surede.

ohş lazım lazım.

Spidee said:
Oh oh, o da süper, eski charımı da getiririm de, yeni char kasmak istiyorum zaten.

orşs gel gel.

buff manyağı yapıcam sizi heyor.
Sosyal ağlarda paylaş

1,5 yıldır nerdeydiniz be? 1 yıl 3-4 türkoyla oynadık orada, tez mez var diye bıraktık da millet doluşmuş. ayrıca FM'ye girip, brewers kanalı açıp elitistlik yapmasanıza hülen! o ally türko kanalıdır, horde kanına yakışmaz. delikanlı gibi turk kanalına giriniz, ehue.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...