Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tıkanmış tuvalet nasıl açılır ?

kingpin

Öne çıkan mesajlar

@Pata
ya dalgamı geciorsun yanda oturuorsun :D
Bahce dedigin yer aynı bahce yani bizim bahce :D orda sıcsam bizim köpek [Köpüşüm Kaçtı(Pati Pet Bölümü'nde biraz hikayesi var.. :D)] kazar orayı. :D
(Pata abim bu arada bilmiyen çok insan vardır Ve hatta bilen insan azdır.. :D)

komşum olr kendisi aynı zamanda alışveriş merkezi falan bahanede onun evine abanıorm Hala tıkalı tuvaletim Kostik vs herşeyi denedim Tuzruhunun o diger gercek dediginizi denemedim ama Kostigin orjinalini denedigime eminim Direk kimya fabrikasında tanıdıktan aldım 2 kilo bayagıda igrenc idi bembeyaz döktüm bogazıma yapıştı falan .. sonuc olarak Zavallı Abim ve onun tuvaleti.. :D
Sosyal ağlarda paylaş

1 metre uzunluğunda hortum al (hani şu bahçe felan suladığımız hortumlardan). Hortumu deliğin içine sok ve gitti en son noktaya kadar zorla . Ardından diğer ucunuda musluğa tak ve suyu ver. %100 açar.

Edit : Eğer musluk biraz uzaktaysa 1 metre yetmez , 3-4 metre al garanti olsun
Sosyal ağlarda paylaş

paşam önce mikrodalga fırının içini açıyorsun. tepesinde ya da yanında bi tane delikli levha görücen. çıkar onu. içindeki zamazingoyu al, kabloları sökmeden al ama. hayvanlığın lüzumu yok. kabloları yalıt iyice, aleti su geçirmez yap. sonra klozetin içine yarım kalıp sabun atıcan. microwave'i çıkartıcan koyucan suyun içine. sonra fişi tak ama dikkat et, çarpılma.

sonra dalgalar geldikçe su ısınıp sabun genişleyecek böle 40katına falan şişecek. ÇÖPMRT diye pişirecek delikteki atıkları ve sabunla itecek onları..

hep haşlak su + sabunla muhteşem de bir temizlik sağlamış olacak.

bizim bi arkadaş böle açtı bak..
Sosyal ağlarda paylaş

yaw ben en son 1 ay önce filan böle gülmüştüm sanırım.Vingthor arkadaştan da Allah razı olsun ii güldürdü.4 ayda 20 kaşık :D
ya o dilde hergün tuvalete gitmiyorsanız tıkama ihtimali baya var ben hiç gün sektirmeden yaparım ayıptır sölemesi. baya küçükken kaç gün tutmuştum hatırlamıyom ama rahat 5 kg çıkartmıştım öle bi anım geldi aklıma paylaşmak istedim :P
Sosyal ağlarda paylaş

benim de önceki evim giriş katında olduğundan gider problemi vardı. ben de ev sahibine ait olduğunu tahmin ettiğim bir ucu sivrilmiş oklavayı kullanıyordum. ittirince ve üstüne sifonu çekince olay yeri eskisinden de temiz oluyordu. oklavayı ise suyun taziğiyle yıkayıp kenara kaldırıyordum. artık ihtiyacım olmuyor şükürler olsun....
(:P)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...

Konuyu gec gordum.
Ben soyle bir proje yaptim :

Naylon paket icersine butceniz el veriyor yada bi yerden bulabilirseniz metal hazne de koyabilirsiniz. Borularin torpillerin oldugu yerden yarilmasi riskini ortadan kaldiracaktir.
Yeterince guc kullanirsaniz komsularin tuvaletlerinde fiskiye efekti yaratabilirsiniz.

Fitili yakip, pompayla yukardan kapatiyorsunuz. Etkiyi arttirmak yada tatmin amacli paketin icine, tuzruhu dokebilir, bilimum farkli metaryallerle deneyebilirsiniz.

Sosyal ağlarda paylaş

beyler sorunu cozdum,kabus bitti,simdi nasıl yaptım acıklıyorum ;

öncelikle markete gittim bir camasır suyu katkılı yag cozucu aldım bir de camasır suyu aldım

bunların alayını mixleyip boca ettim bi seye yaramadı

sonra gittim markete kirec cozucu ve tuz ruhu aldım

kirec cozucuyu doktum tuz ruhuna gerek kalmadan acıldı

ayrıca mr muscle ın da lavabo acıcısını cok met ettiler fakat ben hic kullanmadım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...