Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tıkanmış tuvalet nasıl açılır ?

kingpin

Öne çıkan mesajlar

Tuz ruhu bi işe yaramadı daha beter etti.
Mr.Muscle'nin şeyside bi işe yaramadı zaten ümitli degildim ondan lavabo açıcı o :D
O büyük pompa dediginiz şeyi hiç görmedim Bauhausta vs. gezinirim bayagı orda bie görmedim nerden bulcam ve ne kadar büyük en azından çap ı 60-70 cm falan olmalı :D öyle bi pompa yı özel istek üzerine anca üretirler :D
Sosyal ağlarda paylaş

falcon said:

Tuz ruhu bi işe yaramadı daha beter etti.
Mr.Muscle'nin şeyside bi işe yaramadı zaten ümitli degildim ondan lavabo açıcı o :D
O büyük pompa dediginiz şeyi hiç görmedim Bauhausta vs. gezinirim bayagı orda bie görmedim nerden bulcam ve ne kadar büyük en azından çap ı 60-70 cm falan olmalı :D öyle bi pompa yı özel istek üzerine anca üretirler :D

dedikleri alet şu
Sosyal ağlarda paylaş

bende diyorumki bu alet nasıl acsın küçük gelir onun sistemi basittir havayı cekip itiyon havayla beraber tıkayan hersey yer deiştiriyor ve tıkanıklık giderilebilior ancak alafranga tuvalette oturdugun yer kadar olmalı şey(yamuk diger kısımlar anlattırmayın bana tuvaleti :D:D) dev gibi bir pompayı nerde bulcam sexshop tamı töbe ya X(
Sosyal ağlarda paylaş

Kostik nedir ? :D:D ilk kez duydum ancak bu gün kardeşimin kitaplarını almaya okuluna gitmiştim yandada nalbur vardı sordum ne yapmam gerek falan diye klozet ugrasma bosuna dedi ne yapsan fayda etmez dedi :D bide telefon numarası verdi istersen servis e geliriz dedi :D

Bu arada Kingpin kızmıyorsun dimi sen actın topigi ama ben sömürüorm :D senin problem ne durumda düzeldi mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...