Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

steamde indirim varmış , ne alsam ?

Fly

Öne çıkan mesajlar

Brink konusuna bakın orda yazdım zamanında oyunun başına ne geleceğini. Kimseye dinletemedim.

O fiyaskodan sonra bu free weekend + 25$ +limited time free DLC olayı bile kurtaramayacak oyunu.

Millet alacak ama oynamayacak. Çünkü ısrarla söylediğim gibi oyun tatmin hissi vermiyor kötü animasyonlardan dolayı. Hele hele BF3 ve MW3 gelirken bunun yüzüne bakmaz kimse.

Team Fortress 2'nin de F2P olması Brink'i yok etti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
1.14m satmış yine de. Splash Damage sevdiğim firmalardan, yine Enemy Territory tarzı bir şey yapmaları gerekliydi ama bence.

En azından Brink satışlarının iyi olması düzgün bağımsız firmalardan birinin tek bir hata ile yok olmasına neden olmayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Verme 70 dolar cunku o oyunlarin 3-4 tanesi haricinde hic birinin suratina bile bakmicaksin.

Boyle bi gaza gelip kuracaksin quake falan. Oyuna girince cok tirt gelicek grafikler ve kontroller. Cat diye quit deyip cikacaksin.

hexen için söz veremem ama quake (özellikle 2 ve 3) ve doom
(oha lan aklıma geldi de 2'yi kaç kere bitirdim ben sayamadım) için bile alırım. staj çok belimi büktü, biraz toparlanayım bakalım duruma göre yaparız bir şeyler.
Sosyal ağlarda paylaş

Anelor said:

elder's scroll pack çok iyi değil mi ya

muazzam, oblivion olmasa hemen alacaktım. aslında alsam mı heh. paradox pack'e girişmeseydim keşke, 15$ ondan fazladan zarar ettim. :/

şekerci dükkanı gibi steam ya lol

hakkaten quakecon pack de yepisyeni new vegas'ı dlc'leriyle bile içerdiği düşünülürse bedava.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...