Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Regedit ayarı ile Latency düşürme

Argue

Öne çıkan mesajlar

• 7 ay sonra ...
Halen lag sorunu çekip bu ayarları yapmamış olanlar ve bu ayarları nasıl yapacagını bilmeyenler için bu ayarları yapmayı sağlayan programı rapidshare e upload ettim.
YF son zamanlarda bende çok olumsuz sonuç veriyor, bu yüzden 200ms ten fazla latency olanlara siddetle tavsiye ederim.

Fasterping

Apply chances dedikten sonra bilgisayarı baştan başlatıyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben bunu manuel olarak eski pc'ye yaptım ve cok faydasını gordum. sonra yeni pc'ye de yapayım dedim, bi daha internete giremedim. sistem geri yukleme falan da care olmadı. ama sanırım internete giremememin problemi bu değildi, sonra baska sekilde cozdum cunku.

sormak istedigim geri donusu olabilen bir olay di mi bu? sakata gelmiyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Program ile kullandıgında ayarları hemen eski haline getirebiliyorsun. Ayrıca manuel olarakta eski haline getirebilirsin.

1mbit adsl ile grim batolda(revo dakiler bilir diğer serverlara göre daha laglı) 100ms civarı oynuyorum. Trdne wow oynayan herkesin kullanması gereken bişi, YF artık tarih oldu diyebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Argue said:
Halen lag sorunu çekip bu ayarları yapmamış olanlar ve bu ayarları nasıl yapacagını bilmeyenler için bu ayarları yapmayı sağlayan programı rapidshare e upload ettim.
YF son zamanlarda bende çok olumsuz sonuç veriyor, bu yüzden 200ms ten fazla latency olanlara siddetle tavsiye ederim.

Fasterping

Apply chances dedikten sonra bilgisayarı baştan başlatıyorsunuz.

şimdi bu prog.a ne kadar güvenebiliriz?
sakata getirmesin bu arkadaş bizi?
Sosyal ağlarda paylaş

Programı kontrol ettim, herhangi ters bişey yok. Ayrıca 1 haftadır -programı- kullanıyorum. Rapidshare e ben upload ettim, başkasının linki değil.

Eğer çekincen varsa ayarları manuel yap. Ama mutlaka yap, bana dua ediceksin, okadar iddalıyım :D
Sosyal ağlarda paylaş

Khriska said:
Korkmadan kullanabilirmiyiz acaba bunu ? biraz çekiniyorum açıkcası hack olaylarından dolayı

valla ben eski den yazılan sekilde yaptım kullanıyorum bi sorun yasamadım daha ama bunu bilemem bakmadım eskiden yazılanlarla aynı işlemse bi sorun olmaz sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

toggie farkettiriyo,sadece çoğu kişinin gözden kaçırdığı bi yer var. En son klasör de 4 tane rakamlı harf kombinasyonu olan dizinler var,onlara teker teker basın, ip nolarını gördüğünüz yere yeni dword açıp adını yazın.Ben o hataya düştüm,ama dikkatli okuyunca farkına vardım 400 lerden 160 ms ye indi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...