Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Regedit ayarı ile Latency düşürme

Argue

Öne çıkan mesajlar

Proxier i tavsiye ederim, ücretli bir program ancak cracki mevcut, Bu programda wow.exe yi bir kere tanıttıktan sonra,program açık iken,eskiden wow a girdiğimiz gibi, wow.exe ye tıklıyarak giriyoruz(beni bayaa ugrastırmıştı).

Av deki lag blizzarddan kaynaklanıyor, bikaç milyon member AV ye çullanınca böyle oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar bu ayarları yaptık fakat herhangi bi degişim farkedemedim yanlış mı yaptım diorum kendi kendime ama aynen uyguladım adım adım yok olmuor yani başka bi yolu varmı bu ayarları yapmanın.. mesela direk reg dl fln etsek otomatik kursak reg i kurup fln cokmu şey istiorum :)

ekleme: bide bu ayarları test etmek için 2. bilgisayarımda denedim yani şahsi bilgisayarımda denemedim ondan olabilirmi ? ag baglantısı fln kurulu yani ip mip olayından dolayıda olmamıs olabilir mi die düşündüm
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Ayarları yapıp wow'a login olduğumda Ogrimmar Bankanın önünde 98ms verdi dumur oldum.1 saattir 130-160ms arasında geziyor 1-2 dklığına 200ms oldu. ama raid veya bg fln yapmadım sadece quest yaptım.
Konuyu açan arkadaşa çok teşekkürler yf fln mı alsam diyodum tam da
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...