Jump to content

Virtue-L

=o=
 • Mesaj sayısı

  607
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Virtue-L hakkında

 • Rank
  Virtue-L

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Virtue-L

  Hearthstone: Heroes of Warcraft version: 55% win rate

  13/5 bu arada deste Rank 5-4 arasında %72, Zoo'nun evrimi; Zoo'nun evrimi 2; :)
 2. Virtue-L

  Hearthstone: Heroes of Warcraft version: 55% win rate

  Rogue ile oynamayı hiç becerememiş biri olarak, bu sezon muhtemelen en çok rogue ile oynadım, ve kesinlikle tempo swing açısından her zamankinden daha becerili. O kadar çok discover mekaniği içinde, her an herşey olabiliyor, bence oyunu zevkli yapan da bu.
 3. Virtue-L

  Hearthstone: Heroes of Warcraft version: 55% win rate

  Tam da oynarken açarım belki iki sohbete gelen olur diye yapıyorum. Yeni şeyler öğrenmek her zaman keyifli. Twitch, obs falan bir ton şey öğrendim, şimdiden çok eğlendim. İşimde gücümde adamım zaten, çok vakit ayıramam. Ama HS bence doğru bit yolda ilerliyor, specialist formatı başta eleştirdim ama, kesinlikle yerinde bir karar. Specialist ile, pro playerların meta defining için can hıraş çarpışmasını sağlayacaklar. En iyi deckler, taş kağıt makas usulü birbirini kıracak, ve kontrolden çıkacak kadar iyi ya da berbat olan classlar için hemen müdahale şansı doğacak. Ayrıca oyuna yeni gelenler için net decking ile 9 class a dağılmaktansa, en azından specialist gibi bir formatta bile bir classla ne kadar farklı desteler yapılabileceği ortaya çıkar. Bilemiyorum, çok da gaza gelmiş olabilirim, geçen sene de satranç oynamak için 15 yıl sonra Çeşme'ye turnuvaya gidiyordum :) @sacrolash bence de beklemekte fayda var. Geri dönünce favori destelerim warlock zoo ve hunter oluyor genelde. Ucuz desteler ve maçlar uzun sürmüyor.
 4. Virtue-L

  Hearthstone: Heroes of Warcraft version: 55% win rate

  Haha, süper :) Vanilla HS, baya bi vanillaymış :) edit: Şimdi çok daha renkli bence oyun, ama video için 10 dakikadır gülümsüyorum, harika :=) Ben de kaydetmiştim aynı maçı 6 yıl önce hehe.
 5. Virtue-L

  Hearthstone: Heroes of Warcraft version: 55% win rate

  Merhabalar Paticik ben Zmain, Yıllar içerisinde Satranç, Diablo 2 US East Hardcore, World of Warcraft (Arenafinalleri), Heartsone (Geleneksel 3. Paticik Hs turnuvası finali) gibi bir çok oyun ile ciddi şekilde ilgilendim (evet yaşlıyım) :) Alpha fazıyla başlayıp 2 kere ara verdiğim Hearthstone'a geçen ay itibariyle geri döndüm ve oyun gerçekten şu an hiç olmadığı kadar eğlenceli. Hearthstone'a yeni başlayanlar, ilerlemek isteyenler için saygılı sohbete dayanan, herkesin gelişeceği eğlenceli bir stream yapmayı düşünüyorum. Yayın saatleri hafta içi 20:00-23:00 arası, hafta sonu extra öğlen stream'i içerebilir. An itibariyle yayındayım! Sohbete beklerim :) https://www.twitch.tv/zmain %55 Winrate zoo warlock deck aşağıdaki gibidir :) ### Proper Zoo # Class: Warlock # Format: Standard # Year of the Dragon # # 1x (1) Abusive Sergeant # 2x (1) Argent Squire # 1x (1) Crystallizer # 2x (1) Flame Imp # 2x (1) Grim Rally # 2x (1) Mecharoo # 2x (1) Saronite Taskmaster # 2x (1) Soulfire # 1x (1) The Soularium # 2x (1) Voidwalker # 2x (1) Witchwood Imp # 1x (2) Dire Wolf Alpha # 2x (2) EVIL Genius # 2x (2) Knife Juggler # 2x (3) Magic Carpet # 1x (3) SN1P-SN4P # 1x (5) Zilliax # 2x (10) Sea Giant # AAECAf0GBvIB2Qf6/gKggAOPggOftwMMMNMB9QXOB7EIwgie8QL2/QLchgPsjAOInQO1nwMA # # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone # Generated by HDT - https://hsreplay.net
 6. Virtue-L

  Evde Dil Eğitimi?

  Merhaba, Bir süredir evde geçirdiğim vaktimi film izleyerek ya da oyun oynayarak değil de, bir yabancı dil öğrenerek geçirmeyi düşünüyorum. Alternatifler nedir tam olarak bilmemekle beraber, 2 Dilli kitaplar (Bilingual diye geçiyor sanırsam), basit oyunlar, internetten dil eğitim vesaire ile evde eşimle vakit geçirirken ucundan da birlikte dil öğrenmek için kaynak/yol/yordam bilen var mı diye sormak isterim.
 7. Virtue-L

  Loadout

  3rd person kamera adamın g.tunde mi bana mı cok yakın geldi?
 8. Virtue-L

  Hearthstone Paticik Turnuvasi #3

  eve anca geldim ama oyun açılmıyor... kısmet değilmiş
 9. Virtue-L

  Beleş oyunlar başlığı!

  Mcaffee abi dur dedi sayfaya girerken. Acep nden?
 10. Virtue-L

  Kingdom Come: Deliverance - Realistic Medieval Open World Rpg

  Değişik :) O free form ok atışın ben dahil hastası çok, sadece o sahne bile bir çok insanı takip ettirir :)
 11. Virtue-L

  Hearthstone Paticik Turnuvasi #3

  Vendus ile maçım varmış, Zmain#2515, eklersen sevinirim.
 12. Virtue-L

  Hearthstone Paticik Turnuvasi #3

  ben yatar zaten iş güç yarın
 13. Virtue-L

  Hearthstone Paticik Turnuvasi #3

  Yalnız baydığımı farkettim oyundan ya :S Nerfler, herkeste süper legendaryler falan nereye gidecek oyun...
 14. Virtue-L

  Hearthstone Paticik Turnuvasi #3

  Kusura bakmayın beklettiysem herkesi, maçlar bitti. Daha fazla bekletmeyeyim diye hızla update ediyorum. Zmain - Stargazer 2-0 Zmain - Eaglewing 2-0 Düzeltme, update edemiyorum çünkü laptoptayım ve şifremi hatırlamıyorum :D
 15. Virtue-L

  Hearthstone Paticik Turnuvasi #3

  aksam 8-12 arası kuvvetle muhtelem çevrimiçi olacağım
×
×
 • Yeni Oluştur...