Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş Ligden çekiliyor

ombakkombak

Öne çıkan mesajlar

said:
Fenerbahçe derbisi sonrasında Beşiktaş Menajeri Sinan Engin'in "Sivasspor maçına PAF takımla çıkacağız" açıklamasının ardından bu kez de Başkan Yıldırım Demirören kameraların karşısına geçti ve bomba gibi açıklamalar yaptı..

Ümraniye Tesisleri'nde yapılan toplantının ardından açıklama yapan Demirören bakın neler söyledi ;

"TAKIMIMLA GURUR DUYUYORUM!.."
Öncelikle şunu söylemeliyim ki, Yönetim olarak Menajerimizle, Teknik ekibimizle, futbolcularımızla gurur duyuyoruz..

"BEŞİKTAŞ'IN HAKKINI KORUYAMAYAN DELEGE!.."
Biz tüm bunlara rağmen halen şampiyonluğun en güçlü adayıyız.. Beşiktaş'ın hakkını koruyamayan bir Beşiktaş delegesinin o Federasyon'da işi yoktur.. Affan Keçeci görevinden hemen istifa etmelidir..

"FENERBAHÇE BUNU HEP YAPIYOR!.."
İsmet Arzuman.. Düdüğünü hemen bırakacak!.. Beşiktaş'ın hakkını özellikle ilk 30 dakikada bile bile yemiştir.. Fenerbahçe bunu hep yapıyor.. Her maçtan önce yaptıkları gibi yine son derece talihsiz bir açıklama yapıp hakemleri baskı altına almıştır..

"İKİ TAKIM YARATILMAK İSTENİYOR!.."
Tüm Beşiktaş camiasını birlik beraberliğe çağırıyoruz.. Biz son kongremizde Türkiye'de iki takım yaratılmaya çalışılıyor demiştik.. Maalesef buna destek olan Beşiktaşlılar da var.. Beşiktaş'ın büyüklüğünü kimse göz ardı edemez..

"SİVAS MAÇINA PAF TAKIMI İLE ÇIKIYORUZ!.."
Sivasspor maçına PAF takımımızla çıkıyoruz.. Bu konuyu Teknik heyetimiz ve Menajerimiz ile konuştuk ve karar verdik..

"MAÇA GELMEYİN!.."
Hiç bir seyircimiz maça gelmesin.. Zaten bizim iki tane rakibimiz var ve biz ikisine de hakem oyunu ile kaybettik..

"BEŞİKTAŞ İLE KİMSE OYNAYAMAZ!.."
Biz Milli maç arası sonunda eğer istifalar gerçekleşmezse durumu oturup tekrar değerlendireceğiz.. Gerekirse diğer maçlara da PAF'la çıkacağız. Beşiktaş ile kimse oynayamaz..
Sosyal ağlarda paylaş

verilmeyen gol, olmayan penaltı ve olmayan elle oynama+kırmızı karttan sonra şimdi de olmayan faulden faul çıkarıp golümüz yenmiştir. tv karşısına geçip bunları söylemek ağlamaksa geçen sene ali koç'un tv karşısındaki sıfatını size hatırlatırım. ayrıca "bejeke" "febe" gibi imalı laflar yasaklanmıştı, yeni arkadaşın haberi olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

faul veya degil
faul karari hatali da olabilir sorun o degil
hakem bir sekilde oyunu dudukle durdurmus arkasini donmus
bundan sonra gelisen pozisyon gol olmus
hakem bu gol diye tahmin edip mi kesmis maci,
butun mac boyunca hic yapmamisken

zaten olayin oldugu vakit 90+4.5 fln
zaten o macin 5 dakika uzatilmasi bile sacmalik
ne kesinti oldu da ikinci yari mac 5 dakika uzatildi?

kazanmak da var kaybetmekte
kaybeden adabini kaybedince tatsiz oluyor galibiyette
her takim icin gecerli bu dedigim.....
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:
BJK resmi web sitesi çok pis yüklenmiş yanlız hakeme.

"Hakem Kararıyla: 2-1" diye manşet falan atmışlar. Eğer federasyon bjk nın haksız olduğunu düşünüyosa ve tabiri caizse "yiyosa" sağlam ceza kesmesi lazım kulübe.

Federasyon BJK'yı katlederek sağlam bir ceza kesti zaten
Sosyal ağlarda paylaş

haluk ulusoy turkiye icin bişeyler yaptı bunu hiç kimse inkar edemez haluk ulusoyun karsısındaki dier adayı da hatırlıyosundur kannımca tarafsızlıgını(takım bazında deil daha geniş anlamda soylemek istemiyorum). işte o yuzden denize dusen yılana sarılır haluk ulusoy dendi. haa şimdi sen oy verdin susun elestiremezsin mi demeye calısıyosun. iyi bişey yapınca alkslıyıp kotude de azımızı acmıcazmı yanii?
Sosyal ağlarda paylaş

valla pati futbolda polemige girmek en son istedigim sey

burda cikip da bi besiktasli hakkimiz yendi mac bizim hakkimizdi diyebiliyosa ben daha da bisey demiyorum...

kimseden macin neden "5" dakika uzatildigina dair bi yorum gelmiyor ama..

yoksa ona da hakem takdiri demek zorunuza mi gidecek?
Sosyal ağlarda paylaş

Beşiktaş taraftardan ne istedi?
04 Kasım 2007 Pazar 00:47
Beşiktaş kararından vazgeçmiyor. Üstelik taraftardan şok bir istekte bulundu. Ne mi?
Turkcell Süper Lig'de derbi maçta Fenerbahçe'ye 2-1 yenilen, ancak 90 artı 5. dakikada attığı gol geçerli sayılmayan Beşiktaş'ta, kulüp başkanı Yıldırım Demirören, karşılaşmanın hakemi İsmet Arzuman'dan düdüğünü bırakmasını ve Futbol Federasyonu Başkan Vekili Affan Keçeci'nin görevinden ayrılmasını istedi.

Maç sonrası kulüp yönetim kurulu üyeleri, teknik direktör Ertuğrul Sağlam ve futbol takımı genel menajeri Sinan Engin ile evinde bir araya gelen Demirören, toplantı sonrasında gazetecilere açıklama yaptı.
Demirören, öncelikle yönetim, teknik direktör, futbolcular ve siyah-beyazlı
taraftarlarla gurur duyduğunu ifade ederek, şunları kaydetti:

YİNE DE BİZ ŞAMPİYON OLACAĞIZ

''Bunlara rağmen şampiyonluğun en büyük adayıyız, yine şampiyon olacağız.
Önce Affan Keçeci istifa edecek, ikincisi İsmet Arzuman hemen düdüğü bırakacak. Beşiktaş'ın haklarını savunamayan Beşiktaş delegesinin orada olma hakkı yok. Hemen istifa etmeli. İsmet Arzuman ilk 30 dakikada bile bile hakkımızı yedi. Fenerbahçe camiası bunu hep yapıyor. Bütün Beşiktaşlıları birlik ve beraberliğe çağırıyorum, 2004'de göreve geldiğimde Türkiye'de 2 büyük takım yaratılmak istendiğini söyledim. Ama Beşiktaşlılar arasında da bunun için çalışanlar var. İki derbi maçta hakem oyunlarıyla yenildik, zaten iki rakibimiz var.''

'TARAFTAR SİVASSPOR MAÇINA GELMESİN"

''Türkiye Beşiktaş'sız, Beşiktaş da Türkiye'siz yapamaz'' diyen Yıldırım
Demirören, sözlerini şöyle sürdürdü: ''Bu kesin kararımızdır. Taraftarımızdan da Sivasspor maçına gelmemelerini rica ediyoruz. Beşiktaş'ın sponsorları da isterlerse desteklerini çekilebilirler. Eğer Sayın İsmet Arzuman ve Affan Keçeci istifa etmezlerse, milli takım arasından sonra tekrar değerlendireceğiz ve sezon sonuna kadar PAF takımıyla maçlara çıkacağız. Biz ne kadar büyüğüz ki, bizi saha içi değil, saha dışı oyunlarla yenebiliyorlar. Beşiktaş'la oynamaya kimsenin gücü yetmez. Beşiktaş Yönetim Kurulu olarak bunu söylüyoruz. Camiamızı sakin olmaya çağırıyoruz, aldığımız kararın sonuna kadar arkasında dururlarsa bizi kimse ezemez.''
Sosyal ağlarda paylaş

adaylardan Ayhan Bermek'i şahsen tanıyorum koyu hatta hastalık derecesinde fenerbahçeli ama haluk ulusoydan daha iyi ve tarafsız bir yönetici olacağı kesindi...

bjk seçimi yaptı FB hakem hatalarından delirirken sizin yöneticiler çıkıp "hakemlere yüklenmeyelim" vs. gibi şeyler dediler bizim basın açıklamalarına yanıt olarak..
Sosyal ağlarda paylaş

kertenkel said:
adaylardan Ayhan Bermek'i şahsen tanıyorum koyu hatta hastalık derecesinde fenerbahçeliydi ama haluk ulusoydan daha iyi ve tarafsız bir yönetici olacağı kesindi...

Ayhan Bermek hastalık derecesinde Fenerli olduğu halde Ulusoy'dan daha tarafsız olacağını söylüyorsan Ulusoy ölümüne Galatasaraylı demek vay be ::o
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...