Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş Ligden çekiliyor

ombakkombak

Öne çıkan mesajlar

Bonjo said:
evet Loli-Pop son sözü söylemiş haticeye degil neticeye bakacan gibide bir laf var , bir sürü laf var , artık sıra gs da diyebiliriz..

Haticiye değil neticeye bakacaksan 90.Dakikada GS'ye verilen penaltıya da ağlamayacaksın..İşinize gelince neticeye işinize gelince haticeye bakarsınız
Sosyal ağlarda paylaş

konu iyice dallandi ve iyice cirkinlesti. bunu da kitliyorum, burdan gs nin macina atlayacaksiniz ordan baskasina.

Salak salak sarkisina futbol bilmiyor sozleri falan da sonucta ne dersen de acik provokasyondur ve cezasi da verilecektir. konu kitlendi ve bu konunun daha fazla tartisilmasina da izin vermeyecegiz gibi gozukuyor cunku illa ki cirkinlestirmenin bir yolunu buluyorsunuz.

bu arada tekrar ediyorum, ozelden trip tavir yapmayin lutfen "bu adami bundan banlamazsaniz beni banlayin, bu nasil moderasyon diye" cunku forumda henuz modlara ban yetkisi yok. Biz sadece adminlere iletebiliyoruz ve onlar banliyor. Su anda 2 tane admin var sadece ve c.tesi gecesi oldugu icin ve ikisi de insan oldugu icin isleri vardir. Makul zamanda bakilacaktir. Tesekkurler.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...