Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş Ligden çekiliyor

ombakkombak

Öne çıkan mesajlar

Bonjo said:
Ulan kazandık galibiyetimizi konuşamıyoruz , gene hakem gene gündemi değiştirmek için yok ligden çekiliriz cart curt(ha siz yapmadınızmı zamanında diye çamur atmayın yaptık) , futbolun başındakilerin biran önce defolup gitmesi lazım , işin suyu çıktı çünkü..

Aynı sekilde eskisi gibi FB BJK bölümü die threadlerın ayrılması uymayanların banlanması gerek dıye dusunuyorum olmıcak cunku bole.
Hani eziyoruz, konusamıyoruz. o bakımdan.
Sosyal ağlarda paylaş

Mike said:
Hakem 20 saniye önce faul calar, golümüz yendi falan derler şasdlasşdla şaka gibi düşünceler gördüm her mesajda.
Aynı hakem gidipde sizin macınızı yönetınce alkıslayanda sizdiniz yahu. Hani süper Kupa macında, Carlosun verilmeyen pentaltısında şasdlasşdla Hatırladınızmı? Hatırlamazsınız tabi hepiniz yılda 2-3 mac izleyen insanlarsınız.

Boş kaleye son dakika atamamnıza, kaleciyle karsı karsıya atamamanıza kimmani oldu onadamı hakem bacak attı aşsdlaşdl

fanatiklikten adamın heyecana bakın.

ayrıca şu sezon başından beri yapılan hatalar sizin başınıza gelseydi görürdüm o zaman aziz yıldırım'ı. bakın verilmeyen penaltı falan demiyorum, verilmeyen nizami golümüz, kaleye bobonun geçtiği kırmızı kart pozisyonu ve şimdi de bu. galatasaray maçının hatalarını geçiyorum. empati diyoruz, fanatikliği bi yana bırakın. JKDGABSDg diince haklı olmuyosun. gidip de antu'dan alıntı yapınca da. fb resmi sitesinden alıntı yapsana hakemlere onlar da laf atmış. ayrıca erciyes maçından sonra maçı haketmedik diyen de bizdik. dalga geçtiğiniz duruş budur işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Mike said:
suBzer0 said:
Beşiktaşlı arkadaşları bu foruma cevap yazmamaya davet ediyorum. Çünkü karşımızda futboldan anlamayan , etik değerlerin ne olduğunu bilmeyen , şampiyonluğa giden her yolu mübah sayan , kendini Türkiye Cumhuriyetinden ayrı bir yere koymaya çalışan , bir insan topluluğu var , taraftar değil insan topluluğu...

pafla cıkıcam diyip karardan dönmek cok etik olcak bak gör.

rahat ol Beşiktaş Camiası başka camialara benzemez. Sözünün arkasında durur. Geçen seneki gibi "bize penaltı verilmiyo , ligden çekilicez" lafından sonra ilk hafta lehine penaltı verilener gibi bir anda susmaz..
Sosyal ağlarda paylaş

Mike said:
Bonjo said:
Ulan kazandık galibiyetimizi konuşamıyoruz , gene hakem gene gündemi değiştirmek için yok ligden çekiliriz cart curt(ha siz yapmadınızmı zamanında diye çamur atmayın yaptık) , futbolun başındakilerin biran önce defolup gitmesi lazım , işin suyu çıktı çünkü..

Aynı sekilde eskisi gibi FB BJK bölümü die threadlerın ayrılması uymayanların banlanması gerek dıye dusunuyorum olmıcak cunku bole.
Hani eziyoruz, konusamıyoruz. o bakımdan.

E konuşamazsınız tabii, hafta içerisinde durup dururken hakemle ilgili açıklama yayınlanıp baskı altına alınıyor. Maçta da Fener lehine, Bjk aleyhine düdükler çalıyor. Sonra konuşamazsınız tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

knoxville said:
Mike said:
Hakem 20 saniye önce faul calar, golümüz yendi falan derler şasdlasşdla şaka gibi düşünceler gördüm her mesajda.
Aynı hakem gidipde sizin macınızı yönetınce alkıslayanda sizdiniz yahu. Hani süper Kupa macında, Carlosun verilmeyen pentaltısında şasdlasşdla Hatırladınızmı? Hatırlamazsınız tabi hepiniz yılda 2-3 mac izleyen insanlarsınız.

Boş kaleye son dakika atamamnıza, kaleciyle karsı karsıya atamamanıza kimmani oldu onadamı hakem bacak attı aşsdlaşdl

ayrıca şu sezon başından beri yapılan hatalar sizin başınıza gelseydi görürdüm o zaman aziz yıldırım'ı. bakın verilmeyen penaltı falan demiyorum, verilmeyen nizami golümüz, kaleye bobonun geçtiği kırmızı kart pozisyonu ve şimdi de bu. galatasaray maçının hatalarını geçiyorum. empati diyoruz, fanatikliği bi yana bırakın. JKDGABSDg diince haklı olmuyosun. gidip de antu'dan alıntı yapınca da. fb resmi sitesinden alıntı yapsana hakemlere onlar da laf atmış. ayrıca erciyes maçından sonra maçı haketmedik diyen de bizdik. dalga geçtiğiniz duruş budur işte.

seni görünce heycanlanıyorum bak
şasdlsaşdlsaşdl

cok heycan veriyorsun bana.
0-6 yaş diyosun daha futbol topunu elıne almamıs adamsın belli.
Kendı yarısahanızda faul verılıyor 7-8 sanıye hakem aralıksız duduk calıyo gol oluyo aşsdlsaşl
bunun savunması nedir ya?
sunu bı savunsana bana abuk subuk gulusume laf etçeğine bunu savunsana bana knox.
Sosyal ağlarda paylaş

suBzer0 said:
Mike said:
suBzer0 said:
Beşiktaşlı arkadaşları bu foruma cevap yazmamaya davet ediyorum. Çünkü karşımızda futboldan anlamayan , etik değerlerin ne olduğunu bilmeyen , şampiyonluğa giden her yolu mübah sayan , kendini Türkiye Cumhuriyetinden ayrı bir yere koymaya çalışan , bir insan topluluğu var , taraftar değil insan topluluğu...

pafla cıkıcam diyip karardan dönmek cok etik olcak bak gör.

rahat ol Beşiktaş Camiası başka camialara benzemez. Sözünün arkasında durur. Geçen seneki gibi "bize penaltı verilmiyo , ligden çekilicez" lafından sonra ilk hafta lehine penaltı verilener gibi bir anda susmaz..

Hatta kazandığımız ilk penaltıyı taca atacağız gibi bişiyler zırvaladılar. Sonra Antep'te Alex çat diye köşeye çaktı..
Sosyal ağlarda paylaş

Mike said:
knoxville said:
Mike said:

seni görünce heycanlanıyorum bak
şasdlsaşdlsaşdl

cok heycan veriyorsun bana.

bazı şeyleri hazmetmek zor tabi... Büyümek lazım önce... Galip gelmeyide hazmetmek lazım...
Sosyal ağlarda paylaş

Bonjo said:
Ya adamın ilk lafı ne olursa olsun bu takım şampiyon olacak ikinci lafı artık maçlara paf kadroyla çıkacaz , nedediğini oda bilmiyor ama pafla şampiyon olamayacagını biliyordur eminimki , sırf gündem değiştirmek için söylenen laflar bunlar..

aynen öyle, kendileri boş kaleye atamıyor, kaleciyle net bır pozısyonu atamıyo o kadar beceriksizki forvetleri. Sanki hakem engelledi bombos kaleye atamamasını?
Şimdi gelip hakem dıyosunuz. Atsanıza kardeşim 2sinide patpat.

Şurda konuşucaz. düzgün düzgün ayar verme çabaları falan sarfedıyosunuz.

@knox

bakmıyor evet link verdim izlersen göreceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

Erman Toroğlundan nefret etsemde çok güzel anlattı herşeyi.. "Oyun oynanıyor , yan hakem de dahil bütün oyuncular oyuna devam ediyor , çünkü onlara göre oyunun devam etmesi gayet normal , Ercan Taner bile gol gol diye bağırıyor , ama o an oyunun durması gerektiğini düşünen tek kişi hakem İsmet Arzuman! çünkü kafasında şeytanlık var kurt var..." bence özetliyor..

ayrıca BEşiktaş oynadığı futbol ve girdiği pozisyonlarla Feneri sahadan silmiştir..
Sosyal ağlarda paylaş

ne golü iptal ediyor şakamısın sen?
kendi yarı sahanda atak gelismemis ortada bi atak yok hadı tek pas gol olsa tamam dicem 2 pas gol olsa tamam dıcem top gıdıyo fblıye carpıyo sonra sola donuyo ordan pas atıyo sonra orta atıyo sonra kafa atıyo
böle bi atak öncesı 8 sanıye öncesı gelısmemıs bıle atak orta sahayı gecmemıs orta dahı acılmamısken golümüz iptal dicek kadar
kücükmüsünüz abicim siz?
Tüm bos kaleleri harca sonra neler de.

Kolpa faul diyosun fanatik diyosunuz bide. Verdim link verdim git bak izle. Faul neden yapılmıs? Ermanı mermanı bırakın kolpa alayı. Adam kafa topuna cıkarken elini koymus ! bu fauldur kafa topuna cıkana dokunamazsın!!
Kolpa faülmüş rofl
Sosyal ağlarda paylaş

Mike said:
ne golü iptal ediyor şakamısın sen?
kendi yarı sahanda atak gelismemis ortada bi atak yok hadı tek pas gol olsa tamam dicem 2 pas gol olsa tamam dıcem top gıdıyo fblıye carpıyo sonra sola donuyo ordan pas atıyo sonra orta atıyo sonra kafa atıyo
böle bi atak öncesı 8 sanıye öncesı gelısmemıs bıle atak orta sahayı gecmemıs orta dahı acılmamısken golümüz iptal dicek kadar
kücükmüsünüz abicim siz?
Tüm bos kaleleri harca sonra neler de.

Kolpa faul diyosun fanatik diyosunuz bide. Verdim link verdim git bak izle. Faul neden yapılmıs? Ermanı mermanı bırakın kolpa alayı. Adam kafa topuna cıkarken elini koymus ! bu fauldur kafa topuna cıkana dokunamazsın!!
Kolpa faülmüş rofl

mike futbolu bilmiyor.. mike futbolu bilmiyor .. mike futbolu bilmiyor.. (salak , salak , salak melodisi ile söylenecek)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...