Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aşk Hikayesi

Halfmumi

Öne çıkan mesajlar

[daha önce konmuştu,bulamadım bir daha koyuyorum]

http://kemik.freeyellow.com/ask.htm

Tüm hepsini doldurmadan bırakmayın..Peşinizden kovalar...Çıkmaz :P

Ehe benim ki;

Evet öküzsel bir yaz günü. Mars da.Dunyadaki en Hayvan insani gördün ismi Katır , ve kız in fizigi sana cok cekici gelmişti.Yakin arkadasın ice a dönüp, "offff bea hayatimda gordugum en inek vücut bu" dedin,Aniden kız sizin yaniniza yaklasmaya basladi ve kız sunlari dedi:, "selam sizden cok hoslandım
ve siz cok Konya siniz, acaba benimle arkadas olup birlikte Jupiter e gidip Bisiklet sürmek yapmaya ne dersiniz?" Suratında aptal bir ifadeyle, " oha yaz yaz bitmiyor lan dedin " ve onla birlikte gittin. Jupiter a vardıgınızda , kız sana iyice yakınlasmaya basladi ve seni öpmeye basladi
öpüsmeleriniz hizlandigi sirada,birden kafana Motorsiklet carptigini hissettin.ve gozlerin acildi..hepsinin bir ruya
oldugunu anladın..fakat oda ne yatagının yani basinda bir not var..

O notta yazanlar ise: " Katır seni seviyor hayatı boyunca senin gibi birini bekliyor.. kız sana 8 gün icinde, tüm hislerini dogrulari aciklıyacak...eger bu sayfayi icq veya emaille
en az 10 kişiye gonderirsen ne kadar cok kişiye yollarsan bu o kişiyi daha cabuk bulacaksın.Bu notu hafife alıp
gormemezlikten gelme eger gormemezlikten gelirsen 8 yil kotu sans peşini bırakmayacak."[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Jimenez artık LTDF da olamayacak...
Sosyal ağlarda paylaş

Evet ateşli bir yaz günü. yatak da.Dunyadaki en romantik insani gördün ismi begüm , ve kız in fizigi sana cok cekici gelmişti.Yakin arkadasın selin a dönüp, "offff bea hayatimda gordugum en güzel vücut bu" dedin,Aniden kız sizin yaniniza yaklasmaya basladi ve kız sunlari dedi:, "selam sizden cok hoslandım
ve siz cok seksi siniz, acaba benimle arkadas olup birlikte servis e gidip sevgilimle sarılıp uyumak yapmaya ne dersiniz?" Suratında aptal bir ifadeyle, " seni seviyorum dedin " ve onla birlikte gittin. servis a vardıgınızda , kız sana iyice yakınlasmaya basladi ve seni öpmeye basladi
öpüsmeleriniz hizlandigi sirada,birden kafana yatak carptigini hissettin.ve gozlerin acildi..hepsinin bir ruya
O notta yazanlar ise: " begüm seni seviyor hayatı boyunca senin gibi birini bekliyor.. kız sana 7 gün icinde, tüm hislerini dogrulari aciklıyacak...eger bu sayfayi icq veya emaille
en az 10 kişiye gonderirsen ne kadar cok kişiye yollarsan bu o kişiyi daha cabuk bulacaksın.Bu notu hafife alıp
gormemezlikten gelme eger gormemezlikten gelirsen 7 yil kotu sans peşini bırakmayacak."[hline]The Holyman
Sosyal ağlarda paylaş

.Suratında aptal bir ifadeyle, " yazacak bir şey bulamıyorum " dedin ve onla birlikte gittin...[hline]Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

Baronkilic, 27/12/2003 tarihinde şöölece zırvalayınca:
geldim benim avalonda gm tailor gm bs gm necro gm mage süper charlarım var
Akabininde Berk kişisi şöyle söz eylemiş:
benim pipim de seninkinden büyük
Sosyal ağlarda paylaş

Evet karizma bir yaz günü. Ankara da.Dunyadaki en artis insani gördün ismi Kübra , ve kiz in fizigi sana cok cekici gelmişti.Yakin arkadasın Onur a dönüp, "offff bea hayatimda gordugum en Apache vücut bu" dedin,Aniden kiz sizin yaniniza yaklasmaya basladi ve kiz sunlari dedi:, "selam sizden cok hoslandım
ve siz cok Ayı siniz, acaba benimle arkadas olup birlikte Okul e gidip çıkmak yapmaya ne dersiniz?" Suratında aptal bir ifadeyle, " Şyş hoş güzel dedin " ve onla birlikte gittin. Okul a vardıgınızda , kiz sana iyice yakınlasmaya basladi ve seni öpmeye basladi
öpüsmeleriniz hizlandigi sirada,birden kafana Kalem carptigini hissettin.ve gozlerin acildi..hepsinin bir ruya

O notta yazanlar ise: " Kübra seni seviyor hayatı boyunca senin gibi birini bekliyor.. kiz sana 5 gün icinde, tüm hislerini dogrulari aciklıyacak...eger bu sayfayi icq veya emaille
gormemezlikten gelme eger gormemezlikten gelirsen 5 yil kotu sans peşini bırakmayacak[hline]Don't Panic
No Fırfır
This is Turkish Technology

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Moncain, 03 January 2004 02:10 tarihinde demiş ki:

...ve siz cok Ayı siniz, acaba benimle arkadas olup birlikte Okul e gidip çıkmak yapmaya ne dersiniz?...

ahahaha ayılık var senin hamurunda demiş kısaca ahha[hline]I look inside myself and
see my heart is black

Sosyal ağlarda paylaş

Evet uzun bir yaz günü. Valinor da.Dunyadaki en çekici insani gördün ismi Nimloth ve kizin fizigi sana cok cekici gelmişti.Yakin arkadasın Findalfin a dönüp, "offff bea hayatimda gordugum en elvish vücut bu" dedin,Aniden kiz sizin yaniniza yaklasmaya basladi ve kiz sunlari dedi:, "selam sizden cok hoslandım
ve siz cok elvish siniz, acaba benimle arkadas olup birlikte Beleriand e gidip ok yapmaya ne dersiniz?" Suratında aptal bir ifadeyle, " "ben sana gelirkene, yar debelene debelene" dedin " ve onla birlikte gittin. Beleriand a vardıgınızda , kiz sana iyice yakınlasmaya basladi ve seni öpmeye basladi
öpüsmeleriniz hizlandigi sirada,birden kafana ok carptigini hissettin.ve gozlerin acildi..hepsinin bir ruya
oldugunu anladın..fakat oda ne yatagının yani basinda bir not var..[hline]BabacumMostors, 14 December 2003 15:39 tarihinde demiş ki:
goddammit arya mestırs!

hadi şokoleti yemeye gidelim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sanerixx, 03 January 2004 02:11 tarihinde demiş ki:
said:
Moncain, 03 January 2004 02:10 tarihinde demiş ki:

...ve siz cok Ayı siniz, acaba benimle arkadas olup birlikte Okul e gidip çıkmak yapmaya ne dersiniz?...

ahahaha ayılık var senin hamurunda demiş kısaca ahha[hline]I look inside myself and
see my heart is black

Ya harbiden önüme ne gelirse sallıyordum onuda görünce bende koptum lol.[hline]Don't Panic
No Fırfır
This is Turkish Technology

Sosyal ağlarda paylaş

Evet ateşli bir yaz günü. Paris in muhteşem ışıklarıyla süslü caddelerini gören ve bir otel odası da.Dunyadaki en çok ateşli insani gördün ismi munise , ve kiz in fizigi sana cok cekici gelmişti.Yakin arkadasın osman karaosman a dönüp, "offff bea hayatimda gordugum en gıllı vücut bu" dedin,Aniden kiz sizin yaniniza yaklasmaya basladi ve kiz sunlari dedi:, "selam sizden cok hoslandım
ve siz cok çok daha gıllı siniz, acaba benimle arkadas olup birlikte ebenin örekesi e gidip seks seks sek yapmaya ne dersiniz?" Suratında aptal bir ifadeyle, " muhteşem bir ilişkiydi o gece sanki hiç bitmeyecek gibiydi ikimizde ter içinde kalmıştık artık yatak örtüleri yerlerde geziyordu kırmızı iç çamaşırı yatağın baş ucunda komidinde duruyor inanılmaz ateşli bir gece yaşadık yorgun düştük ve birbirimize sarılar ve o bana kalçasını yapıştırarak bir bütün olmuş gibi rüya alemine daldık... dedin " ve onla birlikte gittin. ebenin örekesi a vardıgınızda , kiz sana iyice yakınlasmaya basladi ve seni öpmeye basladi
öpüsmeleriniz hizlandigi sirada,birden kafana yatak carptigini hissettin.ve gozlerin acildi..hepsinin bir ruya

O notta yazanlar ise: " munise seni seviyor hayatı boyunca senin gibi birini bekliyor.. kiz sana 8 gün icinde, tüm hislerini dogrulari aciklıyacak...eger bu sayfayi icq veya emaille
gormemezlikten gelme eger gormemezlikten gelirsen 8 yil kotu sans peşini bırakmayacak."

bu ne lan şimdi?[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

Evet sicak bir yaz günü. Ankara da.Dunyadaki en anormal insani gördün ismi Que , ve kiz in fizigi sana cok cekici gelmişti.Yakin arkadasın Doğacan a dönüp, "offff bea hayatimda gordugum en hoş vücut bu" dedin,Aniden kiz sizin yaniniza yaklasmaya basladi ve kiz sunlari dedi:, "selam sizden cok hoslandım
ve siz cok obur siniz, acaba benimle arkadas olup birlikte istanbul e gidip sağı solu yakmak kundaklama yapmaya ne dersiniz?" Suratında aptal bir ifadeyle, " Vadaaaaa! dedin " ve onla birlikte gittin. istanbul a vardıgınızda , kiz sana iyice yakınlasmaya basladi ve seni öpmeye basladi
öpüsmeleriniz hizlandigi sirada,birden kafana monitör hedesi carptigini hissettin.ve gozlerin acildi..hepsinin bir ruya

O notta yazanlar ise: " Que seni seviyor hayatı boyunca senin gibi birini bekliyor.. kiz sana 3 gün icinde, tüm hislerini dogrulari aciklıyacak...eger bu sayfayi icq veya emaille
gormemezlikten gelme eger gormemezlikten gelirsen 3 yil kotu sans peşini bırakmayacak."

AHA[hline]thanatos 01 January 2004 00:00 tarihinde demişki
20dk kaldi hala gelmedimi sampanyalar?

* saga sola kosusturur !
Not:Önemli olan mesaj diil tarriihhh:)

Sosyal ağlarda paylaş

hahaha, yarıldım yahu, uzun zamandır bu kadar güldüğümü hatırlamıyorum, süper olmuş

--

Evet hayvan bir yaz günü. istanbul da.Dunyadaki en mavi insani gördün ismi fadime , ve kiz in fizigi sana cok cekici gelmişti.Yakin arkadasın mehmet a dönüp, "offff bea hayatimda gordugum en mor vücut bu" dedin,Aniden kiz sizin yaniniza yaklasmaya basladi ve kiz sunlari dedi:, "selam sizden cok hoslandım
ve siz cok yavsak siniz, acaba benimle arkadas olup birlikte wiesbaden e gidip gitar calmak yapmaya ne dersiniz?" Suratında aptal bir ifadeyle, " the doors dedin " ve onla birlikte gittin. wiesbaden a vardıgınızda , kiz sana iyice yakınlasmaya basladi ve seni öpmeye basladi
öpüsmeleriniz hizlandigi sirada,birden kafana telefon carptigini hissettin.ve gozlerin acildi..hepsinin bir ruya

O notta yazanlar ise: " fadime seni seviyor hayatı boyunca senin gibi birini bekliyor.. kiz sana 11 gün icinde, tüm hislerini dogrulari aciklıyacak...eger bu sayfayi icq veya emaille
gormemezlikten gelme eger gormemezlikten gelirsen 11 yil kotu sans peşini bırakmayacak."[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

ehe bu daha mükemmel oldu :D

Evet dopiç bir yaz günü. Konya da.Dunyadaki en Şaşıbeş insani gördün ismi Raziye , ve avrat in fizigi sana cok cekici gelmişti.Yakin arkadasın Tunca a dönüp, "offff bea hayatimda gordugum en Ördek vücut bu" dedin,Aniden avrat sizin yaniniza yaklasmaya basladi ve avrat sunlari dedi:, "selam sizden cok hoslandım
ve siz cok Kaygan siniz, acaba benimle arkadas olup birlikte Dikaviri internet kafe e gidip Dağ bisikletiyle şöyle uzun bir yokuş inmek yapmaya ne dersiniz?" Suratında aptal bir ifadeyle, " çatır çatır olmadı katır kutur dedin " ve onla birlikte gittin. Dikaviri internet kafe a vardıgınızda , avrat sana iyice yakınlasmaya basladi ve seni öpmeye basladi
öpüsmeleriniz hizlandigi sirada,birden kafana webcam carptigini hissettin.ve gozlerin acildi..hepsinin bir ruya

O notta yazanlar ise: " Raziye seni seviyor hayatı boyunca senin gibi birini bekliyor.. avrat sana 934720834712 gün icinde, tüm hislerini dogrulari aciklıyacak...eger bu sayfayi icq veya emaille
gormemezlikten gelme eger gormemezlikten gelirsen 934720834712 yil kotu sans peşini bırakmayacak."
Sosyal ağlarda paylaş

.....acaba benimle arkadas olup birlikte boğaz e gidip s******k yapmaya ne dersiniz?" Suratında aptal bir ifadeyle, " bab the kenk dedin " ve onla birlikte gittin.....

bunu okduum ve yarıldım hala kendimi toplayamıorum ya[hline]a.k.a wicked
Alexi_Septimus, 11 December 2003 10:22 tarihinde Ghost1989'la iletişim kurmaya çalışır:
H4XX0R3D?
H4XX0R DUD3?
B@B TH3 K3NK?
Düzgün başlık isteriz, arayınca bulmak isteriz!
Sosyal ağlarda paylaş

Evet olmaz olsun bir yaz günü. tarlabaşın da.Dunyadaki en orospu insani gördün ismi Mubayettiniye Kalafatıuzun , ve Kız in fizigi sana cok cekici gelmişti.Yakin arkadasın Heşmoz a dönüp, "offff bea hayatimda gordugum en Osmansal vücut bu" dedin,Aniden Kız sizin yaniniza yaklasmaya basladi ve Kız sunlari dedi:, "selam sizden cok hoslandım
ve siz cok iğrenç kokuyor siniz, acaba benimle arkadas olup birlikte lağım e gidip vuruşmak yapmaya ne dersiniz?" Suratında aptal bir ifadeyle, " SENIN MNA KOYMAK ISTIYORUM ULEN! dedin " ve onla birlikte gittin. lağım a vardıgınızda , Kız sana iyice yakınlasmaya basladi ve seni öpmeye basladi
öpüsmeleriniz hizlandigi sirada,birden kafana dildo carptigini hissettin.ve gozlerin acildi..hepsinin bir ruya

Oaef.[hline]I am the light that shall lead you to darkness.
The time for honouring yourself will soon be at an end...

Sosyal ağlarda paylaş

mumi'ninkini okuyup da yaptım ama bilerek unuttum ve özellikle saçmaladım ki mantıklı olmasın.. :-p

Evet kuvvetli bir yaz günü. Chicago da.Dunyadaki en keskin insani gördün ismi Misao , ve kiz in fizigi sana cok cekici gelmişti.Yakin arkadasın arcane a dönüp, "offff bea hayatimda gordugum en dümbelek vücut bu" dedin,Aniden kiz sizin yaniniza yaklasmaya basladi ve kiz sunlari dedi:, "selam sizden cok hoslandım
ve siz cok ölümcül siniz, acaba benimle arkadas olup birlikte Kyoto e gidip Hiten Mitsurugi Dokuz Basli Ejderha Vurusu yapmaya ne dersiniz?" Suratında aptal bir ifadeyle, " minigun'dan firlayan kovanlar yeni bir çagin gelisini haber veren kum saatinin taneleri gibiydi dedin "
ve onla birlikte gittin. Kyoto a vardıgınızda , kiz sana iyice yakınlasmaya basladi ve seni öpmeye basladi
öpüsmeleriniz hizlandigi sirada,birden kafana katana carptigini hissettin.ve gozlerin acildi.. (açıldı mı kapandı mı lol) hepsinin bir ruya

O notta yazanlar ise: " Misao seni seviyor hayatı boyunca senin gibi birini bekliyor.. kiz sana 5 gün icinde, tüm hislerini dogrulari aciklıyacak...eger bu sayfayi icq veya emaille
gormemezlikten gelme eger gormemezlikten gelirsen 5 yil kotu sans peşini bırakmayacak."[hline]Yes. In the rain, I smiled, but I was really crying.
I was really crying.

[Bu mesaj Sam tarafından 03 January 2004 02:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Of chemical direk iptal oldum yerlere yattım
Aha bnmki
Evet Sicak bir yaz günü. Beyoglu da.Dunyadaki en Islak insani gördün ismi Fatmagül , ve Kiz in fizigi sana cok cekici gelmişti.Yakin arkadasın Can a dönüp, "offff bea hayatimda gordugum en Ateşli vücut bu" dedin,Aniden Kiz sizin yaniniza yaklasmaya basladi ve Kiz sunlari dedi:, "selam sizden cok hoslandım
ve siz cok Seksi siniz, acaba benimle arkadas olup birlikte Etiler e gidip Sevdiğim kızın yanında olmak yapmaya ne dersiniz?" Suratında aptal bir ifadeyle, " Tiridine tiridine tiridine bandım bedava mı sandın ? dedin " ve onla birlikte gittin. Etiler a vardıgınızda , Kiz sana iyice yakınlasmaya basladi ve seni öpmeye basladi
öpüsmeleriniz hizlandigi sirada,birden kafana Tavuk carptigini hissettin.ve gozlerin acildi..hepsinin bir ruya

O notta yazanlar ise: " Fatmagül seni seviyor hayatı boyunca senin gibi birini bekliyor.. Kiz sana 4 gün icinde, tüm hislerini dogrulari aciklıyacak...eger bu sayfayi icq veya emaille
gormemezlikten gelme eger gormemezlikten gelirsen 4 yil kotu sans peşini bırakmayacak[hline]Icq UIN = 788808
Talren The Assasin
Xaenin the retired d-r-a-c-o-n-i-a-c
Sosyal ağlarda paylaş

Ya karsı cıns yerıne erkek ısmı yazdım gerıde alamadım ama bole oldu oldum gulmekten :D

Evet  uzun bir yaz günü.  Neverwinter da.Dunyadaki en  Soguk insani gördün ismi  Osman , ve  kız in fizigi sana cok cekici gelmişti.Yakin arkadasın  Conan a dönüp, "offff bea hayatimda gordugum en guclu vücut bu" dedin,Aniden  kız sizin yaniniza yaklasmaya basladi ve kız sunlari dedi:, "selam sizden cok hoslandım
ve siz cok sıcak siniz, acaba benimle arkadas olup birlikte  Genelev e gidip  dillesmek yapmaya ne dersiniz?" Suratında aptal bir ifadeyle, "  eeeeeee sokacam haa dedin " ve onla birlikte gittin. Genelev a vardıgınızda ,  kız sana iyice yakınlasmaya basladi ve seni öpmeye basladi
öpüsmeleriniz hizlandigi sirada,birden kafana  kılıc carptigini hissettin.ve gozlerin acildi..hepsinin bir ruya 

O notta yazanlar ise: "  Osman seni seviyor hayatı boyunca senin gibi birini bekliyor..  kız sana 7 gün icinde, tüm hislerini dogrulari aciklıyacak...eger bu sayfayi icq veya emaille
gormemezlikten gelme eger gormemezlikten gelirsen 7 yil kotu sans peşini bırakmayacak."[hline]Magic.Yes,I know you think you know what it is,and how it works.You don't.You are an ignored fool,just like all the others.

Khelben 'Blackstaff' Arunsun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...