Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pizza'nızı nasıl alırdınız?

SandroNightFall

Öne çıkan mesajlar

Ne pizzası kardeşim ben Türk yemeği yerim şöyle güzel bir Ali Nazik olacak arkasına da künefen gelecek oohh ohhhhh... Birde demli çayımı içtinmi deymeyin keyfime.[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

pizza dedigin sey ucuz ya..adamlar hesaplamislardir normal (!) bir kisi en fazla 3-4 dilim yer falan ortalamasida 4 falandir buyuk ihtimal yine baya karli cikiyordur yani..ara sira 1+1 yapiyorlar zaten yemeksepetim.com'da domino kozyatagi 1+1 bende hep ordan aliyorum.

Bu arada: ekstra peynir-mantar-salam-pepperoni(yanlis yazdim)[hline]Azmodai, 02 December 2003 16:01 tarihinde demiş ki:
you have a very kara baht young padawan...
Sosyal ağlarda paylaş

Yaw ben bi gidişte minimum 10 dilim yiyorum :D Arkadaşlarla gittik bi kere 12 kişi miydik öyle bişi. Bööle hepimiz hayvan gibiyiz falan, bide bilerek öğlen bişi yemedik. Sana yemin ediyorum varya bi pizza çıkıyo daha masaları dolaşmadan bizde bitiyodu. adam artık kaptacak dükkanı biz hala "abi pizza nerde kaldı" diyoduk. Adam öldürücekti bizi sonra nasıl olduysa doydu.. :D[hline][/b]F-R-P konuşmalı barbut oyunu...[b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RazorJimmy, 02 January 2004 17:01 tarihinde demiş ki:
Domino Extravaganza, P.Hut Super Supreme, L.Caesars Super Super, Sicily's Super Spesyal..

Ben her zaman karışık pizza tercih ederim.. Duble mozarella peyniri olacak.. Et yüzdesi fazla olacak.. Kesinlikle kalın hamurlu olacak, pan pizza olacak..[hline]K1cK S0m3 4sS W1tH a L4rg3 Tr0uT productions brought to you by
RazorJimmy @ ICQ# 12858821
[b]

Kesinlikle aynı fikirdeyim. Zevkler bu kadar uyuşur...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fedaykin, 02 January 2004 17:09 tarihinde demiş ki:
Ne pizzası kardeşim ben Türk yemeği yerim şöyle güzel bir Ali Nazik olacak arkasına da künefen gelecek oohh ohhhhh... Birde demli çayımı içtinmi deymeyin keyfime.[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"

Bugün senle fikir birliği içindeyiz nedendir bilinmez hehe...

Ali Nazik hastasıyımdır cidden.

Hele Gaziantep'te Imam Çağdaş'ta yemeyen arkadaşlara acıyarak bakıyorum...

Off off...[hline]I am the light that shall lead you to darkness.
The time for honouring yourself will soon be at an end...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
fedaykin, 02 January 2004 17:09 tarihinde demiş ki:

1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"

eheh :)
+++1 ;) Budur abi olay..
Yada bir iman bayıldı fleam olacak,offf süper gider walla..[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Jimenez artık LTDF da olamayacak...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RazorJimmy, 02 January 2004 17:01 tarihinde demiş ki:
Domino Extravaganza
[hline]K1cK S0m3 4sS W1tH a L4rg3 Tr0uT productions brought to you by
RazorJimmy @ ICQ# 12858821
[/b]

Dominos' Extravaganza ile Turkish mi ne vardı , bu ikisi favorilerim
[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a ; Grynn , Botanika)

[Bu mesaj SilphatosIce_ tarafından 03 January 2004 00:25 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj SilphatosIce_ tarafından 03 January 2004 00:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...