Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Portal

Masticore

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
trgamer said:
Valve Software'in zeka ve bulmaca oyunu Portal'ı bitirdiyseniz ve daha fazlasını istiyorsanız doğru yere geldiniz. Portal'ın Flash versiyonunu da hazırlayan We Create Stuff ekibi, bu Flash versiyonunda bulunan tüm bölümleri gerçek Portal oyunu için uyarladı.

Oyuna 40 yeni bölüm ekleyen ve yaklaşık olarak üç buçuk saat oynanış vaat eden 39 MB'lık bu paketi bu adresten indirebilirsiniz. Eğer siz de benim gibi Portal 2'yi acı çekerek ve kekin yalan olmadığına inanarak bekliyorsanız bu harita paketi size ilaç gibi gelecektir. Eğer yine doymazsanız bu bölümlerin Flash versiyonunu bu adresten oynayabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Yaklaşık 18 yıldır fln oyun oynarım.
Eh, hatırı sayılır derecede bulmaca vs. oyunuda oynamışımdır ama;
Ben böyle oyun görmedim arkadaş...

Valve Valveliğini bir kez daha kanıtlamış.

Ayrıca; ben böyle seslendirme ve oyun şarkısıda görmedim...
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
sonunda bugun oynadım, oyun 4 saat sürdümü emin değilim,

daha uzun olmadığı için mutluyum keza bayardı.

1. si taktir ediyorum herkezi bu kadar konusup spoiler vermediğiniz için. rispekt.

herhalde en cok rahatısız eden karakterdi şimdiye kadar bir oyunda gördüğüm bu glados aslında system shock SHODAN'la yarışır desem daa doğru olucak.

bulmacalar kolay geldi, hiç bi odada 5-6 dakkadan fazla kalmadım sanırım, bi tek daha testlerde bi odada kolanlar üstünde 4 turret, karşıdan ve öcneki odadan acılan duvar gibi olan yerde biraz takıldım ama cok sürmedi, daha acımasız olabilrilermiş bence, ama herhalde zorları advanced'e saklamışlar sp hikaesini herkez görsün istemişler.

baya bi texture azlığı hissettim oyunda acıkcası o biraz rahatsız etti, hanı anlıyabiliyorum sebebini ama gözü yormaya başlıyo bi süre sonra bütün dokuların aynı olması.

chartlara bakarak slaytları izliyerek gidince baya bi hikaye anlatıyodu oyun aslında. lakin sonunda gözüm gman'i aradı göremedi üzüldü. son boss'u basta kacamaya calışıp zaman harcadım, sonra olayı cözünce giriştim mevzuya, ve tusa basmak için kapıdan girdiğimde 3sn zamanım vardı sonra tusa bastım portalla topu incnirator'a gönderdim ve ölmedim, ya saniselerle hayatta kaldım yada gaz gercekten ölümcül değildi.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...