Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Portal

Masticore

Öne çıkan mesajlar

Apache aslinda oyun hl2 episode 2'den daha fazla bilgi veriyordu fakat cok dikkat etmen lazim. Benim oyundan ogrendiklerim sunlar:

[spo]GlaDOS portal storm'dan sonra da deney yapiyor yani olay portal storm'dan sonra geciyordu hatta bir kac uzayli turu uzerinde bile deney yapmis.

Lab.'lar da tek bir eleman bile yok cunku GlaDOS neurotoxin'ler ile herkesi olduruyor, bir kismini ise deneylerinde kullaniyor.

Oyunun sonunda calan sarkida we are finally out of beta gibi bir laf ediyor bu ya bizim karaterimizin beta'dan ciktigini belirtiyor ya da portal gun'un. Buyuk ihtimalle episode 3'de olaylar daha da belirgin olur.

Oyun 2006 yilinda ya da daha ileri bir tarihte geciyor.

GlaDOS'un combine ile pek bir iliskisi olmamis belki onlar uzerinde deney yapmistir fakat combine'nin GlaDOS hakkinda bir bilgisi yok.

Son olarak pek cok kisi aksini iddia etse de butun oyun borealis'in icinde geciyordu(En azindan cok buyuk bir ihtimal var cunku oyun ici bir kac resimde borealis'in resimleri ve haritasi asili)[/spo]

[ Mesaj 12 Ekim 2007, Cuma - 23:16 tarihinde, Sylian tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo] enerji topunu koydum şuraya ve şu ileri geri giden zımbırtının hareketlenmesini sağladım[/spo]
[spo] sonra işte şu işaret ettiğm yere gidemedim bitürlü, onun altındaki yere gidip düğmeye basıp tee geldiğim kapıyı açıp kenardaki duvara ve kapının oraya portal açıp geldiğim yere geri dönebiliyorum ama yine ilk resimdeki pozisyona düşüyorum [/spo]

nasıl geçicem yahu kafayı yedim ordaki kutuyu nası alıcam gerideki düğmeye koyabilmek için?? yardım edin yalvarıyorum!!

[ Mesaj 13 Ekim 2007, Cumartesi - 22:32 tarihinde, Drall tarafından güncellenmiştir ]

Sosyal ağlarda paylaş

oh çıkabildim neyse, en tepeye atmamışım portalı oyüzden çıkamıyomuşum =( şimdi hayatta kalmayamı çalışcaz artık? beni yakmaya çalıştılar kaçtım işte kadın we'll kill you falan dedi korktum =(

[ Mesaj 13 Ekim 2007, Cumartesi - 23:10 tarihinde, Drall tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

.,-:;//;:=,
. :H@@@MM@M#H/.,+%;,
,/X+ +M@@M@MM%=,-%HMMM@X/,
-+@MM; $M@@MH+-,;XMMMM@MMMM@+-
;@M@@M- XM@X;. -+XXXXXHHH@M@M#@/.
,%MM@@MH ,@%= .---=-=:=,-
=@#@@@MX ., -%HX$$%%%+;
=-./@M@M$ -;@MMMM@MM:
X@/ -$MM/ .+MM@@@M$
,@M@H: :@: . =X#@@@@-
,@@@MMX, - /H- ;@M@M=