Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Portal

Masticore

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...

borealis

ben de yarım yamalak hatırlıyorum da,
aperture science'a ait bir araştırma gemisi/üssü/hedesi olarak kullanılıyordu borealis, önemli bir araştırma ile ilgili iz bulunmuş, eli da o yüzden gordonum yoket gözünü seveyim falan diyordu işte.

ama işte portal vardı bunun içinde hede hödö diye bir şey demiyorlardı, eli biliyor belki ne olduğunu ondan yoketmemizi istiyordu da direk şu konuda bir araştırma yapılıyor diye bir şey dediğini hatırlamıyorum.

sadece "aperture science" ismi var yani aradaki bağı sağlayan eksik hatırlamadıysam.

Sosyal ağlarda paylaş

Bu prelude un hikayesi ne derece gerçekçi, valvedan destek almışlar mı o konuda?

Prelude u bitirmeyenler okumasın

Oyunda bi iki yerde gmani görüyoruz, sonunda yine gman görünüyor falan. Bide moral core u taktıktan sonra glados niye saçma davranmaya devam ediyor hikaye çok açıkta kaldı sanki.

Sosyal ağlarda paylaş

Peki lathspell

Ep3 başlığına yazdığın aperture - black mesa olaylarının aynısı prelude un sonunda vardı. Slayt gösterilerine kadar hem de. Başka bi yerde valve hikayeyi anlatmış mıydı? Bide preludeun yapımı sırasında elemanlar valvedan hikaye bazında destek almış diye bişey hatırlıyorum sanki.

Sosyal ağlarda paylaş

Crazy Vanilla Cake! hii yummy :)

bu son adv.map gereginden zor muydu

bu son adv.map gereginden zor muydu yoksa ben mi sacmaladim; duz duvar boyunca portallar acip ivme kazanmam gerekti, son kisimdaki robotlari alasagi edemedim; atlaya ziplaya yakalanmadan aldim kupu kactim geri :) falan fistan, guzel ama.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...