Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Portal

Masticore

Öne çıkan mesajlar

Oyun sonu boss'u efsanevi olmus oyun belki kisa suruyor ama her dakikasinda eglendim(Ilk 10 bolum biraz sikiciydi tabii). [spo]O nasil psikopat bir AI'dir oyle oyunun sonunda oldurdugume uzuldum acayip orijinal bir karakter olmus. Neyse gerci I'm still alive felan diyordu bakarsiniz episode 3'de tekrar karsilasiriz...[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Çok çabuk bitiyor ama çok zevkli. Hele ilk başlarda ağzım açık kaldı. Portal'ların içine bakınca ilk başlarda başım döndü. Noluyoruz diye kaldım böyle. Sonra anlayınca "voheleeey" moduna girdim. Advanced'lerden de 4 tanesini yaptım. Keşke daha çok bölüm olsaydı.
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]cok fazla sey anlatmadı artık valve nin klasik taktigi oldu bu olay.black mesayla ilgisi oldugunu hatta bm ye giden paralari kendine cekmis alternatif bir proje oldugunu anladik.

konuda cok sacma yerler vardi.o kadar kusursuz tasarlanmış bir laboratuvar dizayn etmisler.tam bizi harrasliycaklarken karsidaki yere portalla gidecegimizi dusunememislermi.arkadaki ses aferin gectin planlamistik zaten falan dedi ama trasti yani belli duruma hakimim imaji verdi.artisindan her yerde bilgisayarlar sandalyeler falan var bir tane doktor,muhendis falan yoktu.

sonra ortami ucurduk,mahvettik o yesillik alana nasil uctuk falan cok kopuk yerleri var.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...