Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Portal

Masticore

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
  • 5 hafta sonra ...
Bu zaten deneme oyunu. Başka portal oyunları da gelecek. Ama tek kelimeyle harikaydı bence. O şirn ve biraz da deli ruh, o ortam, Gladus falan muhteşemdi ya. Valve ortam yapmayı iyi biliyor, atmosfer ayrı güzel, source motoru ayrı. Bulmacalar da çok güzeldi.

Turretlar çok tatlıydı "I don't hate you too little dead turret!"
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
oyun hayli yaratıcı ve güzel olmuş, lemmings'ten bu yana puzzle oynamamıştım herhalde tetris hariç. :)

18.'de çok sıkıntı bastı bir ara o yukarıda konuştuğunuz bölüme, platformu nasıl çalıştıracağımı bulamayınca platformsuz alt kata uçmanın yolunu buldum. zemine daha yukarıdan düşmek için içinde bulunduğum portal'ı başka yere açıyorum ve düşerken öbür ucunu açıyorum. hoş gerçi bayağı denemem gerekti yol üzerindeki zımbırtalara takılmadan uçmak için.

beynim sulandı şimdi ara verdim. (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

Osirix said:
GlaDOS da kült karakter olma yolunda ilerliyor gibi.

eheh olmuş bile, hasta oldum bitişteki şarkıya. en ödüllendirici oyun sonlarından biri olmuş. :)

şahane oyunmuş, sonlara doğru 1-2 yerde takılır gibi oldum düzgün duvar göremeyince ama keyifli gayet.

bu arada /noclip yakıştıramadım bone, turn back, i'm not angry. (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız işin ironik kısmı şarkıyı japonca söyleyen insan değil, yamaha tarafından geliştirilmiş vocaloid programındaki hatsune miku isimli bir karakter. dolayısıyla o robotik ses cuk oturmuş. :)

off kafayı bozdum iki saattir youtube'da çeşit çeşit versiyonları dinliyorum haha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...