Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars: The Clone Wars (2008) - CN

patateskabak

Öne çıkan mesajlar

• 3 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Ben bunun bir bölümünü izlemiştim bir ara. Clonelar bir gezegendeki bir üste zor durumda kalıyorlardı. Üssü bir süre savunup sonrasında terk ediyorlardı falan. Aralarından bir tanesi daha acemiydi falan filan. İyiydi o bölüm ama daha sonra izleme fırsatı bulamadım pek. Seri genel olara nasıl? İzlemeye değeri mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
Benim begendigim bolum
Maul ve kardesi ile beraber Mandalorianlarin yaptigi isbirligi ve tek tek yeniden yapilanmalari hani isterdimki Jedilarin sonlarini getirebilen bir underground vari tarz bir animasyon cekilse o sevgi kelebegi jedilarin asil gercek yuzu gosterilse:)
(Yanli olabilirim :) Mandalorian asigiyim ondandir :) )
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

sezon veya dizi finali

ashoka demekki böyle ayrıldı ve kurtuldu jedilar corrupt oluyor ve kendilerini düzeltemiyorlar maalesef. anakin'in yönetime inancı bu şekilde daha da zayıflamış oldu dark side'a daha da yöneldi. güzel bağladılar diziyi filmlere iyi oldu. anakin dışında kimse kıza destek olmadı inansa da kılını kıpırdatmadı. dark side dalga geçiyor adamlarla ve bir şey yapamıyorlar.

Sosyal ağlarda paylaş

6. sezon için yapılanlar bonus content olarak verilcek işte üstteki linkte var bi kısmı adamın konuşmaları geçince, bayada güzel :/

yeni üçlemeye odaklanıp başka projelerle gelicekler zaten animasyon olarak sanırım. muhtemelen 6 ile 7 arasındaki boşlukları doldurmak için kullanırlar hikayeyi de.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...