Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars: The Clone Wars (2008) - CN

patateskabak

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...

lore'u cok iyi bilmiyorum ama, eger yetistirerek guclenecekse ventress'in ortadan kalkmasini istemesi cok normal. sonucta ventress'i basariyla yetistirdin, artik ondan kurtul diyor palpatine

tabi seri mantikli ilerliyor demiyorum. bir suru sacmalik var. ornegin "az once guclu degildi, tam su anda cok guclendi" moduna girmesi palpatine'in cok sacma. bolumlerin boyle birbirinden alakasiz olup altinda bir meta script olmamasi cok tirt yapiyor seriyi.

Sosyal ağlarda paylaş

yahu seri "ne cikarsa artik, coluk cocuk izlesin" diye yaziliyor zaten. oturup aylarca nasil baglariz, sunu yapsak ilk film ile celisir mi acaba? diye yapilmiyor ki. tabi arada guzel yerler hatta komple bolumlerde cikiyo yetiskinlerin eglenebilecegi.

ha bi de main audience cocuklar diyip hayvan gibi diplomasi koymak nasil bir mantik oda ayri mevzu. yetiskin degil dedeler de izlesin diye koyuyorlardir ki dedeler farkli dusuncelere yol acabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben o mesajı yazdığımda hala Iridonia'lı yazıyordu orada :) kontrol edip yazmıştım merak etme :)

Ölmüş adamı update etti demek Lucas.

Hatta aslında bildiğim kadarıyla Darth Maul sadece kırmızı doğuyor, dövmeleri sonradan Palpatine yapıyor ona. O kabiledekiler gibi dövmeli değil aslında, ha onlara da gelip biri yaptıysa bilemem.

ve hatta
öncesi

esnası

sonrası

Sosyal ağlarda paylaş

bir şeyi de tadında bıraksalar, bir sürü çizgi romanda ve şimdi de clone wars dizisinde hortlatıp hortlatıp duruyorlar herifi.
geçmişte aynı akibetten boba fett de yararlandı tabi, lucas bu adamı taun taun un karnına da sokar, sarlacc ın bi tarafından da çıkarır. ne diyim daha.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...