Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün WoW'a başlıyorum!

GERGE

Öne çıkan mesajlar

@cenx:
said:
2 sene oynayıpta bi oyundan bıkmamak ne güzel bişey ya.
wowu 2 sene oynayamassın.

Bazı oyunları kaç senedir oynadığımı hatırlamıyorum bile :) iyi mi kötü mü bilmiyorum da 10-20 sene sonra hala oynamaya devam ediyor olabilirim diye korkuyorum bazen

[ Mesaj 05 Mayıs 2007, Cumartesi - 10:58 tarihinde, xaty tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Malesef bu oyunda çeşitlilik adına hiçbirşey yok. (Talbuka binmek çeşitlilik değil) Daocdan sonra 8 classı olan bir oynamak çok zor geliyor insana. Betadan beri oynuyorum. Her classı oynadım hepsi nasıl oynanır biliyorum. Oyunun bu dakikadan sonra bana verebileceği bir zevk kalmadı herkesin giydiği şeylerden toplamak için herkesin kestiği mobları kesmekten zevk alamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

"WoW'i, closed betadan beri oynuyorum" demek isterdim ama malesef BC geldikten 1 ay sonra biraktim. Aslinda birakmak denemez sanirim, ara verdim. Buyuk ihtimal bir ara yeniden devam ederim.
Bu arada EvE nin uzun sureler oynanmasi normaldir cunku uzun soluklu bir oyun. Surekli oyunun basinda durmana da gerek yok acikcasi.
Sosyal ağlarda paylaş

şu oyunu babasının malıymış gibi savunan aklı evveller de başlamamak/bırakmak için yeterli sebep. oyunda da var bu yaşam formlarından.

-abi arenalar dengesiz olmuş sanki
-olur öyle

-abi bu ne sürekli yeni set? blizz napmaya çalışıo?
-oyun dinamiği

-abi sende bi erdener abi havası yakaladım ne diosun?
-de get
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...