Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

jagged alliance 2

Sam

Öne çıkan mesajlar

kadıkoy cıvarında oturanlar 3 bos cd getırırlerse (ja2 +exp ) ...
sorunlarını cozerım (bendekı ja2 hala calısıyorsa )...
ısteyen pm atsın ...[hline]* tells "drizzt" wıth fear ...
* tells "do'urden" wıth the head of man who said 'drizzt' ...
*sevdaki ,onu egilmeden tasıyabilene yakısır ...
*kazanmak neye yararki , kaybeden oldugunda ...
Sosyal ağlarda paylaş

Hımm ben adana da oturuyorum yaw bide exp ı varsa doru deildir nese araştırmaya dewam..
Ekleme:Bi baktım trgamer in sitesine ek paketinin iyi olmadıını çok kısa bişe olduunu felam yazmışlar demekki ek paket olmasa da olur.Şu kazaa daki gerçek mi bi anlayabilsem.

[Bu mesaj ZaCk tarafından 19 September 2003 01:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Exp packinde,140 range lik yani Springfield in bile 65 range oldugu dusunulurse korkunc mesafesi olan Barret adli muhtesem sniper tufegi bulunmaktadir.Arka arkaya iki kisiyi delmesi,kapi baca duvar tanimamasi,head gelirse adamin kafasini koparmasi gibi ozellikleri olan bu tufegimizle oynamak icin bile o pack alinir benden soylemesi :)[hline]A little less conversation a little more action please
Sosyal ağlarda paylaş

o tür oyunlara başlangıcım ja2 dir :) sevr
m hala durur oyunu kutu olarak almıştım 5 miltyonmuydu neydi :)[hline]fizban, 31 August 2003 02:26 tarihinde demiş ki:
ben de olur da bir gün küçülürsem maradona olacam, elimle gol atacam

Ve sen ben, değirmenlere karşı
Bile bile, birer yenik savaşçı
Akarız, derler gibi denizlere
Belkide, en güzeli böyle
Sosyal ağlarda paylaş

steyr ın sılah dengesı yetersızdı ...
burstte sacmalıyodu ...
ve cok actıon poınt ıstıyo ...
c-7 ıle yuzlerce defa burstte 5 te 5 zoktum ...
yada fn-fal la 3 te 3 kı tam hatırlamıyom 3 du galıba fn-fal un sıngle atıs ap sı ...[hline]* tells "drizzt" wıth fear ...
* tells "do'urden" wıth the head of man who said 'drizzt' ...
*sevdaki ,onu egilmeden tasıyabilene yakısır ...
*kazanmak neye yararki , kaybeden oldugunda ...
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 yıl sonra ...
bayağı hortlatma gibi olacak ama şimdi bir soru:

sektör temizlenmedi diyor, çıkamıyorum da mekandan ama adamı bulamıyorum. bir ara "falanca hears a noise from bilmemnere" dedi ama döt korkusuyla (wildfire'da experienced oynuyorum, ondan mı bilmem ama herifler tabancaları sniper tüfeği gibi kullanıyorlar) yavaş hareket edince adam kayboldu gitti. mekandaki bütün kilitli kapı ne varsa hepsini açtım, tekrar tekrar gezdim. madene giriliyordu orada da yok herif. tek kişi kaldı sanıyorum. ne yapmak lazım?
Sosyal ağlarda paylaş

reaper ı bir catıya cıkardın mı biterdi is. tek adam kalmazdı haritada. adamın suikast bonusu vardı. catıya cıkınca aldıgı bonus ile en iyi keskin nisancı oluyordu. uzun menzilli verince eline catır cutur indiriyordu herseyi. yavrum benim be, canım cektı valla. aksam kurup oynayayım.
Sosyal ağlarda paylaş

göz zevki filan kalmadı zaten, picklock yaparken anam ağladı. adam kapının önündeyken kapıyı seçtirebilmek için mücadele veriyorum resmen. 3d olmaması haricinde oyun muhteşem ona lafım yok. şu ara tactical ne varsa deli gibi oynamaya yeltendiğimden nihayet azmettim oynamaya.

nomak zamanında çok ciddi oyun bolluğu vardı, o arada karışmış gitmiş işte 2003'te filan farketmiştim. ilk omerta'da kastırdı oyun bıraktım. bu wildfire zor diyorlardı ve hakikaten öyleymiş. adamı colt commando & 90 marksman ile prone vuramıyorum, herif colt python ile vuruyor ayaktayken beni lol

huun'un dediği olaya bakayım, namessar daha baştayım yani chitzen mi ne oranın mine sektörü. limanına gidip orayı aldım mecbur takılınca. bütün adamlarımı bu mine sektörünün her yanına dağıttım, birisi gene "you hear a bilmemne sound from the hebele" duydu, hemen koştum o yana ama bulamıyorum. sazlık çatı var oralarda ama üstüne tırmanılmıyor, merdiven ikonu çıkmıyor. komşu çatıya çıktım ama kimse yok ortada.

hayır zaten adamlar 1km öteden turn-based açtırıyor görünce, bug oldu diyesim var ama taaa baştan başlayasım yok hiç düzinelerce kilit açtıktan ve resmen ölüm kalım savaşı verdikten sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

içerik için katlanıyorum ama, böyle de idealist ruhluyum. bu birşey değil, ben 2003'te onları yazdıktan sonra gidip x-com ufo defense oynadım ki resmen bildiğin piksel piksel ehe

syndicate wars da kenarda duruyor, bu ja2'den sonra ilgileneceğim. onu da fo3'e mesmertron koyuyorlarmış diye okuyunca aklıma persuadatron geldi, canım çekti. :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...